Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce zodie sunteti ?
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Astrologie si Horoscop
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
FireEyes
Eu sunt Balanta!
Alucard
eu (d)rac
marius
varsator!
FireEyes
marius, ai uitat sa votezi ! voteaza !
marius
:shock:
Shewanna
Eu de asemenea varsator cu asta miku, marius!
Si suntem tare mandri de zodia noastra ca e unul tare bun. Nu degeaba au aspirat si marii clasici la zodia noastra, insa nu prea le-a reusit. Da' ne-am nascut noi in el smile.gif o binecuvantare tongue.gif
marius
yep,
stiam eu ca trebuie sa avem ceva in comun! 8) 8) 8)
Shew, se pare ca nici tu nu ai votat, precum facui si eu, asa ca ia si voteaza si tu! tongue.gif
skullpder
Sag.
silvioara
Eu sunt balanta.
marius
shew,
ai uitat sa votezi mey!
BLu3^babe
yo sunt RAC & prowd of it biggrin.gif
pisoaia
Eu sunt berbec, se pare ce singura mai incapatzanata de pe aici :evil:
Hera17
pisoaio,iti zic ca la incapatanare nimeni nu ma intrece...SUNT TAUR!
Catalin
eu sunt gemeni
Shewanna
Varsatorii au compatibilitate aproape 100% cu gemenii si balantzele tongue.gif
virus
Eu sunt berbec cu acte in regula...
:twisted: :twisted: :twisted:
WhteWolf
io's varsator declarat. yeah , 3 varsatori laugh.gif laugh.gif din 300+ membri ai forumului laugh.gif laugh.gif ? 8)
marius
tongue.gif ye' ye'ye'

3 varsatori pot face cat toti ceilalti,...... credema! 8) 8) 8)
fetitza
pestisor...dar se pare ca nu mai e nimeni ca mine...
cred ca nici nu mai intra nimeni pe pag asta, e cam mult de la ultima intrare
pupici tongue.gif :wink:
FireEyes
ducem lipsa de lei si de fecioare smile.gif

ca de caprocorni sigur nu.

se stiu ei care sunt!

shewanna ce mai stai ?tongue.gif
Catalin
se pare ca sunt singurul in zodia gemeni
FireEyes
catalin, in zodiacul chinezezc ce esti ?
AndaPanda
Eu sunt berbec. smile.gif
Catalin
mihaita nu sthiu
Francesca
Si eu sunt VARSATOR tongue.gif
marius
waw, tongue.gif
Deocamdata 4 varsatori.. 8) 8) tongue.gif
virus
Apoi cu atatzia varsatori aici oare nu se face inundatzie ? laugh.gif
simonikdulce
eu sunt capric0rn... smile.gif
FireEyes
O sa incerc sa fac rost de pe net de calculcul ascendentului.
Acesta ne poate influenta mai mult decat zodia in sine.

In acest weekend o sa fie pus online :-) Keep In Touch tongue.gif
anca
sagetator
zozolina
eu capricorn
Airman04061969
Geaman ascendent Scorpion aici ! Planeta zodiei: Mercur, planeta decanului: Marte, planeta zilei: Venus
Aneisse
Eu sunt taur veritabil si....de regula nu prea ma inteleg cu varsatorii, se pare ca exista si exceptii laugh.gif , cu balanta ma inteleg atata timp cat nu se inclina prea tare iar cu gemenii , doar cu unul dintre ei. La tine care domina Bogdan, dracushorul sau ingerasul? laugh.gif
Airman04061969
Depinde de circumstante ! De regula fac prin rotatie ! laugh.gif Saptamana asta e :evil: laugh.gif
Aneisse
Aha, atunci nu ma mai bag in seama cu tine aiurea ca cine stie... smile.gif
John Doe
Si eu sunt tot taur...acum nush ca de veritabil (pueti interprea oricum) si mereu am fost inconjurat de tauri: mama, verii mei, mai nou si fosta mea prietena (viitoarea mea sotie) asa ca am invatat sa convietuiesc cu ei fara sa ne impungem prea des... :twisted:
marius
Stiai ca "taurii" au doua puncte sensibile..., vitale???

Stii si unde? :wink:
John Doe
(marius)
Stiai ca "taurii" au doua puncte sensibile..., vitale???

Stii si unde? :wink:

taurii sau TAURII" ??
Airman04061969
Auzi, cica un copil o intreaba pe bunica-sa care e diferenta intre un taur si un bou. Bunica ii raspunde ca taurul este iubitul vacii iar boul este sotul, ca numai boii se insoara ! Aviz amatorilor ! tongue.gif laugh.gif
Aneisse
Serios?!? Sa auzim!
John Doe
Adica singura diferenta dintre un bou si un taur e ca unul e insurat iar celalalt urmeaza sa o faca....
Airman04061969
Ia-o cum vrei ! Eu sunt deja insurat, asa ca iti dai seama in ce categorie intru !
Aneisse
Aloooooo JD fara subtilitati de astea, era doar un banc nu mai fi asa defensiv!
John Doe
(Airman04061969)
Ia-o cum vrei ! Eu sunt deja insurat, asa ca iti dai seama in ce categorie intru !

in locul unui "taur" singur prefer oricand sa fiu un "bou" :dans: fericit
Aneisse
Of, of, ce mai texte! Iar dai copy paste din carti? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Airman04061969
Lasa-l, ca sunt ultimele lui replici ! Vede el din toamna incolo ! tongue.gif laugh.gif
John Doe
(Aneisse)
Of, of, ce mai texte! Iar dai copy paste din carti? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Nu ma grabeam sa intru in randul taurilor casatoriti...dar cum am spus...prefer sa fiu fericit
John Doe
(Airman04061969)
Lasa-l, ca sunt ultimele lui replici ! Vede el din toamna incolo ! tongue.gif laugh.gif

ULTIMELE ZVACNIRI....asta cam asa e. Oricum sfaturile unora cu experienta sunt binevenite
Airman04061969
Oricum, uite o reteta verificata ca sa ai ultimul cuvant in casa: orice zice (viitoarea) ta sotie, spune "Da, draga !" Astfel o sa ai ultimul cuvant ! tongue.gif laugh.gif
John Doe
(Airman04061969)
Oricum, uite o reteta verificata ca sa ai ultimul cuvant in casa: orice zice (viitoarea) ta sotie, spune "Da, draga !" Astfel o sa ai ultimul cuvant ! tongue.gif laugh.gif

Si nu puteai sa imi dai sfaturile astea pe private...acum nu mai are nici un rost. Cred ca va trebui sa dau scris... :oops:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno