IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Liga 1 2008-2009
mariuskl
post Aug 4 2008, 04:28 PM
Post #1

Member
**

Group: Members
Member No.: 13,636

Nu am vazut pana acum nici o discutie despre campionatul care a inceput recent. Inteleg ca drepturile de televizare au o mare vina, dar totusi....

Ce parere aveti despre primele 2 etape ? Cum s-au descurcat echipele pretendente la titlu ? Personal cred ca CFR are din nou prima sansa.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
jolie_jojo
post Aug 5 2008, 10:20 AM
Post #2

Tra la la

Group: Moderatori
From: Departe...
Member No.: 4,125

Eu nu m-as supara deloc daca nici anul asta nu ar castiga campionatul o echipa bucuresteana. Si asa si-o cam luasera in cap...cei mai mari si cei mai tari. Ma bucur nespus ca Steaua a mancat papara de la Vaslui (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Rapiduletul a facut 3-0 cu Gloria si 2-0 cu Farul (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Dinamo egal cu Pandurii (muuuaahahaha) si un 1-0 chinuit cu Gaz Metan (muuuahahahaha din nou)... (eu mi-s Rapidista (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) )

Toate bune pana acum (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
mariuskl
post Aug 8 2008, 12:13 PM
Post #3

Member
**

Uh Jojo, sa vedem ce face Rapiduletul tau cu CFR Cluj. Cu ocazia asta mentionez ca nu tin cu nici o echipa de prima liga din Romania (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Aug 8 2008, 01:11 PM
Post #4

Tra la la

Uell din cate am inteles meciul o sa fie difuzat numai pe GSP Tv (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Prin urmare inca ma mai gandesc daca sa merg cu fratemio la meci sau sa stau sa ascult la radio...ca eu nu prind bulgarii astaaaa GSP (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Sper sa le rupa tzeasta (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
talib
post Aug 8 2008, 06:53 PM
Post #5

Advanced Member

From: in zbor
Member No.: 4,994

bai... deci iubirea mea de-o viata (adica vreo 9 ani) e... ATENTIE... progresul, fostul FC national (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . hai radeti nu va abtineti! desi de cand au retrogradat a trebuit sa imi caut o iubire in prima liga si am gasit rapidul. asa ca maine am sa tin cu rapidul. maine, sezonul asta si asa mai departe.

daca ar fi sa mentionez o echipa pe care o detest, aceea e, normal, steaua.

--------------------
de ce va uitati asa la mine? nici eu nu mai stiu ce-i bine!

+Quote Post
jolie_jojo
post Aug 9 2008, 09:30 AM
Post #6

Tra la la

Ah... Talibane...TU?? Care acum ceva vreme faceai misto de mine si de Rapidul meu???
Cred ca inca nu m-am trezit cum trebuie (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

--------------------

+Quote Post
talib
post Aug 9 2008, 12:36 PM
Post #7

Advanced Member

From: in zbor
Member No.: 4,994

cine?! moi? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
de ce va uitati asa la mine? nici eu nu mai stiu ce-i bine!

+Quote Post
mariuskl
post Aug 13 2008, 01:13 PM
Post #8

Member
**

Aparent Rapidul joaca cel mai bine. CFR poate face concurenta, chit ca a pierdut meciul direct cu Rapid. Pe de alta parte, Vasluiul si Otelul sunt sus, dar au jucat doar echipe mai slabe. Sa vedem cand joaca cu Steaua, Dinamo, Rapid si CFR Cluj. Cu Poli ( FC ) Timisoara nu ar trebui sa aiba probleme, ca joaca groaznic in deplasare (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post
CrYsSu`
post Sep 2 2008, 10:11 AM
Post #9

Advanced Member

From: Oraselul de langa mare`:X
Member No.: 13,619

Jojo dar le cam ai cu fotbalu' ah`??(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) )

+Quote Post
jolie_jojo
post Sep 2 2008, 12:38 PM
Post #10

Tra la la

le am si nu prea, ce prind si io din zbor si de prin ziare (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post
CrYsSu`
post Sep 2 2008, 05:46 PM
Post #11

Advanced Member

From: Oraselul de langa mare`:X
Member No.: 13,619

Eu ce prind de la tata...ca daca ar fii sa ma uit la stiri sau sa citesc ziare.........

+Quote Post
licurici
post Sep 7 2008, 05:14 AM
Post #12

Irecuperabila

From: DeLa...Inaltime
Member No.: 13,658

am incasat-o rau di tat cu lituania ...
desi sunt o microbista inraita ... ma bucur pt lituanieni ... romanasii nostrii prea erau deja cu nasu pe sus... acum ar trebui sa cada capete dar parca vad ca se vor iubi astia in continuare ...

dezatru total in fotbal...si nu numai... in tot sportul

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Sep 10 2008, 06:59 AM
Post #13

Tra la la

M-am cracanat de ras urmarind meciul. Iar primul gol al lituanienilor a fost unul superb!
Sa le fie rusine ''romanasilor nostrii'', ca la fite nu-i intrece nici dreaq dar la fotbal...toti (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

--------------------

+Quote Post
mariusc
post Sep 10 2008, 07:05 PM
Post #14

Advanced Member

From: :)
Member No.: 584

cica meciu` s-a terminat cu romania in corzi.............................................. no comment !

+Quote Post
jolie_jojo
post Sep 11 2008, 09:30 AM
Post #15

Tra la la

Gasiti oare fro' asemanare intre ASTIA si nationala noastra??? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
mariusc
post Sep 11 2008, 09:39 AM
Post #16

Advanced Member

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
din pacate, am ajuns iar sa zambim ironic...Ce 2008, Olimpiada, meciurile cu lituania si feroce....sa vedem liga si uefa
poate ne relaxeaza de tot

+Quote Post
licurici
post Sep 16 2008, 07:38 AM
Post #17

Irecuperabila

ne-om relaxa di tat...mai ales in sara asta...stai sa vezi ce-o lua foc cfr-ul...de numa!!!

--------------------

+Quote Post
mariusc
post Sep 16 2008, 08:07 AM
Post #18

Advanced Member

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
eu le doresc bafta....dar nu cred ca or sa aibe parte de urarea mea (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post
licurici
post Sep 16 2008, 08:35 AM
Post #19

Irecuperabila

de nicio culoare...
amu se vor bate-n declaratii jiji cu muresani (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) pisu de pe lume va fi

--------------------

+Quote Post
mariusc
post Sep 16 2008, 10:35 AM
Post #20

Advanced Member

la dreacu cu aia doi ciumpalaci....eu maine seara ma duc pe ghencea..si drept urmare....forza steaua !!!

+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 20th July 2019 - 08:21 AM