IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Gimnastica
licurici
post Oct 6 2008, 03:42 PM
Post #21

Irecuperabila

Group: Members
From: DeLa...Inaltime
Member No.: 13,658

azi cica a fost la o etapa de concurs in germania domnul dragulescu unde a si castigat concursul pentru clubul pt care concura
declara ca ...cu toate greutatile din viata lui personala a reusit sa treaca peste moment si sa faca un concurs bun...
degeaba face acum concurs bun, daca la olimpiada a ratat ca prostanacu...
pacat ca i s-a urcat vedetismul la cap si a facut si face tot ceea ce face...
ca sportv...ici colo cate ceva de reprosat
ca om...ma abtin de la comentarii ... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 7 2008, 08:43 AM
Post #22

Tra la la

Group: Moderatori
From: Departe...
Member No.: 4,125

Si cu toate astea, parerile sunt impartite.
Se spune ca sotia lui ar fi aruncat pe diferite mofturi, o parte din banii destinati operatiei copilei... Intr-adevar... nimic nu poate justifica faptul ca Dragulescu a lovit-o dar ... nu-i mai bine sa analizam toate punctele de vedere? Zic si eo acum
Amu sa ma ierte Dumnezeo, dara daca as avea un copil cu probleme atat de grave precum fetita lor, iar barbate-mio ar arunca banii stransi din donatii pe te miri ce rahaturi, eo personal i-as crapa capul...!!!

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
licurici
post Oct 13 2008, 02:59 PM
Post #23

Irecuperabila

a murit fetita laviniei milosovici...saracuta....
AVEA 4 anisori dar era grav bolnava...boala la sistemul osos...se nascuse prematur al 7 luni, a avut 1.100g la nastere ...
trist...

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 14 2008, 07:05 AM
Post #24

Tra la la

Group: Moderatori
From: Departe...
Member No.: 4,125

Trist...

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
licurici
post Oct 29 2008, 11:53 AM
Post #25

Irecuperabila

am citit azi in jurnalul national un interviu cu octavian bellu
vi-l mai aduceti aminte...cu siguranta....fostul antrenor al lotului feminin de gimnastica de la deva...
a recunoscut public, ca este impreuna cu mariana bitang...de 15 ani...si inca stau in dubii daca sa-si oficializeze-la primarie-relatia lor de dragoste...
frumosi oameni, amandoi...frumoase caractere...eu una ii admir enorm de mult pt tot ceea ce au realizat pt gimnastica romaneasca, pt tot ceea ce ei insisi sunt...

--------------------

+Quote Post
anakyn
post Oct 30 2008, 02:22 PM
Post #26

Member
**

Member No.: 13,909

QUOTE (licurici @ Oct 29 2008, 01:53 PM) *
am citit azi in jurnalul national un interviu cu octavian bellu
vi-l mai aduceti aminte...cu siguranta....fostul antrenor al lotului feminin de gimnastica de la deva...
a recunoscut public, ca este impreuna cu mariana bitang...de 15 ani...si inca stau in dubii daca sa-si oficializeze-la primarie-relatia lor de dragoste...
frumosi oameni, amandoi...frumoase caractere...eu una ii admir enorm de mult pt tot ceea ce au realizat pt gimnastica romaneasca, pt tot ceea ce ei insisi sunt...

deja se vad "roadele" ca nu mai sunt antrenorii lotului olimpic de gimnastica .... cred ca daca ar mai fi fost ei aveam rezultate mai bune la olimpiada.

--------------------

+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 15th October 2019 - 11:38 PM