IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Esti la moda?
FireEyes
post Oct 2 2007, 07:32 AM
Post #1

Gazda Voastra

Group: Root Admin
From: Romania
Member No.: 3

Ce este acum la moda?
Esti in trend cu moda actuala?
Ce anume iti place din moda actuala ?
etc.

Ce culori, dungi, buline, patratele, floricele etc

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
tuffgirl
post Oct 3 2007, 01:40 AM
Post #2

Can't touch this!

Group: Moderatori
From: who cares?
Member No.: 618

Huh? ce e aia? Eu una nu mai apuc sa vad nimic cand vine vorba de moda. Tot pa la garaj cu "rablele" astea shi plina de ulei shi mizerie ... cred ca asta e la moda pentru mine zilele astea :cry:

--------------------
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting. In what world could you possibly beat me?

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 3 2007, 07:16 AM
Post #3

Tra la la

From: Departe...
Member No.: 4,125

Nuj' am impresia ca anul asta sunt la moda hainele comode. Sa dau cateva exemple...(IMG:http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/confused/14.gif)
Se poarta balerinii si botul rotund la pantof...ceea ce imi convine de minune nu numai pt ca imi plac modelele ca aspect ci si pt ca sunt foarte comozi.
Mai sunt bluzele alea lungi care acopera aproape tot....culorile vii...
Se poarta margelele (IMG:/laugh.gif) (IMG:/laugh.gif) (IMG:/laugh.gif) luuuungi si cat mai mari.... mai acum cateva zile am dat pe la un magazin de accesorii.. :shock: :shock: :shock: bani sa ai frate ca de cumparat ai ce cumpara!! (IMG:/tongue.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
Miracle
post Dec 20 2007, 11:12 AM
Post #4

Advanced Member

Group: Members
From: In my world of paper flowers
Member No.: 11,655

Nu se mai poarta balerinii cu bot rotund.Se poarta botul acela nici ascutit nici rotunjit..foarte finut.Am vazut pantofi de lac cu gramada in magazine.
Mie imi pare foarte bine ca au inceput sa se poarta cizmele crete fara fermoar.Sunt preferatele mele.Bine..ca si daca nu erau in "trend" le purtam da nah..\
Au inceput sa se poarta iar pantalonii evazati ceea ce mie imi convine de minune.O sa gasesc iar pantaloni evati prin magazine :heart:
Se poarta verdele dupa care eu sunt innebunita.am o gramada de lucruri verzi si inca mai imi cumpar.

--------------------
Aici zace, intacta, uscata, caractita mica a prostiei.
Ma am la mana.

+Quote Post
tuffgirl
post Dec 21 2007, 12:59 AM
Post #5

Can't touch this!

From: who cares?
Member No.: 618

:roll: Macar tu sa iti mai cumperi ca noi am cam lasat subiectul balta. Se pare ca suntem unici...nu prea ne luam noi dupa moda care o fac altii ci mai mult dupa moda pe care o facem noi :wink: e mai original.

--------------------
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting. In what world could you possibly beat me?

+Quote Post
floare_albastra
post Jan 21 2008, 08:42 PM
Post #6

Member
**

Member No.: 9,285

Ma imbrac cu ce imi sta bine, imi aleg cu grija hainele

+Quote Post
lady
post Feb 21 2008, 10:45 AM
Post #7

Advanced Member

From: Unde se agata harta in cui
Member No.: 12,777

ma imbrac in hainele in care incap... :?

--------------------
" Daca dragoste nu e , nimic nu e"

+Quote Post
ValiSS
post Feb 21 2008, 10:55 AM
Post #8

Advanced Member

Member No.: 890

(lady)
ma imbrac in hainele in care incap... :?

So what? Si eu ma imbrac in hainele din care nu cad, de slabanog ce sunt.

--------------------
Dragostea de tara naste prosti!

+Quote Post
jolie_jojo
post Feb 21 2008, 10:58 AM
Post #9

Tra la la

Iar eu deja incep sa nu mai gasesc solutii la incheiatul pantalonilor...am inceput sa fac burta ... si nu am bebe :wink:
So...nimeni nu-i perfect (IMG:/smile.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
lady
post Feb 21 2008, 11:02 AM
Post #10

Advanced Member

(jolie_jojo)
Iar eu deja incep sa nu mai gasesc solutii la incheiatul pantalonilor...am inceput sa fac burta ... si nu am bebe :wink:
So...nimeni nu-i perfect (IMG:/smile.gif)

te ajut eu (IMG:/laugh.gif) ....cu o sugestie ia-ti mai mari, daca nu gasesti ma suni si trimit din garderoba mea...eu ii cumpar pe toti, mereu imi place sa fiu in pas cu ce e nou, chit ca sunt mai plinuta :oops: , dar sunt vesela si asta conteaza (IMG:/smile.gif) Asa ca batem palma Joly :wink:

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Feb 21 2008, 11:06 AM
Post #11

Tra la la

Deal (IMG:http://www.mysmilie.de/english/green/midi-smileys/love/2/0056.gif)
Partea buna stii care e...ca tot se poarta bluzele lungute si vaporoase din cate am vazut eu prin magazine. Mulat mai mult sau mai putin....asa ca sperante sunt. :wink:

--------------------

+Quote Post
lady
post Feb 21 2008, 11:09 AM
Post #12

Advanced Member

apropos de asta, chiar doresc sa-mi iau ceva bluzite matoasoase, ador matasea, lucruri vaporoase pt vara....mmmmm, numai sa mai scap de cateva kilograme zau, ca nici nu pot pune o breteluta pe mine :oops:

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Feb 21 2008, 11:14 AM
Post #13

Tra la la

Am vazut o groaza de fete mai plinute(cum spui tuh) care poarta bretele. Isi asorteaza hainele si nu musai culori inchise. Apoi avantajul este ca hainutele vaporoasa tin si racorica daca materialul este bun.

--------------------

+Quote Post
lady
post Feb 21 2008, 11:17 AM
Post #14

Advanced Member

sa stii ca am sa incerc, imi voi lua inima in dinti si daca se va organiza intrunirea reala a forumistilor , voi veni imbracata asa :wink: , da chiar asa, si noi grasutele am dreptul la extravagantze!! :wink: :wink:

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Feb 21 2008, 11:20 AM
Post #15

Tra la la

EXACT!!!
Mai mult de atat, este foarte important sa nu pleci urechea la ...''japitze cu fitze-n cap'' ... carora nu le mai ajungi cu prajina la nas si se cred mari fomei fatale pt ca poarta blugi mulati cu coorul la vedere(scz expresia) si bluze usor de confundat cu sutiene..etc etc etc (IMG:/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
ValiSS
post Feb 21 2008, 11:23 AM
Post #16

Advanced Member

(jolie_jojo)
EXACT!!!
Mai mult de atat, este foarte important sa nu pleci urechea la ...''japitze cu fitze-n cap'' ... carora nu le mai ajungi cu prajina la nas si se cred mari fomei fatale pt ca poarta blugi mulati cu coorul la vedere(scz expresia) si bluze usor de confundat cu sutiene..etc etc etc (IMG:/laugh.gif)

'Japitele' alea, in mare parte, sunt la moda. De cand s-a legalizat prostitutia (pe la altii, nu la noi). Au un succes teribil in bordel. La noi le poti gasi pe centura sau pe post de 'atarnache' prin cluburi, baruri si-alte carciumi. (IMG:/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
lady
post Feb 21 2008, 11:24 AM
Post #17

Advanced Member

mdaaaaa....nu suport blugii, am alergie la fitzele astea, iertare.....poate sunt rautacioasa, dar sunt satula de prefacatorii ale unor fetizte care se cred DIVE! :twisted:

--------------------

+Quote Post
Miracle
post Feb 21 2008, 03:21 PM
Post #18

Advanced Member

From: In my world of paper flowers
Member No.: 11,655

Blugii sunt fite? :roll:

--------------------
Aici zace, intacta, uscata, caractita mica a prostiei.
Ma am la mana.

+Quote Post
maybe
post Feb 21 2008, 03:25 PM
Post #19

maybe, maybe not

Member No.: 1,769

nope, doar felul in care-i porti (IMG:/tongue.gif)

+Quote Post
ValiSS
post Feb 21 2008, 03:30 PM
Post #20

Advanced Member

Si cata burta, solduri si crapatura coorului (scuzati, dar asa este) lasa descoperite. E o fitza sa ai blugi atat de mici, plus ca etalarea cicatricei de la operatia de apendicita, a parului de la buric si a parului pubian neras care se iteste de dupa centura (bleah, ce imagine nasoala si atat de des intalnita) nu pot inspira nici macar un dram de respect.

--------------------

+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 19th July 2019 - 04:47 PM