IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Vin sarbatorile, unde mergeti ?
FireEyes
post Oct 8 2008, 10:09 PM
Post #1

Gazda Voastra

Group: Root Admin
From: Romania
Member No.: 3

Am initiat pe sectiunea itbox de sondaje un chestionar. Sunt curios sa stiu pe unde ne vom duce in vacanta/sarbatorile de iarna ce vor veni!

Acest sondaj se afla aici: http://sondaje.itbox.ro/diverse/unde-iti-v...-2008-2009.html

Hai sa va vad!

Aaa..si sa nu uit, nu conteaza pe ce parte a lumii esti (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) se aude acolo in spate tuffy ? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) hihihi

Acum ma duc si eu la nani, ne auzim dimineata!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
licurici
post Oct 10 2008, 11:59 AM
Post #2

Irecuperabila

Group: Members
From: DeLa...Inaltime
Member No.: 13,658

de hotelul PLAPUMIOARA ati auzit? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
eu ACOLO o sa merg (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post
FireEyes
post Oct 10 2008, 05:28 PM
Post #3

Gazda Voastra

hehehe (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) si ce ingrediente mai adaugi plapumioarei ?

--------------------

+Quote Post
tuffgirl
post Oct 10 2008, 05:54 PM
Post #4

Can't touch this!

Group: Moderatori
From: who cares?
Member No.: 618

Mai eu sunt mereu pe drumuri vizitand tot felul de locuri, so din punctul asta de vedere sunt mai norocoasa...de sarbatori ne tragempe langa casa..uite spre exemplu in Decembrie, pe la inceputul luni merge in Orlando, FL dupa care o sa petrecem cateva zile in Key West, ce mai sudic punct al Statelor Unite shi la o distantza de vreo 80-90 de mile de Cuba (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Ce inseamna asta? Pai inseamna ca atucni cand voi inghetati de frig eu merg snorkeling shi parasailing, port pantaloni scurti shi tricouri (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Pot sa continui dar nu e corect sa ma laud in halul asta.(IMG:http://s8.rimg.info/ce4c58c554a2573ffee82c7f76e6b28e.gif)

--------------------
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting. In what world could you possibly beat me?

+Quote Post
FireEyes
post Oct 10 2008, 07:22 PM
Post #5

Gazda Voastra

tuffy, Daca nu mergi in Oahu degeaba! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) hehehe

--------------------

+Quote Post
tuffgirl
post Oct 11 2008, 12:23 AM
Post #6

Can't touch this!

From: who cares?
Member No.: 618

Poate una din zilele astea, nu stii niciodata pe unde ajung (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

--------------------
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting. In what world could you possibly beat me?

+Quote Post
maybe
post Oct 11 2008, 05:17 AM
Post #7

maybe, maybe not

Member No.: 1,769

buey deswteptilor, ce limbi straine vorbiti pe-aci? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
licurici
post Oct 11 2008, 06:04 AM
Post #8

Irecuperabila

se lauda pe unde merg...cand noi dardaim de frig...cand ne ingheata astia si gazu-n conducte...
da las ca si noi mergem prin tarile calde...cu gandul ... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 11 2008, 09:48 AM
Post #9

Tra la la

From: Departe...
Member No.: 4,125

Daca ma ajuta mintea mea aia dasteapta in a produce niscaiva bani, am in gand o tara calda calda calda unde sa merg. Noah, nu va spun inca... va mai tin in suspans nitel (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Daca nu-mi iese afacerea.... am sa bag, ca de obicei, un munte. Poate Moeciu? Poate Brasov... poate (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
FireEyes
post Oct 11 2008, 09:49 AM
Post #10

Gazda Voastra

Am vazut recent un documentar pe Discovery sau National Geographic (numai stiu exact) in care era prezentat arhipelagul Hawaii, cu insula Oahu (exista si un orasel Oahu) si orasul Honolulu (mai mare decat Miami, si tinteti minte, e oras insular!). Deci vreau sa va spun ca m-am "imbolnavit".

Este ceva fabulos! Chiar povestea cineva pe un blog parca despre o vacanta pe care si-a facut-o acolo pe n.v. (adica fara sa aiba nicio rezervare la hotel acolo)

Pe langa faptul ca l-a costa la jumatate din ce ofereau agentiile, s-a simtit si mult mai bine.

Daca ceva bani de vacanta, duceti-va! nu o sa va para rau niciodata!

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 11 2008, 09:53 AM
Post #11

Tra la la

Ete si poze ... sunt mai mult decat graitoare (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

(IMG:http://nature.wallpaperme.com/2879-2/Chinaman_s%20Hat_%20Oahu_%20Hawaii.jpg)
(IMG:http://z.about.com/d/gohawaii/1/0/V/B/4/se_oahu_025.jpg)

Asa se face treaba Mitza (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
FireEyes
post Oct 11 2008, 09:54 AM
Post #12

Gazda Voastra

le puteai atasa si tu.... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) dar eu o sa pun pozele dincolo. e deja un topic despre Hawaii.

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 11 2008, 09:56 AM
Post #13

Tra la la

Oh da.. scz scz scz... nu trebuia sa ma bag (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Oricum le-am gugalit ... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
FireEyes
post Oct 11 2008, 09:58 AM
Post #14

Gazda Voastra

http://cafenea.itbox.ro/index.php?showtopic=7962 (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
sorin
post Oct 12 2008, 08:04 PM
Post #15

Newbie
*

Member No.: 13,898

E devreme sa discutam de vacanta de iarna. Stiu ca trebuie din timp, dar sincer eu chiar nu stiu ce voi face. Tine si de bani si de timp. Anul trecut am fost intre prieteni acasa, anul asta poate pe la munte.

--------------------

+Quote Post
maybe
post Oct 13 2008, 05:29 AM
Post #16

maybe, maybe not

Member No.: 1,769

CITAT(sorin @ Oct 12 2008, 11:04 PM) *
E devreme sa discutam de vacanta de iarna. Stiu ca trebuie din timp, dar sincer eu chiar nu stiu ce voi face. Tine si de bani si de timp. Anul trecut am fost intre prieteni acasa, anul asta poate pe la munte.
si de zapada -vreau la Vatra Dornei (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 13 2008, 06:48 AM
Post #17

Tra la la

CITAT(sorin @ Oct 12 2008, 11:04 PM) *

Munte, munte dar unde anume la munte? Hai ca trebuie sa fie o locatie care sa-ti faca cu ochiul (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------

+Quote Post
FireEyes
post Oct 13 2008, 09:13 AM
Post #18

Gazda Voastra

Eu prefer fara zapada !
Prefer sa fie cald, sa stau la plaja, si sa fac baie in mare (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) intr-un piesaj de vis.

NU imi place iarna!

--------------------

+Quote Post
licurici
post Oct 13 2008, 03:38 PM
Post #19

Irecuperabila

de sarbatori sper sa am familia mea langa mine ... pe toti...e tot ce imi doresc ...in casuta mea...ce poate fi mai frumos?

--------------------

+Quote Post
FireEyes
post Oct 13 2008, 04:40 PM
Post #20

Gazda Voastra

Africa....Africa, ah ce vis fierbinte (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 15th December 2019 - 08:17 AM