Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dragobetele
Cafeneaua Itbox > Cafeneaua Itbox > Discutii Diverse > La Multi Ani !
Pages: 1, 2
tuffgirl
La multi ani dragii shi dragele mele de Dragobete :kisskiss:

am stiut eu ca o sa va placa :twisted: laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ok acuma una mai frumoasa sa nu ziceti ca sunt neserioasa

Gata , nu mai fac :angel13:
maybe
biggrin.gif la multi ani , indragostito

la multi ani si voua, celorlalti, care sunteti cat de cat romantici azi si va ganditi sa faceti daruri sau sa spuneti cuvinte (mai) frumoase celor pe care-i iubiti

:floare:
Aneisse
La multi ani celor indragostiti cu Tuff in frunte, logic! La multi ani celor care se mai simt cu musca pe caciula astazi si mai ales lui ValiSS !

Nene Rau la tine cred ca trebuie facuta urarea de doo ori laugh.gif laugh.gif
jolie_jojo
Eu stiam ca Dragobetele este pe 24 ianuarie

Anyways...

La Multi Ani indragostitilor!!!

PS La Multi Ani ValiSS :twisted:
ValiSS
La multi ani Valentinelor si valentinilor. Catolici sau a caror religie le permite asta azi. Ortodoxia noastra geme de apasea acestei zile eronat lamultanite de catre noi.
Daca vreti sa-mi luati un cadou mistox, in schimb, n-am sa ma supar. laugh.gif
jolie_jojo
Ciudat....eu auzisem ca dai bere
ValiSS
maybe
smile.gif am luat "felia" din coltzul ascuns tongue.gif

La multi ani, ortodoxule! tongue.gif
ValiSS
Sa fie primit. laugh.gif
Ce dezbateri incrancenate ar naste chestia asta pe Credinta. laugh.gif Plus semnificatia indemnului la iubire azi, care duce la sex. E ca si cum ai face sex in noaptea de inviere intru inalta cinstire a lui Isus. laugh.gif
Aneisse
Buey ValiSS, nu cumva ai uitat sa mai pui niste lumanari pe tort? Ori vrei sa ne induci in eroare in legatura cu varsta ta?!?

Mi-am adus aminte ca azi e Valentine's day...cum am putut sa uit?
jolie_jojo
Chiar asa... sa-mi pregatesc patrafirul cadelnita si sfesnicul just in case? laugh.gif
ValiSS
Vaaaai, ce tragedie; sa uiti de ziua balosilor. laugh.gif
jolie_jojo
Nene rau...it doresc o zi plina de inimioare si mozol cu ....bale evident sa crapi de ciuda na!!
ValiSS
N-ai vrea sa stii ce iese. :twisted:
jolie_jojo
Uimeste-ma laugh.gif
ValiSS
(jolie_jojo)
Uimeste-ma laugh.gif
Esti opfftopic. Da-ti un avertisment. laugh.gif
jolie_jojo
JJ avertizeaza pe JJ -> Marsh la coltul tau guraliva ce esti. Sa nu-ti aud pliscul pt trei sferturi de ora :evil:
JJ pune o fata de miloaga se intorce cu spatele si merge la colt tarshaind piciorul drept. :cray:

Assssaaaaaam... La Multi Ani ValiSSSssss.... :selemb: Deci : Uimeste-ma! :twisted:
Iomis
Pentru JJ:

Si pentru ceilalti sa va ingretosati un pic:

ps. nu, nu lucrez la bcr laugh.gif
jolie_jojo
Dragul meu Iomis - cu intarziere :cry: - pt tine am cumparat o sticla de ''Chateau Petrus 2005 '' - am facut credit la bcr insa nu-i bai laugh.gif . Meriti :hug:
Aneisse
a....ma miram eu ce dureaza atata... a fost mult pana ti-au acordat aia creditul...
jolie_jojo
Poi da...credit de nevoi personale ...ok...dar cand le-am spus si pt ce anume .... au zis ca nu sunt sanatoasa la cap.
Who cares laugh.gif
selen
desi nu e inca....eu va doresc (in caz k nu sunteti deja) sa va indragostiti nebuneste.....iar dk sunteti....sa dureze cat mai mult.

jj, nu te int cumva cu Valiss? laugh.gif

stiti ce e ciudat? am un coleg nascut de dragobete...biggrin.gif
ValiSS
Ba ne-ntalnim aproape zilnic. Urmeaza sa avem si copii peste o luna; la ecografie au iesit tripleti. laugh.gif
jolie_jojo
vai de shalele mele laugh.gif
Aneisse
(jolie_jojo)
vai de shalele mele laugh.gif

...J.J. ...nu te mai vaita atata ca aia virtuali nu is greu de purtat laugh.gif laugh.gif
Iomis
(jolie_jojo)
Dragul meu Iomis - cu intarziere :cry: - pt tine am cumparat o sticla de ''Chateau Petrus 2005 '' - am facut credit la bcr insa nu-i bai laugh.gif . Meriti :hug:

Bun. Hac! :drunken: :inlove:
Aneisse
(Iomis)
(jolie_jojo)

Bun. Hac! :drunken: :inlove:

Am zis eu ca dragostea e oarba....nici n-a vazut discutiile compromitzatoare de mai sus...hmmmm
maybe
sau poate ca s-au distrat copios? laugh.gif

faza a meritat :wink:
jolie_jojo
Airman04061969
(ValiSS)
Ba ne-ntalnim aproape zilnic. Urmeaza sa avem si copii peste o luna; la ecografie au iesit tripleti. laugh.gif

Stii-tu-cine, stie de chestia asta ? Daca nu, ma ofer s-o informez ! laugh.gif Am experienta: zece ani lucrati la Sec....asta....SR.....asta... Cooperativa "Ochiul si Timpanul". laugh.gif
ValiSS
Stie si ma-ncurajeaza chiar, ochi-albastri. laugh.gif
Aneisse
(Airman04061969)
Am experienta: zece ani lucrati la Sec....asta....SR.....asta... Cooperativa "Ochiul si Timpanul". laugh.gif

....ma gandeam eu ca e ceva in neregula cu tine laugh.gif laugh.gif laugh.gif acum inteleg de unde ai atatea informatii
lady
hmmmmmmmm......... :roll:
jolie_jojo
Ia gata ca sunteti offtopic !! eeeee dracie cu palarie laugh.gif
PS o tinem asa pana pe 24 ianuarie biggrin.gif
selen
te descurci cu sarcina? biggrin.gif
jolie_jojo
Ce dulshe esti tuh mica Selen Nu mai insista ca iar ma ia barbatu acasa in suturi laugh.gif
ValiSS
Se descurca. A zis doctorul ca a mai zarit inca doi copii. Dupa nasterea asta, s-ar putea s-o strigam Lassie.
selen
pai...am auzit ca ai tripleti si...voiam sa vad cum o duci biggrin.gif
lady
las ca-mi da mie unul....nu-i asa Joly? aici ce se da ??? Dragobetele asta face miracole?? laugh.gif
jolie_jojo
(ValiSS)
Se descurca. A zis doctorul ca a mai zarit inca doi copii. Dupa nasterea asta, s-ar putea s-o strigam Lassie.

sa cumperi biberoane ca io n-am atatea tzatze laugh.gif
selen
exista operatii de marire wink.gif
lady
(selen)

la ceee???? laugh.gif laugh.gif
ValiSS
(selen)

Marirea nu e inmultire. Doua tate mari au tot doua sfarcuri. Tot doi copii sau maxim doi barbati pot morfoli deodata. Of, Selen. Of. laugh.gif
selen
nah...eu sunt cu info si nu cu mate....deci totusi....1 la ea si 2 la tine

e bine?biggrin.gif
jolie_jojo
(lady)
las ca-mi da mie unul....nu-i asa Joly? aici ce se da ??? Dragobetele asta face miracole?? laugh.gif
Mey despre adoptie discutam pe privat ca aci' ne poate salta ''cooperativa ochiul si timpanul'' laugh.gif
ValiSS
O fi.
Decat sa stam sa numaram tate, mai bine luminati-ma si pe mine si spuneti-mi pe ce data e dragobetele asta.
lady
(ValiSS)
(selen)

Marirea nu e inmultire. Doua tate mari au tot doua sfarcuri. Tot doi copii sau maxim doi barbati pot morfoli deodata. Of, Selen. Of. laugh.gif

ce tare e asta cu morfolituuuu! :coolspeak: ....grrr...grrr :oops:
selen
24 februarie wink.gif
jolie_jojo
(ValiSS)
O fi.
Decat sa stam sa numaram tate, mai bine luminati-ma si pe mine si spuneti-mi pe ce data e dragobetele asta.

Pe 24 bre luna asta bre.... laugh.gif
Selen tuh nu ai auzit... sunt mai mult de 3 laugh.gif
selen
o fi existand laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno