IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
Lenjeria ei sexy...
sand
post Oct 24 2008, 08:14 PM
Post #101

Advanced Member

Group: Members
From: aici
Member No.: 13,638

Uaiii, mi-ai luat o chiatra de pe inima (IMG:style_emoticons/default/happy.gif) ... nici n-ai idee cat ma zvarcoleam nuaptea ....... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
nk_12321
post Oct 25 2008, 08:43 AM
Post #102

Member
**

From: Petrosani
Member No.: 13,584

ceva interesant:
(IMG:http://www.edona.ro/foto/l/c758ab079d6de.jpg)

--------------------

Basarabia Pamant Romanesc

+Quote Post
maybe
post Oct 25 2008, 09:52 AM
Post #103

maybe, maybe not

Group: Moderatori
Member No.: 1,769

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) e, iacata ca avem si un barbat care stie ce vrea (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 25 2008, 11:00 AM
Post #104

Tra la la

From: Departe...
Member No.: 4,125

Bine Nk-ule (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Amu' intrebare, sutien la astia ne gasesti? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
nk_12321
post Oct 25 2008, 11:03 AM
Post #105

Member
**

QUOTE (jolie_jojo @ Oct 25 2008, 02:00 PM) *
Bine Nk-ule (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Amu' intrebare, sutien la astia ne gasesti? (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

La pachetzel (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )
(IMG:http://www.edona.ro/foto/l/59f4742f8b6bc.jpg)

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 25 2008, 11:10 AM
Post #106

Tra la la

That's my man (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Sa stii ca nu-i rau deloc. (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

Stii ce ma intrebam eu, voi barbatii preferati asortarea asta? Sau sunteti deschisi si la combinatii de N lute cate K adica ceva gen, un sutien alb cu un slip negru sau roz.... vb de culori diferite nu si de modele de ex (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
nk_12321
post Oct 25 2008, 11:21 AM
Post #107

Member
**

Asta depinde de barbat..... daca accepta creativitatea.... divesitatea..... neconventionalul (sa zic asa) eu cred ca o sa fie chiar apreciata cominatia.... eu cred ca e un mod de a atrage atentia asupra unei parti a corpului.... ceva de genu "Ba nu te uitzi jos... te uitzi sus.... sau invers...."

Eu sunt pt combinatzii.....

Ex sutienul asta ar merge cu nishte chilotzei albi (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (parerea mea)

Attached File(s)
Attached File  Bra.jpg ( 28.98K ) Number of downloads: 2

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 25 2008, 11:29 AM
Post #108

Tra la la

Clar, eo foarte rar port sutienul asortat la culoare cu chilotul. Daca ii place combinatia de culori why not (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Ete de ex
Attached File  43b152e478f11.jpg ( 62.76K ) Number of downloads: 7
Attached File  a42dfd22db930.jpg ( 76.8K ) Number of downloads: 6

Pe astea doo le-as combina, este acelasi model numai culorile difera. Si atata vreme cat combinatia nu strica ochiul ... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post
nk_12321
post Oct 25 2008, 11:35 AM
Post #109

Member
**

Frumosss... eu zic ca ar iesi ceva frumos....

eu am mai gasit ceva care'mi place... (s'ar vedea frumos la o fusta de seara cu decolteu "generos", evident rochie neagra)
(IMG:http://www.clubafaceri.ro/files/clients/65/64705/product48758_big.jpg)

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 25 2008, 11:41 AM
Post #110

Tra la la

Mey baieti daca tot m-ati prins la interval, puneti si voi marimi mai ...mici asam (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
Stii ce am observat? Daca inversez culoarea, adica modelul sa fie negru iar sutienul alb, parca nu da la fel de bine. Oricum, alb si negru in combinatie, merge de minune Attached File  ce1065dee3e3b.jpg ( 60.01K ) Number of downloads: 8

Si cremul cu negru...wow
Singurele chestii care ma streseaza sunt acele "omniprezente" fundite din satin (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

--------------------

+Quote Post
nk_12321
post Oct 25 2008, 11:51 AM
Post #111

Member
**

Funditele sunt prezente doar in poze, zici eu, pe produsele date spre vanzare ele lipsesc... sau daca sunt prezente sunt facute in asa fel in cat sa nu pota fi remarcate prin imbracaminte.

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 25 2008, 11:53 AM
Post #112

Tra la la

Crede-ma, am dat jos atat de multe fundite de genul asta incat mi s-a acrit. Vb de alea de la mijlocul chilotului in fata si la sutien (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

--------------------

+Quote Post
foxy
post Jul 21 2011, 06:44 PM
Post #113

Advanced Member

Member No.: 19,567

(IMG:http://img839.imageshack.us/img839/9241/glowundies4.jpg)

Uploaded with ImageShack.us

+Quote Post
jolie_jojo
post Aug 3 2011, 07:42 PM
Post #114

Tra la la

(IMG:http://www.totulpentrufemei.ro/imagini/661Lenjerie%20intima%202.jpg)

--------------------

+Quote Post
blondu_ben
post Aug 4 2011, 06:03 AM
Post #115

Advanced Member

Member No.: 19,758

Di ce trebe sa postati voi treburile ieste ... !?? (IMG:style_emoticons/default/angry.gif) Ca sa nu shad io ghini pi scaun? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
foxy
post Aug 9 2011, 11:26 AM
Post #116

Advanced Member

Member No.: 19,567

(IMG:http://img148.imageshack.us/img148/9717/96601885.jpg)

+Quote Post

6 Pages V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 15th October 2019 - 05:58 AM