IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
Copacul de Hartie
jolie_jojo
post Apr 9 2008, 10:12 AM
Post #1

Tra la la

Group: Moderatori
From: Departe...
Member No.: 4,125

MediaORG(nope nu fac reclama...inca) a initiat un proiect de colectare de hartie inclusiv de la firme. Initiativa este foarte buna dupa parerea mea si ''a prins'' foarte bine cel putin in Bucuresti. S-au inscris companii mari care s-au angajat sa ''doneze'' hartia folosita.
Pt cine este interesat aveti aici mai multe detalii http://www.copaculdehartie.ro/index.php?sct=2

Ideea este simpla.... trebuiesc stranse minim 50 kg de hartie care vor fi - ori transportate la una din adresele date pe site, ori,printr-o programare, va veni cineva din partea organizatiei sa o ridice.

Noua aici la servici nu ne-a luat foarte mult sa aranjam stivele de hartie (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"
Go to the top of the page

+Quote Post
FireEyes
post Apr 9 2008, 11:02 AM
Post #2

Gazda Voastra

Group: Root Admin
From: Romania
Member No.: 3

Ok, sa vad cate kile de hartie pot sa strang la agentie unde lucrez.

--------------------

+Quote Post
FireEyes
post Apr 9 2008, 11:22 AM
Post #3

Gazda Voastra

Group: Root Admin
From: Romania
Member No.: 3

M-am interesat.

So,

Noi am mai colaborat cu aceasta organizatie, care a incetat sa mai vina sa colecteze hartia la un moment dat. Deci depinde de ei sa vina, eu cred ca ar fi super sa o colecteze din nou. La noi hartia se arunca.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 16th December 2019 - 05:46 AM