IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V  « < 10 11 12  
Reply to this topicStart new topic
Ce zodie sunteti ?
Hananas
post Jan 5 2009, 07:27 PM
Post #221

Member
**

Group: Members
Member No.: 13,908

QUOTE (Hananas @ Oct 31 2008, 09:34 AM) *
Eu sunt pe 09.09, adica fecioara cu ascendent in I have no ideea.

Am aflat intre timp ca in balanta. E de bine.
Go to the top of the page

+Quote Post
tuffgirl
post Jan 30 2009, 03:40 AM
Post #222

Can't touch this!

Group: Moderatori
From: who cares?
Member No.: 618

Ok Arwen mai descalceste-ma putin, asta numai daca esti plictisita shi nu ai altceva mai bun de facut la ora asta.

pentru restul: imi spunea ca am ascendentul in feciara shi eu vrioam sa stiu ce inseamna asta.

--------------------
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting. In what world could you possibly beat me?

+Quote Post
Arwen.Evenstar
post Jan 30 2009, 04:14 AM
Post #223

Advanced Member

Member No.: 13,953

Taur cu ascendent in fecioara..Un incapatanat in patratica lui. Un estet gurmand atent la detalii si preocupat de sanatate. Si, cu Luna si cu Venus in rac, esti..o zana buna. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Lasto beth nin, tolo dan na ngalad

+Quote Post
foxy
post Jun 22 2011, 03:51 PM
Post #224

Advanced Member

Member No.: 19,567

fecioara cu ascendent in varsator..... (IMG:style_emoticons/default/flirt.gif) obsedata de curatenie,o bucatareasa nu chiar atat de buna (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) punctuala,ordonata,"fuuuarte"atenta la detalii,sunt propriul meu critic..sa va spun si ceva calitati? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
maybe
post Jun 22 2011, 06:31 PM
Post #225

maybe, maybe not

Member No.: 1,769

QUOTE (foxy @ Jun 22 2011, 06:51 PM) *
fecioara cu ascendent in varsator..... (IMG:style_emoticons/default/flirt.gif) obsedata de curatenie,o bucatareasa nu chiar atat de buna (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) punctuala,ordonata,"fuuuarte"atenta la detalii,sunt propriul meu critic..sa va spun si ceva calitati? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

numa' multzam, am una acasa (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ON: scorpiutza cu ascendent in varsator - alegeti voi, ce si cum (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
HoloCaustic
post Jun 29 2011, 04:55 PM
Post #226

Member
**

Member No.: 20,037

am mai zis: "fecior" (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) cu ascedent in rac (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) asta cu ce se papa ? (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

+Quote Post
maybe
post Jun 30 2011, 04:14 AM
Post #227

maybe, maybe not

Member No.: 1,769

QUOTE (HoloCaustic @ Jun 29 2011, 07:55 PM) *
am mai zis: "fecior" (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) cu ascedent in rac (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) asta cu ce se papa ? (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

URANIA zice ca e de bine (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

fecioara analitica si racul hipersensibil

(macar amu sti pe cine dai vina cand iti merge ceva anapoda (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) )

--------------------
cand dansezi pe sarma, esti obsedat de gandul in plasa cui vei cadea -Stanislaw Jerzy Leck

+Quote Post
HoloCaustic
post Jun 30 2011, 04:26 AM
Post #228

Member
**

damn it maybelin, cu asa caracter sunt damnat pe vecie ! (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)
mno, draguta scorpiutza (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post
Zuza
post Jun 30 2011, 09:29 AM
Post #229

Member
**

From: cafenea
Member No.: 19,682

QUOTE (HoloCaustic @ Jun 29 2011, 07:55 PM) *

Ha,ha,ha ! Si acum , sa si spun de ce rad (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
Ma bucur , ca simturile intuitive functioneaza la maxim . Deci , nici de data asta nu am dat gres (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif) .
Sa traiesti mister Holo! Te pupa Zuza (IMG:style_emoticons/default/kiss.gif) .

--------------------
Dacă destinul nu depinde de tine, de tine depinde ce faci cu ceea ce îţi dă destinul. O.Paler

+Quote Post
HoloCaustic
post Jun 30 2011, 03:09 PM
Post #230

Member
**

mai Zuzo, incetisor cu poopicii mi-i teama ca se ia ruju'... dar mai vreau (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post
Zuza
post Jul 9 2011, 10:17 AM
Post #231

Member
**

From: cafenea
Member No.: 19,682

Apai nah , ai disparut ... si pupicii i-am pierdut (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) .
(IMG:style_emoticons/default/air_kiss.gif) Poate iesi la suprafata si te mai arati la fatza (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) .

--------------------
Dacă destinul nu depinde de tine, de tine depinde ce faci cu ceea ce îţi dă destinul. O.Paler

+Quote Post
Bullet
post Jul 9 2011, 03:44 PM
Post #232

Advanced Member

Member No.: 19,699

QUOTE (Zuza @ Jul 9 2011, 01:17 PM) *
Apai nah , ai disparut ...Poate iesi la suprafata

Zuzo, n-am dispărut, și nici n-am de gând să dispar. Îi drept c-am fost o țâră-n pericol de înec, dar iote-mă ! Am dat din mâini și din picioare și-am ieșit la suprafață. Deci, plutesc (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

on: Io-s născut la granița dintre două zodii (20.04). Cică aș fi jumate berbec (de la cap la brâu), și jumate taur (de la brâu în jos). They say... (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
(parcă iar o aud pe Sister Tralala spunându-mi: ”lăudărosule”...dar nu mă prind de ce-ar spune-o !? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) )

+Quote Post

12 Pages V  « < 10 11 12
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 15th December 2019 - 10:51 AM