Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hai sa ne cunoastem si noi :)
Cafeneaua Itbox > Cafeneaua Itbox > Discutii Diverse
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Catalin
pe mine ma cheama Catalin . am 18 ani sunt din tg-jiu , sunt in zodia gemeni , am 1, 74 inaltime , ochii caprui .. sunt o fire mai trasnita si nebuna tongue.gif sunt mai tot timpul vesel , imi plac excursiile si plecarile cu masinile de nebuni prin judet sau prin tara
pisoaia
Hi all, numele meu e Andra, shi sunt din Vulcan (pt necunoascatori pe langa Petrosani, shi sa nu imi zicetzi vreunul ca e sat ca e ditamai MUNICIPIUL :twisted: ); am 18 ani shi am o fire destul de traznita, vorbesc continuu (shi cand sunt nervoasa, shi cand sunt fericita, shi cand am emotzii, shi cand mi-e frica) asa ca imi cam aduc prietenii, colegii, cunostintzele shi mai ales familia la disperare. Prin pasiunile mele se numara fotbalul, mashinile, muzica, fashion-ul, etc. Cam atat despre mine :wink:

Andra
FireEyes
sunt mihai, locuiesc in tg-jiu, si sunt un om bun :-)

regards,
mihai.
Emilian
Eu sunt Emilian, sunt din Bucuresti, am 20 de ani, inaltimea de 1.74, sunt saten inchis la par si am ochii caprui.
Sunt o fire calma, dar care se enerveaza repede :roll:, imi place muzica linistitoare si am iritatie la vocabular indecent tongue.gif
Cam atat pentru mine !

Toate cele bune !
virus
Eu sunt Marius aka ^|Virus|^ din Cluj-Napoca, am 21 de ani, 1.85 cm, saten deschis, ochii albastrii..., zodia Berbec
Sunt o fire rabdatoare, insa si atunci cand se umple paharul izbucneste eruptzia :roll:
"Sunt un om bun cu intentzii Rele"
Cam atat despre mine..., mai multe pe: http://calincj.tripod.com sau http://viruscj.tripod.com
:twisted: :twisted: :twisted:
Alex Gorun
Bun gasit!
Eu sunt Alex si sunt nou pe aici:). Pe scurt... m-am nascut, am copilarit si am crescut in Tg.Jiu pana la varsta de 18 ani. Acum am 19 si m-am mutat in Bucuresti, deocamdata la studii(Electronica si Telecomunicatii- UPB), dar sper ca voi ramane aici definitiv. Mai multe despre mine pe site-ul meu:P.
Numai bine!
Alex
renata
Salutare baieti si fete!
Numele meu este Renata alias ^renata^ si sunt o fetita(cred ca v-ati dat seama dupa nume tongue.gif ) din "oraselul" Tg-Jiu.Am 18 anisori si sunt o tipa foarte vesela(daca pot sa renunt putintel la modestie)...nu mai stiu ce sa spun!Va las pe voi sa descoperiti si singuri! tongue.gif
da renegade master
'na seara!!!!!!!!!
Ma intitulez Raresh si sunt din MUNICIPIUL Vulcan.
am 17 ani, imi place fotbalul( HAI STEAUA!!!!!), si sunt un om calm
No, pa
andreic
Pai... daca tot ne prezentam... Andrei ma numesc, am 28 ani, Bucuresti, pasiuni/hobby principale: radiocomunicatii, PC gaming, electronica, GSM tech. Secundar dar nu neinsemnat imi place sa schiez (n-am mai facut-o demult) si sa merg cu bicicleta (vorbind la statie 8) ) biggrin.gif
Flegmatic ca temperament, sunt rezistent la stres... biggrin.gif

Am un site www.andreicioaca.as.ro care are o sectiune (prima) dedicata prezentarii mele si a familiei care include pe linga prezentarea facuta si aici o gramada de imagini la rezolutie bunicica... mai mult de spus e de prisos !

Sa aveti parte de bine !
See Ya !
FireEyes
Sal Andrei, welcome to our gang :-)

regards,
mihai
www.itbox.ro
StGermain
Eu sunt Alex, Dragos. Sunt din Iasi (asta chiar ca nu e sat:PP). Imi place sa stau in fata computerului preferabil conectat la Internet, sa ascult muzica, sa conduc masina, sa merg pe bicicleta. Imi plac, si le am cat de cat cu masinile si cu telefoanele mobile. Am doua boli: "vorbitoria" (sau cum se spune cuiva care vorbeste incontinuu, orice, si intreaba tot incontinuu daca e posibil), si Curiozitatea. Si eu ma uimesc cat de curios pot sa fiu si cate intrebari pot sa pun imprejur. Am 17 spre 18 ani.

8)
for3varul
Salut , Ma numesc Ciprian , sunt din Tg-Jiu , unde am si copilarit , am 29 de ani , sunt casatorit ...care cu drag pot spune ca e una din cele mai mari realizari ale mele in viata .
Sunt o fire linistita , si nu imi place atunci cand mi se adreseaza cinva cu asa zisul "vocabular de cartier "......in rest accept oameni asa cum sunt si cu defecte si cu calitati ..smile.gif :evil:
for3varul
Salut , Ma numesc Ciprian , sunt din Tg-Jiu , unde am si copilarit , am 29 de ani , sunt casatorit ...care cu drag pot spune ca e una din cele mai mari realizari ale mele in viata .
Sunt o fire linistita , si nu imi place atunci cand mi se adreseaza cineva cu asa zisul "vocabular de cartier "......in rest accept oameni asa cum sunt si cu defecte si cu calitati ..smile.gif :wink:
WhteWolf
Bucuresti, House & Trance, varsator.

Fun & girls.

laugh.gif
Town (adik` oras smile.gif) : Sibiu
Country (adik` tzara smile.gif) : Romania
Age (adik` varsta smile.gif) : 19
Name (adik` nume smile.gif) : Ovidiu

Ce imi place ?
Internetu , Calkulatoarele , Muzica , fun , Girls smile.gif)
marius
bine ai venit Ovidiu!
Se poate o mica intrebare?
FireEyes
sailamedi, nu crezi ca ar fi frumos daca te-ai prezenta si tu ?
fii on topic te rog.
marius
Sigur, tot ce vrei !
Ma numesc Marius, 29, varsator,
Calm deosebit, si un pic trasnit!
Accept in discutii toate persoanele indiferent de religie, sex, apartenenta, cu exceptia celor care uita caci suntem pe forum!
Sunt dinamovist, si inebunit dupa Richard Clayderman
marius
bun venit si lui "malisse"! :wink:
deocamdata anonim
nu stiu in ce masura sunt la fel de traznit k totzi ceilaltzi de pe forum, dar hai sa ma prezint. ma numesc paul si sunt din romania. trebuie sa recunosc k am fost ushor shocat sa vad atata sinceritate pe fetzele unora dintre voi. ma numesc si arat si imi place si as vrea. parca am fi la matrimoniale, nu alta. sa fie oare acesta destinul forumului? suna trist, nu? oricum, eu va urez noroc cu formarea unui grup de oameni... hmm... cum sa zic... traznitzi !
multa sanatate celor care se simt, iar celorlaltzi ce-a mai ramas...
zozolina
helau... eu sunt victoria, din bucuresti (e chiar capitala). paul, pe mine nu ma vrea nimeni oricum, ca-s urata si proasta si n-am personalitate smile.gif asa ca ma indoiesc ca poate fi vorba de matrimoniale aici. vad ca intri totusi cu voie buna pe forum si cu intentii de a strica buna dispozitie a altor oameni. Oricum...io nu pomenesc nimic de plimbari pe plaje straineze ca ma fac de ras.. OOPS biggrin.gif i forgott i don't care about public opinions smile.gif
marius
Intradevar,......... si ....... ma bucur caci v-atzi alaturat.
Zozolin-o, tzi sa balbait tastatura? wink! Tz-ia aparut mesajul in dublu!
zozolina
tastatura nu, banuiesc ca netul...io zic ca aia de la xnet merita batuti!
andreic
Xnet-ul nu poate fi devina... probabil ai dat 2 click-uri pe "send" sau mai sigur, ai dat odata si te-aio razgandit si ai dat din nou, astfel sunt sanse sa apara in dublu. Am patit-o si eu.
Daca el apuca sa transfere mesajul dar nu-ti arata nimic si dar din nou click sau reflesh + click il trimite din nou ca mesaj nou...
marius
Andrei, vad ca ai un avatar nou, cu tel, ..... si zici ca ti-ai luat telefon?
andreic
E demult ala, nu-l mai am, nu a rezistat la utilizarea mea... convorbiri de 1 ora la semnal mic...
O sa vina ia iarna si avatarul de iarna smile.gif
marius
aaaaaaaa. si la iarna iti iei schiuri si fes cu motz! am inteles! esti mortal de comic ma` :wink:
andreic
Am schiuri da e mai greu sa merg la schi in zonele mele preferate (Vatra Dornei)... e scump... inainte se putea laugh.gif

Fes am si acuma, o sa ma vezi cu el in curind 8)
Shewanna
Eu abia acum va cunosc, asa ca imi va lua ceva timp pana sa stiu care'i care smile.gif
Ce sa zic despre mine, sunt o varza verde, ilegala inca laugh.gif Eu is Shew' si am 21 de 'naishori, stundenta si am un barbat frumos biggrin.gif Is si eu varsator ca si Marius asa ca pro'abil de aia ne potrivim aja la vorbe. tongue.gif
pisoaia
Shewanna, vorba englezului 'welcome to our gang'(n-am vrut sa scriu in romana pt ca unii ar putea citi traznit `gasca`) wink.gif

Have lots of fun,
Andra
marius
:wink: Bun venit si Shewannei, si la cat mai multa prezenta printre noi :twisted:
Alionushka
Ma numesc Aliona(nume rusesc,si stiu ca suna caraghios),m-am nascut in Federatia Rusa sper ca asta nu va va trezi oarecare prejudicii,ror sa-mi iertati limbajul putin stingaci,ai mei sint rusi si acasa nu vorbasc decit in rusa cind imi va fi mai greu sa ma exprim voi scrie in english sint sigura ca voi fi intzelesa ,romana o stiu de la liceu.
I am happy to meet you all!!!!!
marius
Bun venit si pentru Aliona! :twisted:

(Kac dela? ) Nu tre sa iti faci griji pentru stangacia ta, deoarece eu m-am nascut in Romania si tot..... stangaci!

Bine ai venit si iti urez o cat mai multa activitate printre noi! :wink:
Shewanna
Pfuai, acum sa ma abtzin de bancurile mele cu Alinusha tongue.gif tongue.gif
Bine ai venit pe lla noi! Si catzi ani ai tu? Si mai zii-ne cate ceva despre tine ca asa e frumos sa te cunoastem smile.gif
PS>> Sailamedi.. vine ziua mea.. tongue.gif
Alionushka
biggrin.gif ce sa va spun,dragilor am 19ani sint berbec :twisted: ,am 1.65 , ochi verzi,practic sport profesional de 6 ani si ceva.imi place distractia tongue.gif cind nu sint la antrenament sint la discoteca,imi mai place sa flirtez,ADOR FLIRTUL!!! Cam atit sper ca v-am potolit cit de putin curiozitetea!!!!
(uvidimsea!!!!) Ne mai vedem noi(traducere)
marius
shew, si cand spui ca pot sa te felecit? 8)
Shewanna
Sailamedi...pun pariu ca fata are si un corrrrrpppp mmmmmm biggrin.gif adica nah... daca face sport, pi-z-dai seama.. Alinusho, poate ne aretzi si ceva poze, aA? Ce zici?
Sailamedi.. in 21 doar! (ianuarie bah, nu degeaba is varsatoare)
Alionushka
Prefer sa va tachinez putin,dar in ce priveste mmmmmm ai dreptate cu toate ca uneori unii spun ca cam exagerez cu sala de forte pentru ca am ceva mushchisori pe piciorushe,de asta e fiecare cu gusturile lui!!! laugh.gif
Shewanna
Totusi sper sa nu tzina mult tachinarea asta si sa vii cu poze (in special la MINE) ca sa pot admira mai bine "mmmmm"-ul biggrin.gif :wink:
riganna
shi eu varsator,16 feb, 27ani ... Shewanna a vazut shi poze ... traiesc intr-o insula acum aproape pustie ... pe bune ...

...unde n-am avut Mosh Nicolae ca aici nu exista ... exista doar Mosh Vasile care aduce daruri de revelion ... :cry:
Hera17
Hello everyone!Sa ma prezint..sunt o noua membra a acestui forum :wink: ,care mie ,personal imi place mult...
Deci,revenind la mine..ma cheama Gaby,sunt din bucuresti, sunt un taur egoist si foarte senzual laugh.gif :twisted:!! Am aproape 17 ani...Ce hobbyuri am?Poai,imi plac foarte foarte foarte mult masinile,sunt nebuna dupa motoare :!: :mrgreen: Imi place muzika techno si house,insa depinde si de stare de spirit...Sunt o tipa mai nebunatika,orgolioasa,materialista umpik biggrin.gif . Imi place tipul de baiat musculos,atletik..nu ma refer la imbrakaminte k doar nu ar trebui sa sa imbrace sport..sa fie dragut ,si sa aiba in SPECIAL fundulet si pektorali k-lumea!! Am okii verzi,1.68m,55kg,si sunt bruneta cu parul ondulat. Atat acum..k mai sunt insa multe de vb.!
Nice2MeetU,guys! Bye,kiss ya tongue.gif [color=black][/color]
andreic
Ai scris:

---
Deci,revenind la mine..ma cheama Gaby,sunt din bucuresti, sunt un taur egoist si foarte senzual !---

Si aici ai scris:

---
Ce hobbyuri am?Poai,imi plac foarte foarte foarte mult masinile,sunt nebuna dupa motoare Imi place muzika techno si house,insa depinde si de stare de spirit...Sunt o tipa mai nebunatika,orgolioasa,materialista umpik ---

Acu poate te hotaresti... esti baiat sau fata ? 8) tongue.gif
FireEyes
e fata Andrei.
iti spun eu sigur smile.gif
andreic
Probabil asa e daca stii exact. A scris in stil chat unde 90% din fete sunt de fapt baieti deghizati si ma gandeam ca se poarta si pe forumuri treaba asta... sorry smile.gif
marius
totusi care-i problema? Baiat, fata, deghizat sau nu, chestia e ca tre sa zicem "bine ai venit Hera!; si speram sa ne simtim minunat :wink:pe forum!
riganna
Shewanna,cati ani faci pe 21? ...
zozolina
andrei, pai ce era sa scrie biata fata?! "sunt o taura..."? sau stai, ca la gradinitsa...femeia taurului. gata! stiu cum trebuia sa formuleze ca sa va multumeasca pe toti : "sunt o vaca orgolioasa.."
marius
hi hi hi hi
oricum nu cred ca mai are importanta de vreme ce e printre noi si ... sper caci se va simti bine!

Deci.... te asteptam cu postari riganna! :twisted:
Shewanna
riganna ... tot zic ca itzi dau reply la mailu ce mi-ai trimis da' mi-e asaaa de leneee :wink: odata si odata tot am sa-tzi scriu. oricum mersic pentru poze, sunt faine faine!
Eu pe 21 fac 21 biggrin.gif aint that nice?
Hera, welcome on board my dear
andreic
(zozolina)
andrei, pai ce era sa scrie biata fata?! "sunt o taura..."? sau stai, ca la gradinitsa...femeia taurului. gata! stiu cum trebuia sa formuleze ca sa va multumeasca pe toti : "sunt o vaca orgolioasa.."

"sunt un taur egoist si foarte senzual" asta nu e exprimare feminina nici popa sa fiu si romana sa nu o cunosc... sorry dar am multa experienta pe net... ca sa-ti spun asta smile.gif

Sunt o tauroaica egoista si senzuala... este una din formule corecte...

Oricum nu are rost sa divagam acuma degeaba, cum bine a zis cineva mai sus "oricum nu cred ca mai are importanta de vreme ce e printre noi si ... sper caci se va simti bine! " !!!

laugh.gif 8)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno