IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Cele 10 porunci.... sfidate!
ValiSS
post Oct 18 2007, 10:04 AM
Post #21

Advanced Member

Group: Members
Member No.: 890

(explorrer)
SE PARE CA AM FOST INTELES GRESIT.......

ASA SA LE AJUTE.................

NU AM ZIS CINE :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Vai tu, prea cuviosule, te-ai apucat sa blestemi? AI grija, ca te da Sf. Gheorghe cu dintii de cada.

--------------------
Dragostea de tara naste prosti!
Go to the top of the page

+Quote Post
explorrer
post Oct 18 2007, 10:22 AM
Post #22

Member
**

From: romania
Member No.: 8,051

(ValiSS)
(explorrer)
SE PARE CA AM FOST INTELES GRESIT.......

ASA SA LE AJUTE.................

NU AM ZIS CINE :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Vai tu, prea cuviosule, te-ai apucat sa blestemi? AI grija, ca te da Sf. Gheorghe cu dintii de cada.

VIATA VESNICA ITI DORESC.

Ioan 17:3  Şi viaţa veşnică este aceasta: să Te cunoască pe Tine, singurul Dumnezeu adevărat şi pe Isus Hristos pe care L-ai trimis Tu.

AI INTELES GRESIT,acele puncte puncte raman la aprecierea fiecaruia.

MERCI de ce mi-ai dorit.
SE PARE CA APLICI BINE CE A ZIS ISUS:
Matei 22:39  ..... „Să iubeşti pe aproapele tău ca pe tine însuţi.”

--------------------
answers

+Quote Post
ValiSS
post Oct 18 2007, 10:29 AM
Post #23

Advanced Member

Du-te si iubeste-te cu un travestit batran. Si cand o sa-ti faca sex la subbrat, sa-i spui versete si chestii de-astea pe care tu le stii atat de bine. (IMG:/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 18 2007, 10:32 AM
Post #24

Tra la la

Group: Moderatori
From: Departe...
Member No.: 4,125

N-are voie sa preacurveasca!! :wink:

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
ValiSS
post Oct 18 2007, 10:34 AM
Post #25

Advanced Member

Ma lasi? Intreaba-ll de cate ori s-a 'atins' de unul singur pana acuma, si la ce se gandea.

--------------------

+Quote Post
jolie_jojo
post Oct 18 2007, 10:37 AM
Post #26

Tra la la

Eu l-as intreba daca isi doreste copii...si daca da...cum planuieste sa-i faca!! :oops: :?:

--------------------
"Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala"

+Quote Post
explorrer
post Oct 18 2007, 02:19 PM
Post #27

Member
**

PTR. stiu ei ca sunt mai multi :?: :?:
Psalmi 53:1 Nebunul zice în inima lui: „Nu este Dumnezeu!” S-au stricat oamenii, au săvârşit fărădelegi urâte, nu este nici unul care să facă binele.
Proverbe 29:11  Nebunul îşi arată toată patima, dar înţeleptul o stăpâneşte.
Eccleziastul 2:16 Căci pomenirea înţeleptului nu este mai veşnică decât a nebunului: chiar în zilele următoare totul este uitat. Şi apoi şi înţeleptul moare, şi nebunul!

SPER SA V-AJUNGA.

MULTA IUBIRE.

--------------------
answers

+Quote Post
ValiSS
post Oct 18 2007, 07:52 PM
Post #28

Advanced Member

(explorrer)
Psalmi 53:1 Nebunul zice în inima lui: „Nu este Dumnezeu!” S-au stricat oamenii, au săvârşit fărădelegi urâte, nu este nici unul care să facă binele.
Eccleziastul 2:16 Căci pomenirea înţeleptului nu este mai veşnică decât a nebunului: chiar în zilele următoare totul este uitat. Şi apoi şi înţeleptul moare, şi nebunul!

SPER SA V-AJUNGA.

MULTA IUBIRE.

Proverbe 29:11 Nebunul îşi arată toată patima, dar înţeleptul o stăpâneşte.
Exact, cetatene. EU o stapanesc, iar tu iti afisezi patima prin citate, versete, si alte prostii pe care NU ESTI CAPABIL sa le sustii. Educatia si cultura iti lipsesc cu desavarsire. Pana si gramatica limbii in care scrii iti este straina. Esti intr-atat de ignorant incat te-as trimite la sapat santuri, fara dreptul de a avea altceva la dispozitie inafara de o felie de paine si-o gura de apa. Barbosul, de sus de-acolo, a avut nevoie intotdeauna de sclavi. Si a impartit lumea asta pe care tu o faci de ras in sclavi si stapanitori. Asa ca nu incerca sa-ti mai depasesti conditia; te-ai compromis de cand te-a pacalit popa ala homosexualul ca e bine sa-i freci banana in schimbul repetitiei unor citate, in speranta ca o sa le inveti. Le-ai invatat, dar fara folos.

--------------------

+Quote Post
explorrer
post Oct 19 2007, 08:03 PM
Post #29

Member
**

(ValiSS)
(explorrer)

SPER SA V-AJUNGA.

MULTA IUBIRE.

Exact, cetatene. EU o stapanesc, iar tu iti afisezi patima prin citate, versete, si alte prostii pe care NU ESTI CAPABIL sa le sustii. Educatia si cultura iti lipsesc cu desavarsire. Pana si gramatica limbii in care scrii iti este straina. Esti intr-atat de ignorant incat te-as trimite la sapat santuri, fara dreptul de a avea altceva la dispozitie inafara de o felie de paine si-o gura de apa. Barbosul, de sus de-acolo, a avut nevoie intotdeauna de sclavi. Si a impartit lumea asta pe care tu o faci de ras in sclavi si stapanitori. Asa ca nu incerca sa-ti mai depasesti conditia; te-ai compromis de cand te-a pacalit popa ala homosexualul ca e bine sa-i freci banana in schimbul repetitiei unor citate, in speranta ca o sa le inveti. Le-ai invatat, dar fara folos.

SI,TOTUSI:

MULTA IUBIRE.

CHIAR CA ESTE PE ACEST FORUM,DUPA CUM SCRIU unii :!: :!: :!:

--------------------
answers

+Quote Post
visinnoapte
post Jul 20 2008, 06:52 PM
Post #30

Newbie
*

From: london
Member No.: 13,628

MMM..........AM INCALACAT DESTUL DE MULTE.DAR TU....?[MARIUS]

+Quote Post
visinnoapte
post Jul 20 2008, 06:55 PM
Post #31

Newbie
*

QUOTE (visinnoapte @ Jul 20 2008, 07:52 PM) *
MMM..........AM INCALACAT DESTUL DE MULTE.DAR TU....?[MARIUS]

FRATILOR?CUM E PANA LA URMA CU RELIGIA ASTA CA EU UNUL[PACATOSUL]AM CAM UITAT DE EA SI....SINCER NU STIU IN CE SA MAI CRED.

+Quote Post
visinnoapte
post Jul 20 2008, 07:01 PM
Post #32

Newbie
*

QUOTE (explorrer @ Oct 19 2007, 09:03 PM) *

SI,TOTUSI:

MULTA IUBIRE.

CHIAR CA ESTE PE ACEST FORUM,DUPA CUM SCRIU unii :!: :!: :!:

DAP.VAD CA ESTI UN TIP FOARTE BINE INFORMAT SI TE EXPRIMI FOARTE EXPLICIT.BV!DAR TOT UN PACATOS ESTI SI TU.MI-AR PLACEA SA TE BAT MAR PT O FEILE DE PAINE SI ASTA PT CA PARI CAM FRAER SI CREZI CA LE STII PE TOETE.DUPA CATE AM OBS TU VB DIN CARTI DAR SUNT SIGUR CA HABAR NU AI DE VIATA.

+Quote Post
visinnoapte
post Jul 20 2008, 07:04 PM
Post #33

Newbie
*

CITAT(jolie_jojo @ Oct 18 2007, 11:37 AM) *
Eu l-as intreba daca isi doreste copii...si daca da...cum planuieste sa-i faca!! :oops: :?:
SPUNEMI UNDE STAI SI CAND VEZI VECINUL CA SE UITA CU URA LA CAPRA SA MA CHEMI CA SA O PREPAR PT FRIPTURA.OKE?

+Quote Post
jolie_jojo
post Jul 20 2008, 09:48 PM
Post #34

Tra la la

CITAT(visinnoapte @ Jul 20 2008, 10:04 PM) *
SPUNEMI UNDE STAI SI CAND VEZI VECINUL CA SE UITA CU URA LA CAPRA SA MA CHEMI CA SA O PREPAR PT FRIPTURA.OKE?

Pai tu cu cine tii?? Cu vecinul sau cu capra? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------

+Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 8th December 2019 - 08:14 AM