IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
www.funny.timp-liber.com
tuffgirl
post Feb 6 2008, 04:46 AM
Post #1

Can't touch this!

Group: Moderatori
From: who cares?
Member No.: 618

Imi place graficele tale..o singura sugestie, ok doua :ranjet:
Prima: imaginea grafica aleasa pentru Regulament mi se pare mai potrivita pentru gastronomie.
A doua: paginile se par a fi prea aglomerate cu reclame...a fost greu sa descifrez care a fost un post shi care a fost reclama :nustiu:

In rest mi-a placut, se pare ca imaginile grafice sunt de pe Vista sau ma inshel?

--------------------
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting. In what world could you possibly beat me?
Go to the top of the page

+Quote Post
Perfy
post Feb 6 2008, 09:19 PM
Post #2

Newbie
*

Group: Members
Member No.: 12,596

(tuffgirl)
Imi place graficele tale..o singura sugestie, ok doua :ranjet:
Prima: imaginea grafica aleasa pentru Regulament mi se pare mai potrivita pentru gastronomie.
A doua: paginile se par a fi prea aglomerate cu reclame...a fost greu sa descifrez care a fost un post shi care a fost reclama :nustiu:

In rest mi-a placut, se pare ca imaginile grafice sunt de pe Vista sau ma inshel?

ok hai sa o luam cu inceputul (IMG:/biggrin.gif) , paginile mie unu nu mi se par asa aglomerate dar fiecare user are dreptul la o opinie pe care o respect ! , reclamele au si ele rostul lor intro asa zisa comunitate ca a mea ! , imaginile nu sunt luate dupa vista , recunosc ca cunosc acel forum destul de bine dar erau prea mici imaginile pnetru forumul meu , am vrut sa ma inspir de acolo cu imaginile dar nu imaginile de acolo ! alte pareri sunt mereu asteptate

+Quote Post
tuffgirl
post Feb 6 2008, 10:53 PM
Post #3

Can't touch this!

Group: Moderatori
From: who cares?
Member No.: 618

Hai sa iti traduc ce am spus, poate intonatia nu a fost corecta (IMG:/laugh.gif)

Reclamele sunt necesare, fara discutie, sugeram poate un format diferit al acestora sau un loc de plasare diferit al acestora, mai subtil pentru a nu distrage cititorul/scriitorul de la subiect....poate nu au fost destule posturi ca sa am o perspectiva mai buna

Imaginile am spus ca sunt Vista ca OS nu ca forum....nu am stiut ca au forum :nustiu:

In final tu ai ultimul cuvant shi a fost o sugestie /idee nu neaparat o critica. Ti-am spus ca imi place in general:okay:

Iti doresc succes shi cati mai multi membri. :handshake:

--------------------
You have been weighed, you have been measured, and you have been found wanting. In what world could you possibly beat me?

+Quote Post
Perfy
post Feb 7 2008, 02:24 AM
Post #4

Newbie
*

mersi mult pentru feedback , cat despre reclama din post nu am gasit un alt mod inafara de cel pe care l-ai observat pe forum , dar sper sa il gasesc pentru ca parerea voastra pentru mine chiar conteaza , alte pareri ?

+Quote Post
FireEyes
post Feb 8 2008, 06:38 PM
Post #5

Gazda Voastra

Group: Root Admin
From: Romania
Member No.: 3

http://fun.itbox.ro/ (IMG:/smile.gif)

--------------------

+Quote Post
Perfy
post Feb 9 2008, 10:04 PM
Post #6

Newbie
*

(FireEyes)

chiar nu stiu ce ai vrut sa zici , dar in fine mai astept si alte sugestii sau critici legate de forumul meu

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 7th December 2019 - 10:15 PM