Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce le inebuneste pe femei?
Cafeneaua Itbox > Credinta si Spiritualitate > Societate
Pages: 1, 2, 3
FireEyes
Fetelor? Ce le inebuneste pe voi cel ma mult la barbati?
Ce ganduri, ce idei, ce temeri.
Vreau pareri strict din punct de vedere feminin !
maybe
smile.gif prima si prima oara ... mainile

in clipa imediat urmatoare, mi le imaginez atingandu-ma :oops:
FireEyes
(maybe)
smile.gif prima si prima oara ... mainile

in clipa imediat urmatoare, mi le imaginez atingandu-ma :oops:

poti sa tai, te rog, mai multe detalii despre mainile lui ?
maybe
laugh.gif laugh.gif laugh.gif ei... nu, implicit ar trebui sa-ti vorbesc si despre corpul meu laugh.gif

numai atunci sunt frumoase, cand ma mangaie :oops: :oops: :oops:
FireEyes
tb sa fie moi, manichiura, ingrijita cu crema and stuff etc etc biggrin.gif ?
maybe
smile.gif imi plac mainile oamenilor in general

sunt vii, insotesc prin gestica vorbele si mai mult, sunt primul contact fizic pe care-l stabilesti cu indiferent cine, femeie/barbat, egal

ale LUI imi plac fiindca sunt intradevar fine, (as spune mai frumoase decat ale mele :wink: ) dar chiar nu l-am intrebat in ce fel le ingrijeste -ma multumesc cu rezultatul tongue.gif

si generalizand iar, intotdeauna cand cunosc o persoana, indiferent de sex, ii intind mana

uneori e o atingere de-o clipa, alteori o strangere in plus dar si (de foarte multe ori) o masa nedefinita, oarecum inerta si transpirata, cu care te trezesti in causul palmei tale si nu-ti mai doresti decat sa te retragi cat mai repede

so, clar sunt subiectiva, da' nu ma loviti, azi ma doare :wink:
FireEyes
imi place cum ai spus... smile.gif
jolie_jojo
Privirea... :roll:
Ma pot pierde sau poti fi mult mai increzatoare atunci cand el ma priveste in ochi (in diferite situatii tongue.gif ) :nustiu:
Sprancenele usor arcuite sau ochii verzi .... '
...sa poate fi si ''rece'' si ''cald''....(asta ca atitudine)
FireEyes
:angel13: ai ai ai :kiss:
Iomis
(Iomis)
[sters]
FireEyes : ai avertisment

Si acum sa imi explici de ce.

al doilea avertisment, nu cred ca vrei sa stii ce urmeaza.
nu sunt dator sa-ti dau nicio explicatie tie !
atata timp cat ai fost un nesimtit prin cuvintele tale.
ai face mai bine sa-ti ceri scuze fata de fete (mai ales) cat si a tuturor.
ValiSS
Probabil Fire considera ca mainile care mangaie nu le inebunesc pe femei, si putand sterge si da avertisment a si facut-o, deranjat de imaginea respectiva. Nu te poti pardon in gusturile omului.
Exista impulsuri de moment care, cred unii, ar inebuni femeile. Ei bine, scoaterea pieptului inafara gratuit, mi-au spus mie multe femei, fac din respectivul un curcan. Nu se inebunesc dupa asa ceva. Poate numai in comedii.
FireEyes
depinde de modul de formulare, felul in care el s-a exprimat a lasat total de dorit!
ValiSS
(FireEyes)
depinde de modul de formulare, felul in care el s-a exprimat a lasat total de dorit!

laugh.gif laugh.gif laugh.gif Foarte tare, frate! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Eu daca vreau sa 'inebunesc' o femeie o ignor. Cica daca o femeie te ignora nu e de bine; taman da-ndaratelea.
jolie_jojo
Cu cat o ignori mai mult, cu atat ea o sa te vrea mai tare.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif asta pana cand va incepe sa te ignore si ea... si s-a rupt laugh.gif :rating: laugh.gif
ValiSS
Nu-ti bate capul. Eu m-am excitat teribil cand am citit ce-ai scris. Si-am stropit biroul.
jolie_jojo
Hop si eu.... ca deh... oarecum ma simt ciudat.... :?
Parerea mea.... nu e cazul sa banezi pe nimeni... numai parerea mea.... poate doar inca un avertisment si mie, pt ca eu m-am gasit sa comentez.
Lasa totusi postul lui Iomis ... sa vedem ce parerea au si ceilalti!

Nu-ti bate capul. Eu m-am excitat teribil cand am citit ce-ai scris. Si-am stropit biroul.

Ai de grija ca se curata al naibii de greu!!! :twisted: Ti-a sarit si in ''vizor''? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
FireEyes
wink.gif ok jojo, sa-l lasam pe el sa o faca. sa posteze inca odata exact la fel ca prima data.
ValiSS
Nu, dar mi s-au lipit degetele.
marius
Ce le inebuneste pe femei???? Sa va spun eu doamnelor??
Momentele in care ele se simt atragatoare si nu sunt bagate inseama....
Pieptul larg , tandretea din priviri.....
Fundul sexy :twisted:
Gentilmanismul biggrin.gif
Umorul.....
Ideile nastrusnice :wink:

Insa lista continua
marius
Cine continua??

Asteptam pe fete cu aprobari si dezaprobari??
jolie_jojo
(FireEyes)
wink.gif ok jojo, sa-l lasam pe el sa o faca. sa posteze inca odata exact la fel ca prima data.

Nu spune asta de parca o faci pt mine... ok??
Eu mi-am spus punctul de vedere si astept si altele.... atat. Multumesc
Si de acum voi fi ON
FireEyes
pfuuu
so, am sters tot ce a fost a fost pe langa.
sa revenim la normal.
marius
Corect insa cred ca pana la urma cei care vor continua vor fi barbatii....deoarece femeile de regula se sustrag de la a face afirmatii cu tente sexoase, etc etc,... iar "inebunirea" asta are un iz sexos :twisted:

As fi fost mult mai curios daca s-ar fi discutat si despre ce le inebuneste in pat ..... :twisted:
jolie_jojo
Pai da... in fond numai asta conteaza pt unii.... hai ca ma duc sa postez la ala cu misoginism laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ValiSS
E o ditamai sectiunea, si majoritatea se comporta ca niste biete virgine terifiate de mandria falica. In principiu cred ca le place penisul. Oricum, operatia imposibila este sa scoti p%$ din capul unei femei.
marius
Vai vai vai ...rusinica!!!! laugh.gif laugh.gif

Pana la urma.... ne povesteste vreo donsoara despre ce anume le inebuneste in pat,...ca mor a draq de curiozitate laugh.gif
jolie_jojo
Sa ma sarute pe spate... happy??? :wink:
marius
Yepp
Multumim multumim JJ , cu toate ca mai sus pe undeva ai incercat sa dai in laturi , cu curiozitatea ta referitor la intentia unora de a indrepta spre "tenta sexuala"..
Ramai cu noi si mai destainuie din micile secrete tongue.gif

Sa sarute degetele,... coapsele... nu inebuneste???

Poti chiar sa ridici saruturile si mai sus biggrin.gif
ValiSS
Sa-mi spuneti cand terminati, nu cumva sa intru intr-un moment nepotrivit.
marius
Stai sa vezi cand or incepe fetele sa inebuneasca

Dar unde sunt parerile celorlalte???
jolie_jojo
(marius)
Stai sa vezi cand or incepe fetele sa inebuneasca

Dar unde sunt parerile celorlalte???

Le-ai speriat tu, curiosule :twisted:
Mai sus?? La ce te gandesti la ceafa ???
marius
daaa daa. La fruntea ..... XXX nu inebuneste ???
jolie_jojo
Nu tot timpul sexul oral este o chestie dorita.
Eu daca intalnesc un tip nu este obligatoriu sa ma gandesc la cum sau cat de bine ar fi un oral cu el.
:wink: sad.gif
ValiSS
Dintr-o aluzie mult mai fina si-a luat cineva doua avertismente chiar aici, in urma cu o ora. Noi de ce nu primim? Asta-i deja perversiune. laugh.gif
JJ, exista femei la care unii barbati se uita numai prin prisma unui sex oral. laugh.gif E si mai de-andaratelea decat ziceam adineaori. laugh.gif
marius
De acord cu ce afirma Vali si inca ceva
Topicul intreba "ce le inebuneste",..iar tu vb despre intalnirea, contactul vizual de la inceput....
Ce le inebuneste pe femei?? este o intrebare generala, in general in pat, in societate, cotidian, spatiu intim.....sau pers.... etc etc, iar cum noi ne dam feciori,.. am abordat direct partea intima, insa nu este obligatoriu ..
jolie_jojo
Ei ei ei..... Fire a intrebat ce ne inebuneste la barbati.... nu a intrebat si cand laugh.gif laugh.gif
Acum.... :shock:
maybe
(marius)
As fi fost mult mai curios daca s-ar fi discutat si despre ce le inebuneste in pat ..... :twisted:
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif TOT
marius
Tot el , tot una ,tot eu sau tot deauna??
maybe
(marius)
Tot el , tot una ,tot eu sau tot deauna??
laugh.gif laugh.gif laugh.gif de fapt ... cam tot ce-ti poti imagina :wink:
Rose Marie
La inceput imi placeau ochii (erau albastrii) pana sa vad indiferenta in ei.
Apoi imi placeau mainile pana sa devina dure
Acum imi plac buzele.

Dezvot mai sore seara.
maybe
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif baietii te -asteapta :wink:
maybe
laugh.gif laugh.gif de-acuma incep sa astept si eu fetele

haideti, mimozelor smile.gif
jolie_jojo
Ma inebuneste tacerea....
Ma inebuneste jocul cu suvitele de par...
Si ma inebuneste.....mnooo da greu mai este.
laugh.gif
maybe
(jolie_jojo)
Ma inebuneste tacerea....
intr-adevar, e frumos sa "taci" langa cineva, convinsa ca pricepe tot ce...."spui" smile.gif

da, e o chestie faina :wink:
jolie_jojo
Da dar cand astepti o soapta si primesti tot tacere.... ei bine si asta e o forma de a scoate din minti pe cineva :roll:
maybe
(jolie_jojo)
Da dar cand astepti o soapta si primesti tot tacere.... ei bine si asta e o forma de a scoate din minti pe cineva :roll:
oaky, aci vorbim despre ceea ce ne incanta, nu despre ceea ce ne dispera tongue.gif
Sweety
la inceput cred ca femeia tine cont de mai multe criterii :wink: , cum e privirea , cum e atitudinea, cum vorbeste ( sa nu fie nici prea cuminte , nici prea vulgar) cum apreciaza ca ea il admira laugh.gif daca raspunde cu un zambet sau merge inainte incruntat , etc etc

Acum trecand de partea inceputului sa completez lista : sarutari pe gat , soapte in ureche , atingeri :roll:
maybe
laugh.gif laugh.gif laugh.gif si ca sa mergem pana la capat

mirosul de la subsiori, dupa o ora de iubire :oops: :oops: :oops:
Aneisse
(maybe)
laugh.gif laugh.gif laugh.gif si ca sa mergem pana la capat

mirosul de la subsiori, dupa o ora de iubire :oops: :oops: :oops:

aaaaaaaa, m-ai bagat in ceatza...eu una pot sa traiesc si fara... :roll:
maybe
laugh.gif laugh.gif laugh.gif trebuia sa va fac sa reactionati cumva laugh.gif

so, alte pareri tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno