IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
Destinul
tuffgirl
post Jun 21 2008, 06:01 PM
Post #101

Can't touch this!

Group: Moderatori
From: who cares?
Member No.: 618

Nici o problema epicurian, de asta suntem aici sa invatam uni de la altii....trista povestea scrisa mai sus....important e, nu sa ne amintim povestea ci sa aplicam ceea ce am invatat din poveste. Sper ca mai revi, shi pe la alte subiecte chiar daca nu sunt chiar atat de "adanci" ca asta (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting. In what world could you possibly beat me?
Go to the top of the page

+Quote Post
Duplicité
post Aug 24 2008, 12:20 PM
Post #102

Member
**

Group: Members
Member No.: 13,655

destinul. un subiect interesant, care a dat nastele multor probleme si conflicte.

destinul mi-l fac eu, parerea mea. nu pot sa accept ideea ca e ceva care imi controleaza mie viata si eu nu am cum sa imi iau deciziile care cred ca sunt benefice pentru mine, pentru ca orice as face ajung la ceea ce imi este "scris".

+Quote Post
hermina
post Oct 3 2008, 05:51 PM
Post #103

Member
**

Group: Members
From: timisoara
Member No.: 13,675

idem!
ata ca nush daca ati observat dar tot timpul cand ni se intampla ceva rau avem tendinta sa dam vina pe destin,dar asta se datoreaza probabil faptului ca ne lipseste forta de a recunoaste ca doar noi suntem vinovati pt tot ce ni se intampla bun sau rau...

--------------------

esti ceea ce gandesti...

+Quote Post

6 Pages V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 6th December 2019 - 05:56 AM