IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
Dupa ce se dau in vant barbatii ?
Airman04061969
post Feb 28 2008, 06:33 AM
Post #61

Advanced Member

Group: Members
From: Addison (Texas)
Member No.: 443

Eu prefer femeile ca si cafeaua: dulci, fierbinti, cu lapte (if you know what I mean ! (IMG:/laugh.gif) ) si aduse la pat ! (IMG:/laugh.gif) Cred ca am mai scris chestia asta pe undeva. Nu, acum serios, vorbind, prefer femeile dragute, nu frumoase, neaparat inteligente (da, mey, misoginilor, exista specia asta !) si mai tinere ca mine dar nu cu mult mai tinere. De la 2-3 ani mai mici decat mine, pana la 5-6 ani mai mici decat mine (daca aveti de gand sa faceti comentarii rupte din context, a propos de 2-3, respectiv 5-6 ani, abtineti-va ! (IMG:/laugh.gif) ). De ce ? Pentru ca, din nefericire pentru noi, nevasta-mea are dreptate, pentru barbatii varsta emotionala are un aspect parabolic in relatie cu varsta biologica (adica, ne vine mintea la cap mai tarziu - si cand ne vine, e deja prea tarziu sa ne dam cu pumnii in cap, caci suntem deja insurati (IMG:/laugh.gif) - iar, spre batranete dam in mintea copiiilor). La femei, acelasi grafic are aspect parabolic, in sensul ca, la varste intre 20 si 30 de ani sunt mult mai mature emotional decat barbatii, dupa care incep sa le umble fluturasi prin cap si cauta "prospatura" ! (IMG:/laugh.gif)

--------------------
Bogdan Voicu
("Good judgement comes from experience but experience comes from a lot of (previous) bad judgements").
Go to the top of the page

+Quote Post
Miracle
post Feb 28 2008, 09:10 AM
Post #62

Advanced Member

From: In my world of paper flowers
Member No.: 11,655

Nu sunt general valabile chestiile astea. Cred ca preferi o femeie care sa nu indeplineasca ultima conditie. Dar imi place ca nu esti misogin totusi

--------------------
Aici zace, intacta, uscata, caractita mica a prostiei.
Ma am la mana.

+Quote Post
Airman04061969
post Feb 28 2008, 09:14 AM
Post #63

Advanced Member

From: Addison (Texas)
Member No.: 443

N-am sustinut niciodata ca inteligenta feminina este mai prejos decat cea masculina (dar nici mai presus ! (IMG:/laugh.gif) ). Pur si simplu femeile gandesc altfel decat barbatii: sunt mai atente la detalii si mai performante in pozitii care necesita control. La capitolul viziune stau mai prost, uneori fiind prea cufundate in detalii, nu mai vad padurea din cauza copacilor. Vorbim de majoritate nu de exceptii !

--------------------
Bogdan Voicu
("Good judgement comes from experience but experience comes from a lot of (previous) bad judgements").

+Quote Post
Miracle
post Feb 28 2008, 09:51 AM
Post #64

Advanced Member

From: In my world of paper flowers
Member No.: 11,655

Da...in mare parte sunt de acord cu tine.Daca ar fi si barbatii la fel de atenti la detalii ce frumoasa si echilibrata ar fi lumea. Dar trebuie sa existe si un gram de dezechilibru in tot echilibrul asta.Deci rezumatul ar fi ca tu te dai in vant dupa femei dragute si inteligente...care fac cafea excelenta (IMG:/biggrin.gif)

--------------------
Aici zace, intacta, uscata, caractita mica a prostiei.
Ma am la mana.

+Quote Post
MICKEY HOUSE
post Jul 25 2011, 06:42 PM
Post #65

Member
**

Member No.: 21,095

(IMG:http://3.bp.blogspot.com/-FjvlKKe0LvQ/TaLPJ-snNTI/AAAAAAAAA9s/Qj1xZpLDkFk/s1600/SexyBikinMonkeyPic.jpg)

--------------------

+Quote Post
foxy
post Jul 26 2011, 01:42 PM
Post #66

Advanced Member

Member No.: 19,567

io credeam ca dupa asa ceva....
(IMG:http://img844.imageshack.us/img844/2377/sheylahershey2.jpg)

(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
blondu_ben
post Jul 26 2011, 06:51 PM
Post #67

Advanced Member

Member No.: 19,758

Era sa zic "Gusturile nu se discuta" dar, iar eram rau, asa ca nu mai zic nimic, decat ca ... sunt prea mari (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

Acum, serios, daca tot am ceva la bord, pot sa-mi dau drumu, nu? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ei, se pare ca dupa tot ce insemnati voi ... de la Alfa si pana la Omega ... si calea-i lunga (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

+Quote Post
jolie_jojo
post Aug 3 2011, 07:39 PM
Post #68

Tra la la

Group: Moderatori
From: Departe...
Member No.: 4,125

Floxy...sau.... (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) (IMG:http://4.bp.blogspot.com/_VuhDCbigw-g/TR39GCXI84I/AAAAAAAACdc/2MEU7LhISnE/s1600/nice-ass.jpg)

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
blondu_ben
post Aug 4 2011, 05:56 AM
Post #69

Advanced Member

(IMG:style_emoticons/default/blush.gif) piei, ispita ... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post
foxy
post Aug 9 2011, 11:20 AM
Post #70

Advanced Member

uite ben... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) spune-mi ca nu-ti place (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

(IMG:http://img3.imageshack.us/img3/2220/bestgirlnko41.jpg)

+Quote Post
blondu_ben
post Aug 22 2011, 10:51 AM
Post #71

Advanced Member

Lucrezi numa' cu din astea, interzise? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Ia, fa ceva sa ma simt bine ... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
foxy
post Aug 25 2011, 06:49 PM
Post #72

Advanced Member

nush ce te face pe tine sa te simti bine......sa dispar?! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post
blondu_ben
post Aug 25 2011, 09:59 PM
Post #73

Advanced Member

sa pui poza aia s-o vaz si io ... nu de alta, da' daca-mi inchipui ca era vreun peisaj fain cu o manastire in background!?? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

4 Pages V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 21st July 2019 - 10:34 AM