IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

65 Pages V  « < 61 62 63 64 65 >  
Reply to this topicStart new topic
Poze
Bullet
post Aug 21 2011, 05:16 PM
Post #1241

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 19,699

Instantanee din minunata mea vacanța petrecută în ”străinezia” tiroleză (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

(IMG:http://i607.photobucket.com/albums/tt160/sniperom/IMG_4465.jpg)

(IMG:http://i607.photobucket.com/albums/tt160/sniperom/IMG_4403.jpg)

Go to the top of the page

+Quote Post
just me
post Aug 21 2011, 05:29 PM
Post #1242

Member
**

Member No.: 21,628

asta da concediu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Aug 22 2011, 09:08 AM
Post #1243

Tra la la

Group: Moderatori
From: Departe...
Member No.: 4,125

Pe mine de ce nu m-ati luat mah??? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

Brava dragilor, la cat mai multe concedii (si cu mine of cors) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/air_kiss.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
blondu_ben
post Aug 22 2011, 10:14 AM
Post #1244

Advanced Member

Member No.: 19,758

Pai cum drac sa te ia, tuh!? ... daca esti legata cu lanturi ... huh, pardon, cabluri groase! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
Bullet
post Aug 22 2011, 08:17 PM
Post #1245

Advanced Member

QUOTE (jolie_jojo @ Aug 22 2011, 12:08 PM) *
Pe mine de ce nu m-ati luat mah??? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

Dacă mai stai vreo 30 de minute te mai luăm o dată (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Aug 25 2011, 03:24 PM
Post #1246

Tra la la

La misto nu? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
Bullet
post Aug 26 2011, 05:34 PM
Post #1247

Advanced Member

La rangă, bre ! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
Bullet
post Aug 29 2011, 05:07 PM
Post #1248

Advanced Member

”Nuntași odihnindu-se” - Tablou din perioada auto-renascentistă 2011, august (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

error

+Quote Post
maybe
post Aug 29 2011, 05:17 PM
Post #1249

maybe, maybe not

Member No.: 1,769

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) brava

calendarul pe septembrie 2011 e asezat? (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
Bullet
post Aug 29 2011, 05:25 PM
Post #1250

Advanced Member

Yes, My Fair Lady ! As You Wish, My Fair Lady ! You Just Have To Say When, My Fair Lady (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Aug 30 2011, 05:29 PM
Post #1251

Tra la la

CITAT(Bullet @ Aug 29 2011, 08:25 PM) *
Yes, My Fair Lady ! As You Wish, My Fair Lady ! You Just Have To Say When, My Fair Lady (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

WHEN (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Am zis, se pune? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

Ps: Faina gagica ai mah! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post
Bullet
post Aug 31 2011, 01:25 PM
Post #1252

Advanced Member

...

+Quote Post
Zuza
post Sep 1 2011, 08:23 AM
Post #1253

Member
**

From: cafenea
Member No.: 19,682

Si io pe tine fermecatorule (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/air_kiss.gif) .
Faine poze. Ia zi , te-ai lipit sau te-ai proptit (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ?

P.S. Declar pe propria-mi raspundere ca , nu-s ruda cu Dabija (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) .

... si daca m-am bagat in seama
intr-o frumoasa zi de toamna
iart-o pe Zuza, macar oleaca
si lasa-ti pistolul sa se odihneasca-n teaca (IMG:style_emoticons/default/2417_open_arms.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .

--------------------
Dacă destinul nu depinde de tine, de tine depinde ce faci cu ceea ce îţi dă destinul. O.Paler

+Quote Post
jolie_jojo
post Sep 1 2011, 08:58 AM
Post #1254

Tra la la

Noah, sa spunem lucrurilor pe nume:
Ma amagiti cu gulas,
Ma amagiti cu ciorba de burta,
Si acum vreti sa va las sa ma si pupati??
S-a intors lumea cu susul in jos domnule (IMG:style_emoticons/default/acute.gif) (IMG:style_emoticons/default/acute.gif) (IMG:style_emoticons/default/acute.gif)

--------------------

+Quote Post
Bullet
post Sep 1 2011, 02:01 PM
Post #1255

Advanced Member

QUOTE (Zuza @ Sep 1 2011, 11:23 AM) *
Si io pe tine fermecatorule (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/air_kiss.gif) .
Faine poze. Ia zi , te-ai lipit sau te-ai proptit (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) ?

P.S. Declar pe propria-mi raspundere ca , nu-s ruda cu Dabija (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) .

Dragă și frumoasă Zuză,
Dumnezeu mi-a dat o Muză,
Fină precum o meduză,
De n-o-ngrijesc, n-am nicio scuză...
De-oi mai avea mintea confuză,
Și-oi sudui ca la peluză,
Să nu-mi aduci nicio acuză,
Că-s OM și eu, ard ca o spuză.
Anyoyevotah, măi Zuză !
Wow, ce-mi arde-acum o buză !
Haide, ciao ! Ia o ”ventuză” ! (IMG:style_emoticons/default/2380_kissing.gif)

P.S.: M-am lipit, încât nici cel mai mare chirurg mondial n-ar reuși să mă separe cu bisturiul. Iar, în ceea ce privește neamurile lui Dabija, sunt convins că nu faci parte din ele.
Sunt alții/altele pe care-i f...f...hapciu !...scuze...freacă grija (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post
Bullet
post Sep 2 2011, 02:49 PM
Post #1256

Advanced Member

QUOTE (jolie_jojo @ Aug 30 2011, 08:29 PM) *
Faina gagica ai mah! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

QUOTE (blondu_ben @ Sep 2 2011, 09:31 AM) *
Vecinica-i cea mai tare ... (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Te cred. Păi, zi și tu, să nu-mi trag un glonț în biluțe ? Nici când dansam cu ea n-aveam loc de indiscreția fotografului. Era cu ochii numai pe cracii ei (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

(IMG:http://i607.photobucket.com/albums/tt160/sniperom/IMG_0498-1.jpg)

+Quote Post
blondu_ben
post Sep 3 2011, 11:08 AM
Post #1257

Advanced Member

Sa-ti fie teama, bull, de zilele in care cracii ei n-o sa mai fie subect de contemplatie ... asta ar insemna ca si tu ai inceput sa ruginesti ... ceea ce sincer, nu-tz doresc, da' parca potz sa te pui cu apa!!? Asa ca mai tuarna niste vin aci ... ca sa muara tatz dusmanii de ciuda! Si c-ai o gagica faina si ca esti inca verde ... (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

+Quote Post
Bullet
post Sep 3 2011, 04:45 PM
Post #1258

Advanced Member

QUOTE (blondu_ben @ Sep 3 2011, 02:08 PM) *
Sa-ti fie teama, bull, de zilele in care cracii ei n-o sa mai fie subect de contemplatie ... asta ar insemna ca si tu ai inceput sa ruginesti ... ceea ce sincer, nu-tz doresc, da' parca potz sa te pui cu apa!!? Asa ca mai tuarna niste vin aci ... ca sa muara tatz dusmanii de ciuda! Si c-ai o gagica faina si ca esti inca verde ... (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

Fie-ți gura aurită, ”Alien” ! Mă rog, aburită, după vinul ăsta negru ce l-am primit aseară la o sindrofie, și cu care te invit să-ți clătești o țâră măndulele (așa le zic io la amigdale).. De nu ți-o ajunge, apelează și la cei doi amici ai mei (ăștia mai rotunjori), că și ei au o ofertă asemănătoare cu a mea. Cât privește ”gagica” mea, în raport cu starea mea mereu ”trează”, să știi că nu-mi fac probleme. Prepară un gin excelent, seară de seară, de mi se-ntăresc toate extremitățile și mi se fac măciucă (inclusiv părul, acolo unde mai am) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

(IMG:http://img217.imageshack.us/img217/4007/p9020016.jpg)

+Quote Post
blondu_ben
post Sep 4 2011, 07:27 AM
Post #1259

Advanced Member

Gata, io nu ma mai uit acilea ... ca ma ia Bullitu la bataie! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
Bullet
post Sep 5 2011, 06:19 PM
Post #1260

Advanced Member

”Alien”, nu e niciun pericol (când vine vorba de Zuza). Privește și nu cerceta ! Îți spunem NOI tot ceea ce dorești să afli (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

(IMG:http://i607.photobucket.com/albums/tt160/sniperom/IMG_0498-1.jpg)

+Quote Post

65 Pages V  « < 61 62 63 64 65 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 9th December 2019 - 12:37 AM