Help - Search - Members - Calendar
Full Version: La Multi Ani Foxy Fox
Cafeneaua Itbox > Cafeneaua Itbox > Discutii Diverse > La Multi Ani !
jolie_jojo

La Multi Ani draga mea Vulpita! Sa fii sanatoasa, fericita, implinita si sa ai parte numai de chestii misto de acum incolo. air_kiss.gif wub.gif
Pupa si pe adorabilul Albert! air_kiss.gif

PS:

maybe
hai si cate-un frape, asa ... de sfarsit de sezon rolleyes.gif

si desigur, inca odata La multi ani, foxy fox cool.gif

foxy
va multumesc din suflet.va iubesc dragele mele.imi pare rau ca nu va pot imbratisa live. 2380_kissing.gif
pt voi tongue.gif

blondu_ben
CITAT(foxy @ Sep 5 2011, 12:26 PM) *
va multumesc din suflet.va iubesc dragele mele.imi pare rau ca nu va pot imbratisa live. 2380_kissing.gif
pt voi tongue.gif
quote: potoale serioase ...

N-ai destula imaginatie, Foxoaso! cool.gif Sa fii fericita si din cauza mea ... 2391_boy_with_flowers.gif desi, asta ar insemna cel putin sa ne vedem live! laugh.gif
just me
la multi ani FOxy smile.gif
Zuza
Am sosit la spartul targului wink.gif .
La Multi Ani ,Foxi 2380_kissing.gif impreuna cu cele mai frumoase ganduri ...prin care iti doresc implinirea tuturor dorintelor 2417_open_arms.gif kiss.gif 2402_making_out.gif 2417_open_arms.gif .

blondu_ben
Ubeste-ma si pe mine tat asa! Potz? biggrin.gif

Aha, am pus-o ... crenca am s-o mai vad pe Zuza ... ieri! laugh.gif
Zuza
Iote-ma bre , ca eu nu fug de responsabilitati cool.gif .
Da' ia zi acilea ... iubirea asta , tre' sa fie musai si cu masaj thailandez ohmy.gif ? Interior sau exterior biggrin.gif ?

P.S. Fox , e adevarat brunette.gif wub.gif !
jolie_jojo
Mai bem si azi?
blondu_ben
CITAT(Zuza @ Sep 6 2011, 09:42 AM) *
Iote-ma bre , ca eu nu fug de responsabilitati cool.gif .
Da' ia zi acilea ... iubirea asta , tre' sa fie musai si cu masaj thailandez ohmy.gif ? Interior sau exterior biggrin.gif ? ...

Da-l dracu de masaj ... timpu-i scurt! biggrin.gif
blondu_ben
CITAT(jolie_jojo @ Sep 6 2011, 12:25 PM) *
Mai bem si azi?

Ihi ... ce bine c-avem gura! biggrin.gif
foxy
va multumesc mult tuturor....zuza si eu te iubesc(acum sper sa nu-mi sara jolie in cap laugh.gif )
2402_making_out.gif blondule in curand......sper sa ma faci fericita laugh.gif laugh.gif
jolie_jojo
Cum sa-ti sar in tzestos tuh? Cum sa fac io d'astea? Ca daca e s-o spui p'aia dreapta, asa v-as invita pe tine si pe Zuza la un ménage à trois blush.gif blush.gif blush.gif
blondu_ben
CITAT(foxy @ Sep 6 2011, 03:15 PM) *
... blondule in curand......sper sa ma faci fericita laugh.gif laugh.gif

Asta o sa functioneste doar daca o sa fii nefericita ... ca, unde-i butoiu plin, de un' drac sa mai incapa!? biggrin.gif
blondu_ben
CITAT(jolie_jojo @ Sep 6 2011, 04:27 PM) *
... asa v-as invita pe tine si pe Zuza la un ménage à trois blush.gif blush.gif blush.gif

Pot sa fiu eu baiatu bun la toate? biggrin.gif Ca, poate o s-aveti nevoie sa schimb vro siguranta, ori sa strang vro ţavă ... ceva acolo s-o gasi! laugh.gif
foxy
CITAT(jolie_jojo @ Sep 6 2011, 01:27 PM) *
Cum sa-ti sar in tzestos tuh? Cum sa fac io d'astea? Ca daca e s-o spui p'aia dreapta, asa v-as invita pe tine si pe Zuza la un ménage à trois blush.gif blush.gif blush.gif

acute.gif eu as accepta invitatia fara sa clipesc...il luam si pe domnul instalator ca e posibil sa am vreo teava infundata n-am mai umblat la instalatie de mult.. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Bullet
QUOTE (jolie_jojo @ Sep 6 2011, 04:27 PM) *
Ca daca e s-o spui p'aia dreapta, asa v-as invita pe tine si pe Zuza la un ménage à trois blush.gif

QUOTE (blondu_ben @ Sep 7 2011, 08:36 AM) *
Pot sa fiu eu baiatu bun la toate? biggrin.gif Ca, poate o s-aveti nevoie sa (...) strang vro ţavă ... ceva acolo s-o gasi! laugh.gif

QUOTE (foxy @ Sep 7 2011, 03:29 PM) *
eu as accepta invitatia fara sa clipesc...il luam si pe domnul instalator ca e posibil sa am vreo teava infundata n-am mai umblat la instalatie de mult.. laugh.gif

@Sis ”J”, mie nu-mi iese la numărătoare. Deja-s patru candidați. Mai sunt locuri libere ? Că m-aș înscrie și io. Nu de alta, dar știu să fac o ciorbă de burtă și-un gulaș.. wink.gif laugh.gif

@ ”Alien”, am și io o țavă. Nu știu cum se face, dar de ceva vreme vibrează al naibii de tare și stropește continuu. Curge numai lapte din ea wink.gif laugh.gif

@Foxy, ia să mai pui mâna pe instalație, și suflă-n țavă ori umblă nițel pe la robinet ! Poate se desfundă wink.gif laugh.gif
blondu_ben
Bull, la ţăvi din alea nu mă bag! Mai bine sună o pretena ... io-s domn, ce ţava mea! laugh.gif

foxy
CITAT(Bullet @ Sep 7 2011, 02:43 PM) *
@Sis ”J”, mie nu-mi iese la numărătoare. Deja-s patru candidați. Mai sunt locuri libere ? Că m-aș înscrie și io. Nu de alta, dar știu să fac o ciorbă de burtă și-un gulaș.. wink.gif laugh.gif

deja imi miroase a orgie culinara laugh.gif laugh.gif
blondu_ben
Si asta-i un lucru bun ... Io vreau doo portii! De ciorba adica! laugh.gif
jolie_jojo
CITAT(blondu_ben @ Sep 7 2011, 08:36 AM) *
Pot sa fiu eu baiatu bun la toate? biggrin.gif Ca, poate o s-aveti nevoie sa schimb vro siguranta, ori sa strang vro ţavă ... ceva acolo s-o gasi! laugh.gif

MmmmmNOPE!

CITAT(Bullet @ Sep 7 2011, 04:43 PM) *

MnnnnNOPE!

Ia uite la ei, se ridica si cu pretentii. Pffff tongue.gif angry.gif
blondu_ben
Stai linistita, broscutzo, ca doar glumeam ... si, oricum, tu nu esti blonda! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno