Help - Search - Members - Calendar
Full Version: LA MULTI ANI, ARWEN!
Cafeneaua Itbox > Cafeneaua Itbox > Discutii Diverse > La Multi Ani !
sand
E o zi frumoasa maine. Au mai fost zile ca asta, dar, de fiecare data, cea care vine este sau ar trebui sa fie cea mai datatoare de speranta! Sa cresti frumos, ARWEN si sa-i bucuri pe cei de langa tine cu ce ai tu mai bun! rolleyes.gif

LA MULTI ANI!

Sade - By Your Side
licurici
LA MULTI ANI si tot ce e mai frumos!!!
Fericire si intelepciune!!!
si ...UN AN NOU FERICIT!!!
maybe
la multi multi ani, Arwen -si tati buni! 2391_boy_with_flowers.gif
jolie_jojo
La Multi Ani draga mea!!

Multa iubire iti doresc si o viata frumoasa asa ca tine
Arwen.Evenstar
Vai, nu-mi vine sa cred ca mi-ati facut asa un topic!!!! Sunteti foarte draguti. Va multumesc mult de tot pentru gandurile frumoase pe care mi le-ati scris si pentru floricele. wub.gif wub.gif wub.gif
Eu doar ce am inviat si am intrat repede sa va salut si sa va spun ca am facut 30 pe 30 0022.gif iar voi...uite ce surpriza mi-ati facut. kiss.gif

V-am adus si eu ceva cu ocazia asta:

licurici
huh.gif
tu chiar vrei sa ne imbolnavesti? blink.gif
sa iti fie cu noroc, sanatate si...fratilor...S-A DAT LIBER LA BEUTURA SI DULCEGARAIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

HAI!!LA TREABA CU ...NOI! tongue.gif
maybe
mey.... io vreau sampania biggrin.gif

arwen, sa traiesti, ca trebuiesti

Arwen.Evenstar
Pfff, ia priviti ce am gasit!!! si l-am adus repede sa-l papam si p-asta impreuna. 0022.gif 0022.gif

Multumesc, maybe, pentru cadou. E frumos tare. wub.gif

licurici
ptiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...dija vaz dublu blink.gif
haoi noroc arwen!!!! drinks.gif
jolie_jojo
Ualeeeiii ce de bunataturi pe aici dance.gif dance.gif dance.gif

Astea in caz ca mai trebuiesc, am adus si de la je!

air_kiss.gif air_kiss.gif
A da, si astea
tuffgirl
La multi ani sanatosi Arwen, sa ne traiesti shi sa te faci bine cat mai repede.

inca un cake shi de la mine....foooood fight tongue.gif
sand
Dulciuri si iar dulciuri! ohmy.gif astea-s bombe kilocalorice! (da', treaba vuastra ... tongue.gif ) mai bine o sarma c-oleaca de smantanica ori niste friptane serioase ... biggrin.gif
Arwen.Evenstar
QUOTE (sand @ Dec 31 2008, 12:47 AM) *
Dulciuri si iar dulciuri! ohmy.gif astea-s bombe kilocalorice! (da', treaba vuastra ... tongue.gif ) mai bine o sarma c-oleaca de smantanica ori niste friptane serioase ... biggrin.gif

Baga, baga!!!!! Arata-ne ce ai gatit tu azi. air_kiss.gif

Maaaama, da' se cunoaste ca suntem dependente de dulciuri, nu gluma. Cel putin io, una, sunt o de-aia declarata. biggrin.gif
Si-acu' stiti ce am sa fac?? Ma duc sa devastez frigideru' si dulapul meu cu dulciuri ca am innebunit numai cat am rulat o data topicul de sus pana jos!
tuffgirl
Ati cerut, uite ce ati capatat:

shi ma gandesc ca astia stiti ce sunt tongue.gif ...mai am un pic shi lesin, nu stiu ce mo mancat sa caut poze dinastea

Gata am fugit, macar sa nu fiu pe aici cand va apucati de injurat la mine rolleyes.gif
Arwen.Evenstar
Mooooama, mie dati-mi crevetii aia pe batz si un picior de-ala de pe gratar, ca mor aici c_worthy.gif
cray.gif de ce trebuie sa fiu eu asa pofticioasa??? dntknw.gif
maybe
QUOTE (Arwen.Evenstar @ Dec 31 2008, 11:59 AM) *
Mooooama, mie dati-mi crevetii aia pe batz si un picior de-ala de pe gratar, ca mor aici c_worthy.gif
laugh.gif las'ca-ti trece, vino la mine, numa' 2417_open_arms.gif
Arwen.Evenstar
QUOTE (maybe @ Dec 31 2008, 11:03 AM) *
laugh.gif las'ca-ti trece, vino la mine, numa' 2417_open_arms.gif

laugh.gif laugh.gif Ah, da' sa nu ma bati, da? Eu vreau doar carnitza, nu si batzu. 2380_kissing.gif

Sunt de parere ca, la cata mancare avem pe-aici, merita sa aprindem si o tigara laugh.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno