IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

97 Pages V  « < 93 94 95 96 97 >  
Reply to this topicStart new topic
Hai sa ne cunoastem si noi :)
Rating 5 V

foxy
post Jun 24 2011, 10:25 AM
Post #1881

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 19,567

(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) tare-mi e ca ramane tarzan fara "liana" (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Go to the top of the page

+Quote Post
HoloCaustic
post Jun 24 2011, 12:56 PM
Post #1882

Member
**

Member No.: 20,037

no, ai grija cu taria. in rest, se lungeste liana (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Jun 27 2011, 06:41 AM
Post #1883

Tra la la

Group: Moderatori
From: Departe...
Member No.: 4,125

Iara bem? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
Bullet
post Jun 29 2011, 04:38 PM
Post #1884

Advanced Member

Member No.: 19,699

(IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

+Quote Post
maybe
post Jun 29 2011, 05:04 PM
Post #1885

maybe, maybe not

Member No.: 1,769

QUOTE (Bullet @ Jun 29 2011, 07:38 PM) *
Omuleț, gura ta, n-ar pupa și ea o blondă ? Ia-te și tu de una cu guler, frapată ! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

am intrat in era iemo - ursus black (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
Zuza
post Jun 30 2011, 10:02 AM
Post #1886

Member
**

From: cafenea
Member No.: 19,682

QUOTE (Bullet @ Jun 29 2011, 07:38 PM) *
No, abia acum pricep io de ce Zuza m-o botezat Nașu'. Sister, tu ia-te numa' de blondă, și bagă mare, că de finuță are grijă Nașu' ca să zică ”DA”, just in case (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Mister B , cunosc ca esti om serios , pasnic , vrei sa ne scoatem ochii impreuna (IMG:style_emoticons/default/smile3.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/2437_silly_couple.gif) ?
Jolie , daca nu ma mai placi bruneta , mintenas ma imblondesc (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) . Ce cuvant am gasit , sa-mi trag una ... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Dacă destinul nu depinde de tine, de tine depinde ce faci cu ceea ce îţi dă destinul. O.Paler

+Quote Post
jolie_jojo
post Jun 30 2011, 11:00 AM
Post #1887

Tra la la

Fa'ti numa cateva suvite tuh, ca sa impaci si capra (io) si varza("Father B") (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
Zuza
post Jun 30 2011, 11:27 AM
Post #1888

Member
**

From: cafenea
Member No.: 19,682

Ashea iubita ? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif)
Attached File(s)
Attached File  purim_13.03.09_036.jpg ( 2.1MB ) Number of downloads: 9

--------------------
Dacă destinul nu depinde de tine, de tine depinde ce faci cu ceea ce îţi dă destinul. O.Paler

+Quote Post
Bullet
post Jun 30 2011, 11:35 AM
Post #1889

Advanced Member

Moamăăăă, ce curcubeu (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) Apăi, Sister ”J”, tu ocupă-te liniștită de blondă ! Că, de așteptat să-nceteze ploaia asta de vară, și de așteptat s-apară curcubeul, mă ocup io (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Jun 30 2011, 11:50 AM
Post #1890

Tra la la

CITAT(Zuza @ Jun 30 2011, 02:27 PM) *

D'asta te ubesc io pi tinii, esti pregatita pt orice, oricand si aproape oricum (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)
Ai lav iu fata (IMG:style_emoticons/default/wub.gif)

@Father B - tu ocupa-te de ce-ti doreste inimioara, blonda, bruneta, roscata si ce-o mai fi, este adjudecata! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
Bullet
post Jun 30 2011, 12:30 PM
Post #1891

Advanced Member

QUOTE (Zuza @ Jun 30 2011, 01:02 PM) *
Mister B , cunosc ca esti om serios , pasnic , vrei sa ne scoatem ochii impreuna (IMG:style_emoticons/default/smile3.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

QUOTE (jolie_jojo @ Jun 30 2011, 02:00 PM) *
Fa'ti numa cateva suvite tuh, ca sa impaci si capra (io) si varza("Father B") (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

@ Sister...io cred că, totuși, Zuza preferă varza (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

@ Zuza...Nu vreau. Că după aia nu ne-om mai putea privi-n ochi (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
adamalia
post Jul 5 2011, 11:28 AM
Post #1892

Newbie
*

Member No.: 18,850

Ma numesc Amalia , energica de felul meu si deschisa la subiecte sper sa pot ajuta si eu cu ceea ce stiu din experienta mea dobandita de-a lungul anilor, apreciez pe cei ce stiu ce inseamna respect si bunul simt , ne vedem pe forum , va pup .

--------------------

+Quote Post
foxy
post Jul 5 2011, 11:31 AM
Post #1893

Advanced Member

Member No.: 19,567

CITAT(adamalia @ Jul 5 2011, 11:28 AM) *
Ma numesc Amalia , energica de felul meu si deschisa la subiecte sper sa pot ajuta si eu cu ceea ce stiu din experienta mea dobandita de-a lungul anilor, apreciez pe cei ce stiu ce inseamna respect si bunul simt , ne vedem pe forum , va pup .

bine ai venit amalia (IMG:style_emoticons/default/2380_kissing.gif)

+Quote Post
maybe
post Jul 5 2011, 11:40 AM
Post #1894

maybe, maybe not

QUOTE (adamalia @ Jul 5 2011, 02:28 PM) *

(IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) adamalia iti doresc o sedere placuta in cafenea:)

cu putintica rabdare, o sa gasesti pe ici colo si pe noi (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
Bullet
post Jul 5 2011, 12:40 PM
Post #1895

Advanced Member

Amalia, welcome !

+Quote Post
jolie_jojo
post Jul 5 2011, 08:27 PM
Post #1896

Tra la la

CITAT(adamalia @ Jul 5 2011, 02:28 PM) *

Bine ai venit! Sper din tot sufletul sa te simti bine alaturi de noi! (IMG:style_emoticons/default/air_kiss.gif)
(IMG:http://www.mdjunction.com/components/com_joomlaboard/uploaded/images/welcome_mouse-76e3288501185aa083a5eb8b4d633643.gif)

--------------------

+Quote Post
blondu_ben
post Jul 15 2011, 07:00 PM
Post #1897

Advanced Member

Member No.: 19,758

CITAT(adamalia @ Jul 5 2011, 02:28 PM) *

Interesante jocurile alea de gatit ... cred ca o sa incerc Decoreaza Tortul Casei ... numa sa termin porcaria asta de serial la care ma uit cu sufletu la gura si cu mana pe ... adica nu, scuze ...

+Quote Post
MICKEY HOUSE
post Jul 16 2011, 10:58 AM
Post #1898

Member
**

Member No.: 21,095

Salutare, sunt (nici nu stiu cine mai sunt), aici Mickey House, si m-am ashezat cu cortul pe aici sa mai povestesc cu unu' sh-altu'. Toate bune! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

--------------------

+Quote Post
maybe
post Jul 16 2011, 11:57 AM
Post #1899

maybe, maybe not

sal, mikey (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

sarim berea, azi - o limonada e mai potrivita, cred (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

(IMG:http://4.bp.blogspot.com/_JSSqn84FcT0/SmWSdCaUhrI/AAAAAAAAHZI/QAvV8ebebeI/s400/limonada.jpg)

--------------------

+Quote Post
MICKEY HOUSE
post Jul 16 2011, 02:40 PM
Post #1900

Member
**

Member No.: 21,095

Orice e rece e mai potrivit decat orice

--------------------

+Quote Post

97 Pages V  « < 93 94 95 96 97 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 17th October 2019 - 10:40 PM