IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
Cu ce echipa de fotbal tineti ?
UltrasKaka
post Oct 3 2005, 12:49 PM
Post #41

Member
**

Group: Members
From: Timisoara
Member No.: 1,814

(brigadierul silvic)
asa e frate......pt mine aia nu sunt suporteri adevarati.....sunt niste ghertoi care nu au nici o treaba cu fobalul......si mai zic astia k steaua are cei mai multi suporteri......decat "gospodari" d'astia mai bine lipsa...

(IMG:/ohmy.gif) k:

asai .... vezi...se zice ca , c`am 70% is stelisti in tzara dar ei nu sunt in stare sa umple un stadion ... asa ii si la dinamo...dar na asai in buc...fara suparare (IMG:/smile.gif)

--------------------
Juve pezzo di merda
Chi no salta e juventino !
Go to the top of the page

+Quote Post
brigadierul silv...
post Oct 3 2005, 01:21 PM
Post #42

Advanced Member

Member No.: 1,636

dar ca nr. de ultrasi timisoara e sub cele din bucuresti......sa nu uitam asta......

ca mentalitate,violenta,coregrafie si stil sunteti mult sub cele din bucale....no offence

remember:federazzione viola.............rusine.........in purul stil giulestean cu care parca ati fost infratiti(diavoli,irriducibilli).....va faceti de ras in fata unei intregi tari,violand limba italiana si aratandu-va ignoranta crasa.....corect e FEDERAZIONE....europenilor

eu nu am nimic cu voi(fanii timisoarei)......oricum traiti doar din laudele presei ignorante,dar respectul ULTRA(pe care il nutrim,in ciuda rivalitatii,pt alte grupari)nu ni-l veti obtine niciodata
continuati sa va mintiti singuri,sa va bucurati de laudele ziaristilor si lasati ULTRA adevarati sa-si continue lupta in lumea lor.e o lume in care nu aveti ce cauta
:!:

--------------------
politician

+Quote Post
UltrasKaka
post Oct 3 2005, 08:23 PM
Post #43

Member
**

(brigadierul silvic)
dar ca nr. de ultrasi timisoara e sub cele din bucuresti......sa nu uitam asta......

ca mentalitate,violenta,coregrafie si stil sunteti mult sub cele din bucale....no offence

remember:federazzione viola.............rusine.........in purul stil giulestean cu care parca ati fost infratiti(diavoli,irriducibilli).....va faceti de ras in fata unei intregi tari,violand limba italiana si aratandu-va ignoranta crasa.....corect e FEDERAZIONE....europenilor

eu nu am nimic cu voi(fanii timisoarei)......oricum traiti doar din laudele presei ignorante,dar respectul ULTRA(pe care il nutrim,in ciuda rivalitatii,pt alte grupari)nu ni-l veti obtine niciodata

continuati sa va mintiti singuri,sa va bucurati de laudele ziaristilor si lasati ULTRA adevarati sa-si continue lupta in lumea lor.e o lume in care nu aveti ce cauta

cum zici u mha...dar dak vrei sa sti Fazione Estrema ( gruparea din care am facut parte)...anul trecut a iesit ca cel mai bun grup ultra , cea mai buna aparitie , si cea mai faina coregrafie de grup...asta a fost un sondaj facut pe un forum de ultrasi...captura sezonului , a fost captura lu MASSERIA luam red fighter de la UTA ... faza cu federazzione viola nusthu ce sa`ti zic...dar banner`ul a fost lasat pe gard...baieti zise ca`l iau a 2 zii...si cum kkt de la stiaua au intrat pe teren dupa meci...au luat banner`ul...deci si dak asta ii captura :roll: in fine nu conteaza...sunteti mai multi ultrasii, recunosc asta !

--------------------
Juve pezzo di merda

+Quote Post
brigadierul silv...
post Oct 4 2005, 07:22 AM
Post #44

Advanced Member

faza cu acel grup sa fii iesit cel mai bun grup ULTRAS(citeste bine),cea mai faina coregrafie,cea mai buna aparitie mi se pare greu de crezut.....poate imi zici si mie forumul de ultrasi pe care ati fost votati(prin pm).....ca poate v-ati votat singuri (IMG:/biggrin.gif)

referitor la captura sezonului........RUSINE...........pai voi cu aia de la uta va mandriti ma??......aduc aminte aici numai cateva:giulestina,captura bannerului ULTRAS al stelistilor,legiunea visinie,fan club bucursti(craiova)....si multe altele

oricum :okay:

--------------------
politician

+Quote Post
denysa
post Oct 4 2005, 09:24 AM
Post #45

Member
**

Member No.: 1,829

denysa ce ai cu omu...u nu cred ca prea te pricepi la fotbal...sper ca nu te superi ca`ti zic asta ... dar echipa fanion a orasului ii "U" Cluj si eu sunt de acord cu el...dar nu sunt de acord cu faza ca tine si cu dinamo
Sustineti echipa locala nu pe cele din capitala

Pentru ca tine cu U nu trebuie sa zica faze m__e CFR sau altele.Eu ma refeream la faptul ca daca tii cu o echipa nu ai dreptul sa jignesti fanii echipei :roll:

+Quote Post
UltrasKaka
post Oct 4 2005, 11:14 AM
Post #46

Member
**

(brigadierul silvic)
faza cu acel grup sa fii iesit cel mai bun grup ULTRAS(citeste bine),cea mai faina coregrafie,cea mai buna aparitie mi se pare greu de crezut.....poate imi zici si mie forumul de ultrasi pe care ati fost votati(prin pm).....ca poate v-ati votat singuri (IMG:/biggrin.gif)

referitor la captura sezonului........RUSINE...........pai voi cu aia de la uta va mandriti ma??......aduc aminte aici numai cateva:giulestina,captura bannerului ULTRAS al stelistilor,legiunea visinie,fan club bucursti(craiova)....si multe altele

oricum :okay:

mha yo nu zic ce au capturat de`a lungul timpului...si ce s`a capturat sezonul trecut...eu nu cred ca voi ati capturat sezonul trecut Ultras si ce ai mai insirat u acolo :roll: ....de site ce sa`ti zic ... site`ul nu mai este...www.ultrawear.cjt parca era...

--------------------
Juve pezzo di merda

+Quote Post
brigadierul silv...
post Oct 6 2005, 07:26 AM
Post #47

Advanced Member

(brigadierul silvic)

ma vad nevoit sa adaug:domnilor suporteri ai timisoarei nu aveti pic de demnitate sunteti preaslaviti(nu stiu din ce cauza poate din dorinta de a mai creea ceva senzational si prin aceasta zona mult prea banala)de aberatiile corespondentilor locali ai ziarelor bucurestene..........40000 de oameni(cica)care nu sustin echipa locala,culorile alb-violet,ci o incropeala rusinoasa a doua fantome:"tIMISOARA IN A DOAR DIN MILA ALTORA"......unde va e demnitatea,fidelitatea si mandria,timisoreni??cat de mult va puteti umili?cum va puteti compara cu noi,care sustinem o istorie,o traditie si niste culori glorioase............spune-ti........

ps:multumim echipei FULGERU BRAGADIRU pt faptul ca a dat posibilitatea unui oras provincial cu exagerate pretentii europene sa joace alaturi de cei MARI.........

--------------------
politician

+Quote Post
brigadierul silv...
post Oct 6 2005, 07:53 AM
Post #48

Advanced Member

si sa nu uitam de collettivo autonomo viola.........banner al timisoarei confiscat.....de caini (IMG:/laugh.gif) (IMG:/laugh.gif) (IMG:/laugh.gif) (IMG:/laugh.gif) (IMG:/laugh.gif) (IMG:/laugh.gif)

--------------------
politician

+Quote Post
nicky
post Oct 11 2005, 02:52 AM
Post #49

traficant de vise

From: Ploiesti
Member No.: 1,756

Steaua
Schalke-Germania

--------------------
La extrema oricarui gand este un suspin. (Paul Valery)
28.gif[/image][/url]

+Quote Post
Scaevola
post Mar 10 2006, 12:53 PM
Post #50

Member
**

Member No.: 2,285

Arsenal Londra

+Quote Post
Rain
post Sep 26 2006, 11:40 AM
Post #51

Member
**

Member No.: 3,444

yo cu Dinamo :woot_jump: :dans:
acu' spersa nu imi sariti in cap :roll: :smoke:

--------------------
Signature? Not yet!

+Quote Post
FireEyes
post Sep 26 2006, 11:49 AM
Post #52

Gazda Voastra

Group: Root Admin
From: Romania
Member No.: 3

Vei tine cu Steaua diseara ?

--------------------

+Quote Post
Rain
post Sep 26 2006, 11:57 AM
Post #53

Member
**

Member No.: 3,444

Hmmm....pot sa nu iti raspund la intrebarea asta. Nu de alta , dar nu vreau dusmani din prima mea zi aici :roll:

--------------------
Signature? Not yet!

+Quote Post
AndreeaC
post Sep 30 2006, 08:15 AM
Post #54

Member
**

Member No.: 3,424

(Rain)
Hmmm....pot sa nu iti raspund la intrebarea asta. Nu de alta , dar nu vreau dusmani din prima mea zi aici :roll:

Nu sunt o suportera infocata al lui Dinamo, dar simpatizez cu ei.
Se supara cineva? (IMG:/tongue.gif)

+Quote Post
magic
post Nov 2 2006, 06:00 AM
Post #55

Newbie
*

Member No.: 3,750

Sunt Rapidist. (IMG:/biggrin.gif)

+Quote Post
pisoaia
post Nov 3 2006, 06:13 PM
Post #56

Member
**

From: Bucuresti
Member No.: 5

Eu sunt dinamovista (IMG:/smile.gif)
Dar asta nu inseamna ca nu tzin cu echipele romanesti in cupele internationale (champions league shi Uefa )

--------------------
And when it rains on your parade, look up rather that down. Without the rain it would be no rainbow.

+Quote Post
spaima lui nemo
post Nov 4 2006, 09:14 PM
Post #57

Member
**

Member No.: 3,740

avantu urdari (IMG:/laugh.gif)

+Quote Post
adymacsut
post Nov 9 2006, 10:38 PM
Post #58

Advanced Member

From: Bucuresti
Member No.: 3,516

Hai Universitatea Craiova - tu campiona unei mari iubiri!

+Quote Post
yoz_avi
post Dec 5 2006, 09:52 AM
Post #59

Member
**

From: bucuresti
Member No.: 4,242

:woot_jump: :dans: :woot_jump: [color=green][/color][size=24][/size]STEAUA!!!

+Quote Post
denysuca
post Jan 31 2007, 04:09 PM
Post #60

Member
**

Member No.: 4,722

cu Rapid :wink:

+Quote Post

4 Pages V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 22nd August 2019 - 12:08 AM