IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
De cate ori ati injurat azi?
maybe
post Jun 27 2011, 08:39 AM
Post #161

maybe, maybe not

Group: Moderatori
Member No.: 1,769

vremea sau ... vremurile? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

ca cam merg bine impreuna, la pas (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck
Go to the top of the page

+Quote Post
blondu_ben
post Jun 27 2011, 10:42 AM
Post #162

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 19,758

Deloc ... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) chiar mi-e rusine de mine! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Jun 28 2011, 06:19 AM
Post #163

Tra la la

From: Departe...
Member No.: 4,125

CITAT(blondu_ben @ Jun 27 2011, 01:42 PM) *
Deloc ... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif) chiar mi-e rusine de mine! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Daca nu cunosti injuraturi, treci pe la je. Mi-am umplut tolba cu d'alea noi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
HoloCaustic
post Jun 28 2011, 04:28 PM
Post #164

Member
**

Member No.: 20,037

cre'ca s-a umplut caru' mare (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Jun 28 2011, 05:16 PM
Post #165

Tra la la

Hey, nu-s chiar ca Mos Craciun sa am tolba cat carul mare! (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
HoloCaustic
post Jun 28 2011, 05:18 PM
Post #166

Member
**

venea o moara pe Siret (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Jun 28 2011, 05:23 PM
Post #167

Tra la la

Cine omoara pe Siret? (IMG:style_emoticons/default/blush2.gif)
Ce ai zis tu, ce am inteles io (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
maybe
post Jun 28 2011, 05:33 PM
Post #168

maybe, maybe not

sa-mi spuneti cand ati cazut la pace, ma-ntorc la dovleceii mei (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
HoloCaustic
post Jun 28 2011, 05:39 PM
Post #169

Member
**

pace voua fetele nu degeaba m-am proclamat si caustic pe langa holograma (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post
blondu_ben
post Jun 29 2011, 05:27 AM
Post #170

Advanced Member

Member No.: 19,758

CITAT(jolie_jojo @ Jun 28 2011, 09:19 AM) *
Daca nu cunosti injuraturi, treci pe la je. Mi-am umplut tolba cu d'alea noi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Astea-s doar cuvinte, Jey ... Oricum, mi-ar place sa invat niste d-alea noi ... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
maybe
post Jun 29 2011, 05:30 AM
Post #171

maybe, maybe not

QUOTE (HoloCaustic @ Jun 28 2011, 08:39 PM) *
pace voua fetele nu degeaba m-am proclamat si caustic pe langa holograma (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

eheei, mai tre sa te si recunoastem (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post
foxy
post Jul 6 2011, 03:21 PM
Post #172

Advanced Member

Member No.: 19,567

mda....azi recunosc am injurat un ipocrit,nu-i suport p-astia care pozeaza in victime cand de fapt ei sunt cei care fac rau.dar nush ce-o fi in capul lor frate,sincer..unii cred ca toata lumea e prosta numai ei sunt destepti. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)
si ca sa fiu on topic.....baga-mi-as..... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Jul 6 2011, 06:09 PM
Post #173

Tra la la

Prima oara am injurat mizeria din Bucuresti.

A doua am injurat in gand controlorii RATB care verifica biletele pe baza de moaca. S-au urcat frumos, si-au bagat legitimatiile lucioase la inaintare si au inceput sa intrebe de sanatate numai oamenii "normali" aka cu fete de fraieri (including me) (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) . Au evitat "diplomat" o pereche de ciori astaaa tzigani astaaaa rromi, doi pusti cu fete de infractori juvenili si un nene 2/2. In rest n-au iertat nimic. Cand i-am intrebat daca personajele mai sus numite au statut preferential s-au facut ca nu inteleg intrebarea. Io le-am spus ca le fac reclamatie probabil ca ii doare fix la 2 m inaintea legitimatiei (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

A treia oara am injurat un taximetrist care a iesit de pe o straduta secundara cu cedeaza trecerea fix in mijlocul bulevardului incercand sa faca stanga pe linie dubla continua. Noroc cu abilitatie cablistului la sofat ca altfel ne faceam un pic varza, ca aveam 50 si ceva la ora. Da' pe asta l-am injurat la modul, deschis geamul si luat la rand sfintii, dumnezeii apoi trecut la neamuri vii si moarte si terminat cu o mare p... (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
Dupa ce m-am introdus din nou in masina m-am prins ca io nu sunt soferul dupa fata cablistului (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) Cine a zis ca ala de pe locul mortului nu e bun si la altceva (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

Vb unei catze, sunt o doamna ce pusca mea (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
maybe
post Jul 7 2011, 04:43 AM
Post #174

maybe, maybe not

(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) semnez pentru conformitate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post
33ddl
post Jul 7 2011, 05:46 AM
Post #175

Member
**

From: POLU NORD
Member No.: 19,740

ooo singura data!...dar a fost una luuuunga de vreo 10 minute

+Quote Post
foxy
post Nov 14 2011, 01:09 PM
Post #176

Advanced Member

Member No.: 19,567

azi am fost cuminte,am vb frumos (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Bullet
post Nov 14 2011, 04:20 PM
Post #177

Advanced Member

Member No.: 19,699

O dată și bine. Pe cine ? Pe ”mitici” (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

+Quote Post

9 Pages V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 22nd November 2019 - 08:50 PM