Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Miron Cozma
Cafeneaua Itbox > Forum Stiri > Stiri
FireEyes
Abia a fost scos din puscarie si vrea sa-si faca partid smile.gif

http://stiri.itbox.ro/stiri-citeste/Social...-un-partid.html
tuffgirl
Pai a avut timp sa se gandeasca cat a fost acolo laugh.gif
Anyway poate sa se incrie la partidul MATA daca il lasa Marius shi Bogdan laugh.gif
Airman04061969
Doamne fereste, tuff, tu stii ce spui ? laugh.gif Mey, noi suntem numai anti-(m)UE nu si dobitoci de-ai lui Vadim !
marius
Lol
Cred ca l-a batut soarele in cap pe Cozma asta...
Ori vrea o noua Mineriada?
Singura lui varianta este de a face zgomot , care de altfel tot politica se numeste
Viitorul partidului Cozma va fi urmatorul:
Manifestatii legale si ilegale, altercatii ale manifestantilor cu fortele de ordine, arestari din randul membrilor partidului, noi manifestari de protest antiguvernamentale .... etc etc, pana se ajunge la o nou minimineriada
Personal , nu accept pe acest individ in societate
Din ultimul sau interviu dat la "botul calului" am retinut aroganta si ironia filosofului si omului politic Cozma care a spus ceva in genul :"Chiar daca am fost inchis, eu am fost liber chiar si in puscarie, pe cand voi cei de-afara nu ati fost liberi!"
Interesant .....
Catalin
eu ma bucur pentru el ca a iesit de la Facultatea de Drept :oops:
adymacsut
Deocamdata Cozma e tot la inchisoare. Dar oare este el singurul vinovat pentru mineriada?
Catalin
nu e singurul ... nu stiu in mare masura cata vina are el ... cred ca mai multa vina are iliescu ca nu recunoaste ca el i-a chemat la Bucuresti
adymacsut
Zilele trecute Bunicutul a fost chemat la Parchet sa dea cu subsemnatul despre aceasta tema.
Sweety
ala nu mai are o besina si e pe duca????
adymacsut
:idea: Ce spuneti -il elibereza pe Cosma pentru buna purtare?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno