IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
Forumuri
Airman04061969
post Nov 19 2004, 12:54 PM
Post #1

Advanced Member

Group: Members
From: Addison (Texas)
Member No.: 443

In ultima vreme m-am cam dedulcit la forumuri (se vede ca nu prea am de lucru, nu ?) Si ce sa vezi, fratilor (si surorilor, asa ca sa fim "politically correct" (IMG:/laugh.gif) ) ?
A inceput sa ploua cu forumuri: www.level.ro, www,carcotasii.ro, www.as.ro, nici unul din cele mentionate pana acuma mai de Doamne ajuta ! Intesate cu pustani si pustoaice cu cas la gura (n-am nimic cu liceenii, fratilor, dar mai puneti mana si mai cititi inainte de a posta !) cu subiecte de kko (asa ! Ce-ati crezut, ca-mi folosesc mereu limbajul de petrolist ? (IMG:/laugh.gif) ) si cu posturi de doi lei !
Tot pe forumul asta raman, chiar daca e plin de "moshi" si "babe" ! (IMG:/laugh.gif)

--------------------
Bogdan Voicu
("Good judgement comes from experience but experience comes from a lot of (previous) bad judgements").
Go to the top of the page

+Quote Post
Aneisse
post Nov 19 2004, 01:40 PM
Post #2

Senior Member

From: Somewhere close
Member No.: 458

Pt. mine a fost noroc chior. Nici nu stiam ce-i aia forum (mihai poa' sa confirme la cata bataie de cap i-am dat). Aici am intrat prima data shi aici raman! Nici macar nu-s curioasa in leg. cu alte forumuri, shi asa numai asta shi imi ia o gramada de timp...
P.S. In plus v-am cunoscut pe voi shi imi sunteti suficienti!

--------------------
Daca dragoste nu e, atunci...sa facem !!! :)))
http://theoldjukebox.blogspot.com/

+Quote Post
Shewanna
post Nov 19 2004, 05:07 PM
Post #3

Advanced Member

From: All around baby, all around
Member No.: 95

Eu mai postez din ani in pasti pe eros-sore dar sunt activa pe animale.ro la sectiunea ati ghicit (IMG:/smile.gif) ROZATOARE :wink: tocmai pentru ca am si eu 3 copilashi rozatori

--------------------
Rap me tender coz im sensitive.

+Quote Post
andreic
post Nov 30 2004, 02:48 AM
Post #4

Member
**

From: Bucuresti
Member No.: 36

(Airman04061969)
In ultima vreme m-am cam dedulcit la forumuri (se vede ca nu prea am de lucru, nu ?) Si ce sa vezi, fratilor (si surorilor, asa ca sa fim "politically correct" (IMG:/laugh.gif) ) ?
A inceput sa ploua cu forumuri: www.level.ro, www,carcotasii.ro, www.as.ro, nici unul din cele mentionate pana acuma mai de Doamne ajuta ! Intesate cu pustani si pustoaice cu cas la gura (n-am nimic cu liceenii, fratilor, dar mai puneti mana si mai cititi inainte de a posta !) cu subiecte de kko (asa ! Ce-ati crezut, ca-mi folosesc mereu limbajul de petrolist ? (IMG:/laugh.gif) ) si cu posturi de doi lei !
Tot pe forumul asta raman, chiar daca e plin de "moshi" si "babe" ! (IMG:/laugh.gif)

Imi pare rau da forumuri sunt de cand php-ul (IMG:/smile.gif) TU acu le-ai descoperit in Nov 2004 ? :wink:

Majoritatea mentionate au peste 2 ani de existenta si sunt utile mai ales pentru a schimba informatii in mod activ, nu doar pasiv cum o faci pe site-urile de news-uri...

+Quote Post
FireEyes
post Nov 30 2004, 09:15 AM
Post #5

Gazda Voastra

Group: Root Admin
From: Romania
Member No.: 3

Erau si inainte Andrei ( cgi sau pearl )

--------------------

+Quote Post
andreic
post Nov 30 2004, 11:38 AM
Post #6

Member
**

From: Bucuresti
Member No.: 36

Asa e, am vazut cgi mai ales.

+Quote Post
Catalin
post Dec 1 2004, 06:12 PM
Post #7

Advanced Member

From: UVT-Timisoara/Tg-Jiu
Member No.: 4

e singurul forum pe care activez

--------------------
Bine a zis , cine a zis , cand a zis si ce a zis !

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th January 2020 - 10:36 AM