IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Hip Hop adevarat
pupu
post Dec 14 2007, 03:15 PM
Post #21

Member
**

Group: Members
Member No.: 4,864

(k4gula)
Ce te face sa crezi ca nu exista Hip-Hop bun?Dupa parerea mea hip hop-erii au au cea mai buna voce.Tu n-ai decat sa-l asculti pe Marius Moga sau mai exact,calculatorul care canta ptr el.Inainte sa-ti da-i parerea despre genul asta de muzina,asculto.

hai facem asa....Tu imi da-i mie numele melodiei care iti place cel mai mult si eu la fel,apoi ii lasam pe altii sa voteze,bineinteles dupa ce le asculta.

hai ba jijel, cum asa? hiphopherhii au cea mai buna voce din toate genurile de muzica? bah jijiel tu gandesti inainte sa scri? ia uita-te asa putintel la genu de muzica numit roch. noah dupaia baga-te la within temptation, nightwish, anathema, pink floyd si altii si dupaia sa le asculti tu vocea lor de furmosi ce sunt ei, si dupaia vino aci sa ia spune-mi ce parere frumoasa ai de vocea hiphopheriilor si cea a rocherilor
Go to the top of the page

+Quote Post
pupu
post Dec 14 2007, 03:15 PM
Post #22

Member
**

Member No.: 4,864

(pupu)
(k4gula)
Ce te face sa crezi ca nu exista Hip-Hop bun?Dupa parerea mea hip hop-erii au au cea mai buna voce.Tu n-ai decat sa-l asculti pe Marius Moga sau mai exact,calculatorul care canta ptr el.Inainte sa-ti da-i parerea despre genul asta de muzina,asculto.

hai facem asa....Tu imi da-i mie numele melodiei care iti place cel mai mult si eu la fel,apoi ii lasam pe altii sa voteze,bineinteles dupa ce le asculta.

hai ba jijel, cum asa? hiphopherhii au cea mai buna voce din toate genurile de muzica? bah jijiel tu gandesti inainte sa scri? ia uita-te asa putintel la genu de muzica numit roch. noah dupaia baga-te la within temptation, nightwish, anathema, pink floyd si altii si dupaia sa le asculti tu vocea lor de furmosi ce sunt ei, si dupaia vino aci si ia spune-mi ce parere frumoasa ai de vocea hiphopheriilor si cea a rocherilor

+Quote Post
talib
post Dec 14 2007, 06:00 PM
Post #23

Advanced Member

From: in zbor
Member No.: 4,994

(boboc3l)
(talib)
pe bune daca mai fac diferenta dintre b.u.g mafia si guta :shock: ambii se lauda cu bani, masini, femei si canta despre "dusmani" numai ca pe alte ritmuri.

si ca sa nu ma faci si pe mine vreun fancy, funky, glamorous houser sau altele, iti spun ca sunt rocker si nu ai sa gasesti manelisti pe forumul asta. eu, cel putin, nu stiu nici unu.

eu ascult manele :twisted: :twisted: :taz: :band:

auzi? la multi ani si bine ai revenit pe forum, da.... tu iar ai mancat stricat?? (IMG:/laugh.gif)

--------------------
de ce va uitati asa la mine? nici eu nu mai stiu ce-i bine!

+Quote Post
boboc3l
post Dec 14 2007, 07:41 PM
Post #24

Member
**

From: Iasi
Member No.: 6,836

(talib)
auzi? la multi ani si bine ai revenit pe forum, da.... tu iar ai mancat stricat?? (IMG:/laugh.gif)

ms ms pentru urari :kisskiss: dar ziua mea trecu' de very long time (IMG:/laugh.gif)
eu??..stricat?..niciodata... :roll2: m-am muscat un raton turbat :ranjet: (IMG:/laugh.gif) doar atat

--------------------
...my only love sprung from my only hate! too early seen unknown, and known too late..

+Quote Post
talib
post Dec 15 2007, 07:05 AM
Post #25

Advanced Member

From: in zbor
Member No.: 4,994

nici asta nu explica. ratoni nu sunt manelisti! deci tu nu asculti manele! (IMG:/laugh.gif)

--------------------
de ce va uitati asa la mine? nici eu nu mai stiu ce-i bine!

+Quote Post
boboc3l
post Dec 15 2007, 02:47 PM
Post #26

Member
**

From: Iasi
Member No.: 6,836

(talib)
nici asta nu explica. ratoni nu sunt manelisti! deci tu nu asculti manele! (IMG:/laugh.gif)

eh, na..stii tu sigur ca ratonii nu asculta manele?? (IMG:/laugh.gif) cei de pe aici asculta :roll2:
sa-i vezi ce dragalasi sunt cand se apuca de fredonat din Gutza inima de Maimutza sau din Florin Salamel cu Coada de Purcel :tits: :clapping:

btw..LA MULTI ANI , TALIB!!!!!!!!!! :lamultiani: (IMG:/laugh.gif) (IMG:/laugh.gif)
si ca sa nu fiu total offtopic :ranjet: , cam putintel hip-hop pe la noi, care sa fie intr-adevar de calitate..insa, primul pas a fost facut.

--------------------
...my only love sprung from my only hate! too early seen unknown, and known too late..

+Quote Post
Majin
post Dec 16 2007, 01:01 PM
Post #27

Advanced Member

From: << Look above you ! >>
Member No.: 724

hip-hopul romanesc s-a dus incet si sigur pa p**a ! ce mai merge acum e... CTC, Parazitii, Zale , Anonim. in rest...rebuturi totale.hip-hopul trebuie sa transmita un mesaj...nu sa fie o forma de auto - pupincu*ism .

--------------------

<<<<< I wander over where you can't see ... Inside my shell , I wait and bleed ... >>>>>

+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 15th December 2019 - 01:28 PM