Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Parfumul Lui, Parfumul Ei
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Moda & Frumusete
FireEyes
Miracle

de vis.
jolie_jojo
And the point of this topic is.... Nu pe bune acum ... nu mai era unul la moda si frumusete? Or aici ne punem pozele cu parfumurile preferate?? :roll:
FireEyes
nu l-am mai gasit wink.gif chiar m-am uitat dupa el.
E vorba de parfumurile pe care le folosim acum smile.gif
jolie_jojo
Mnooo pai vezi daca nu intrebi? laugh.gif
Ete aciulea http://forum.itbox.ro/viewtopic.php?t=1350 ... ntz ntz ntz rusinica laugh.gif Dar hai fie te iertam de data asta tongue.gif

Aneisse
...deci nu glumesc...chiar de aici mi se trege nick-ul
tuffgirl
Asta e parfumul meu :lips: Va mut la moda shi frumusete, Fire cred ca trebuie sa te adopt numai prosti faci de unul singur laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Miracle
Asta miroase foarte puternic.
FireEyes
asteptam si baietii ... fetele deja si-au facut deja prezenta;)
Aneisse
poate ca nu folosesc...
jolie_jojo
(Aneisse)
poate ca nu folosesc...

Muuuuahahahahaha ai fost tare la faza asta! Sa vezi orgolii de acum laugh.gif laugh.gif
tuffgirl
(Miracle)
Asta miroase foarte puternic.

Depinde cat pui... de obicei dupa ce il pui pe tine nu il mai simti de asemenea conteaza shi ce fel de reactie are cu chemicalele din pielea ta. spre exemplu, Light Blue, e bestial dar e mutl mai puternic decat Sensi shi miroase diferit cand il pun pe mine
Aneisse
iaca mai am si eu doua favorite : primul mai de seara asa ca e mai greu si mai puternic si ultima mea descoperire de la escada, mai fresh

Nemo
Cam asta folosesc:

maybe
lady
Folosesc parfumurile ,in functie de momentul zilei, de evenimente( ocazii), de anotimp. Azi de exemplu am purtat SERPENTIN de la Roberto Cavalli, imi place de asemenea Ninna Rici - Premiere Jour, am de la LOLITA, pt ocazii de seara si in special SAMSARA de la Guerllain pt seri speciale in satin rosu si negru, pt alte zile cand am eu dispozitia necesara folosesc Trussardi- INSIDE....etc. am zile cand sunt distrata si plec fara o picatura de parfum, dar se accepta :wink: :wink: :wink:
tuffgirl
asta poarta al meu:

sand
parfumu' ei? mellow.gif ... hmmm, ceva de genu' catifelei ... asa-mi aduc io aminte ... huh.gif aaa, era vorba de parfum!? blush.gif
Irina
eu : Nina Ricci .

el : Bvlgari Blue.
CrYsSu`
Wey mama are coleCtie de parfumuri si nu le foloseste p`alea mai bune..

n`o inteleg rolleyes.gif
licurici
folosesc passion dance, little black dress, ...no ca nu mai stiu cum ii zice la ala angry.gif
dar la suflet imi este passion dance
Hananas
Elizabeth Arden 5th Avenue sau Only Givenchy. Depinde de... multe.
foxy

Uploaded with ImageShack.us

angel-thierry mugler
blondu_ben
Ti-e oarecum dor de copilarie, Foxy? ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno