IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
j info, j info
gabriela
post Jan 18 2009, 05:24 PM
Post #1

Newbie
*

Group: Members
Member No.: 13,992

buna ziua-

si eu am de ce sa ma plang de J'INFO TOUR!!!!

mi-am facut in 2008 o rezervare. m-au sunat ca nu se mai face excursia. mi-am facut o noua rezervare pentru alta destinatie. dupa o saptamana iar m-au sunat ca s-a anulat excursia. am sunat la 2 sucursale diferite (una din bucuresti siuna din tara) si ambele mi-au confirmat ca EXCURSIA DESPRE CARE MIE MI S-A SPUS CA S-A ANULAT SE FACE SI NU E ANULATA. eu cred ca numele si reputatia acestei agentii se duce de rapa datorita salariatilor de la birouri care habar nu au pe ce lume traiesc decat poate atunci cand iti iau excursia pe care tu ti-ai rezervat-o cu grije din timp si o dau altora cu dare mare de mana.
ghida era senila si ramolita. checkingul si l-a facut de capul ei, fara sa conduca grupul si dusa a fost. stia ca ii ramasese un bilet de avion al unui turisti si cu toate acestea nu a mai asteptat si a trecut si de control iar cand a fost sunata de turist sa o intrebe unde e tot ea s-a suparat. a facut observatie acelui cuplu ca vezi doamne nu a ajuns la ora stabilita CU TOATE CA EA INSASI A INTARZIAT 20 DE MINUTE.
ULTIMA OARA AM VAZUT-O LA RECEPTIE CAND NE-AM CAZAT.
femeia asta nu a stabilit nici o legatura cu grupul. mergea de capul ei prin aeroport, pot sa zic chiar ca se facea ca nu ne cunoate. parca o deranja prezenta noastra.

intr-o dimineata a lasat un bilet in usa liftului de la hotel pentru "grupul j info" spunand ca daca vrem sa vizitam un muzeu sa stabilim intre noi si ne costa 30euro de persoana. pai la agentie in servicii incluse erau mentionate si "servicii ghid".

a fost foarte nepoliticoasa cu noi.......
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 21st November 2019 - 04:41 PM