Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Baieti buni
Cafeneaua Itbox > Cafeneaua Itbox > Divertisment > Film
kasia19
Mi se pare ca este primul film romanesc cu adevarat comercial.Era si timpul. Voi ce parere aveti?
ankisha
da... e destul de interesant. dar cam neverosimil! mai ales faza cu interviul pro tv ... :roll:
kasia19
smile.gif)) decat deloc...au fost cateva faze cu cosmina pasarin si cu stefan banica jr de nu mi-a venit sa cred ca e film romanesc (stiti voi scena de pe scaun)vreo 5 minute m-am intrbat ce face CNA-ul...pana sa imi dau seama de fapt ca era trecut de ora 10 si ca la ora asta tarzie din noapte CNA-ul isi mananca grisuletul si se pregatesc sa faca nani:)))
skullpder
:hammer: pur si simplu nu-mi place
FireEyes
(kasia19)
smile.gif)) decat deloc...au fost cateva faze cu cosmina pasarin si cu stefan banica jr de nu mi-a venit sa cred ca e film romanesc (stiti voi scena de pe scaun)vreo 5 minute m-am intrbat ce face CNA-ul...pana sa imi dau seama de fapt ca era trecut de ora 10 si ca la ora asta tarzie din noapte CNA-ul isi mananca grisuletul si se pregatesc sa faca nani:)))

CNA-ul era high biggrin.gif
Catalin
mi se pare o porcarie ...
Robert Cornescu
E super! :noroc:
fullger
se poate folosi cu succes expresia "un rahat" pt a descrie acest serial
Airman04061969
(fullger)
se poate folosi cu succes expresia "un rahat" pt a descrie acest serial

Eufemistic, spus ! Din fericire pentru el, rahatul (aka "turkish delight"), cu sau fara apa rece, este mai bun decat serialul ! laugh.gif
Aneisse
Mey Bogdan dar ce critic esti mey...
Hm...tot ce pot sa spun pana acum e ca....nu e telenovela. Cei mai multi dintre actori joaca foarte prost, mai ales tipa care cica e sora inspectorului Boboc sau cum naiba ii zice, parca zici ca ea joaca alt film, si juniorul se umfla prea tare in pene de parca e cel putin Al Capone...Ce sa zic e interesant fata de ce s-a facut pana acum, nu pot sa spun ca e un film bun dar nici foarte prost nu e . E pur si simplu romanesc!
Shewanna
Eu nu am nici o opinie pentru ca nu urmaresc acest serial fi'ndca e romanesc si nu mai este nevoie de nici o explicatie suplimentara.
Aneisse
Cred ca singurul film romanesc care mi-a placut se numea ceva de genul...Profetul , aurul si ardelenii, aducea a western....si mai erau si alea din seria Margelatul dar acum nu prea mai au farmec.
blondu
da.... e reusit intradevar !! parerea mea tongue.gif
Airman04061969
Blondule, te referi la serial sau la filmul mentionat de Anaisse ? Ca, daca te referi la serial atunci "Simti ? M-am basit" este, intr-adevar, o replica memorabila. Moderatori, va rog nu ma cenzurati, am citat din "intelepciunea" lui Stefan Banica.
blondu
ma refeream la serial .. mie unu' imi place... fatza de ce filme am avut facute pana acum ..... e totushi mai ..."sus" ... si oricum .. a fost parerea mea tongue.gif fiecare cu parerea lui wink.gif
mariusc
trecand peste acele expresii de "cartier" , mie imi place cu joaca banica.i se potriveste acest rol mai bine decat oricare altu`."romanes" ramane intradevar "romanes".aduce un pic cu jiji
Anne
eu am vazut doar ultimul episod din prima serie si mi-o placut :roll:
e bunicel Dragos Bucur arata tare bine laugh.gif are niste bube printre care se numara si faptul ce e imitatie dupa LETHAL WEAPON si ca actiunea nu e verosimila tinand cont de tara in care are loc , romania ... apoi unii actori nici cand zic buna ziua nu-ti vine sa-i crezi in serial ... :roll:
satine
Eu ador serialul ala si imi place cel mai mult de Ciupanez. Anne si mie imi place Dragos Bucur.Acum sunt in vacanta nu? oricum,abia astept sa inceapa din nou.
prichindela
am vazut 10 min din film si am adormit smile.gif va dati seama ce mult m-a impresionat
tudoriona
(kasia19)
Mi se pare ca este primul film romanesc cu adevarat comercial.Era si timpul. Voi ce parere aveti?

Oare chiar e comercial ? Nu mi se pare... Stilul vizual este exceptional, dar comercial... Ar putea sa placa la polonezi si/sau la bulgari.
tudoriona
(satine)
Eu ador serialul ala si imi place cel mai mult de Ciupanez. Anne si mie imi place Dragos Bucur.Acum sunt in vacanta nu? oricum,abia astept sa inceapa din nou.

Iti place Dragos Bucur ?
L-ai vazut in vreo piesa de teatru sau alt film ?
satine
Parca vroiau sa faca si continuarea? O mai fac?
tudoriona
Calinescu stie ....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno