Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Terminator 3: Rise of the Machines
Cafeneaua Itbox > Cafeneaua Itbox > Divertisment > Film
FireEyes
Mai este foarte putin si va debuta festvalul de la Cannes.
Pritre multe alte super productii va fi si Terminator 3:

De data asta personajul ostil va fi jucat de un personaj feminin. :-)

mai multe detalii gasiti la www.terminator3.com

regards,
mihai.
Catalin
am auzit ca este misto misto ... nu am vazut inca secvente din film dar la cata reclama ii fac e ceva de capu lui laugh.gif
virus
Filmul care ma incantat pe mine a fost: The Ring..., iar astazi dupa ce am savurat Matrix 2, nu mai am replica...
Superb...
FireEyes
apropo de matrix, in afara de matrix reloaded, mai este si matrix generations sau ceva de genu asta :-)

abia astept sa apara pe ecrane T3, ma voi duce instant smile.gif

regards,
mihai
virus
Stiu ca la vremea cand eram pustan am vizionat Terminator 1 si 2 de ensphe mii de ori, dar ce mi-a placut ca de fiecare data ma uitam fascinat ele..., chiar daca le vedeam a 12-a ora...
Catalin
Terminator 3 sucks dupa parerea mea .. prea multe efecte ... naspa naspa .. prea multa aberatie !
S3anPaul
Da Terminator 3 nici nu se compara cu primele doua , e prea aiurea :!: :okay: :jeez:
Shewanna
E.... e dragutza, pentru fanii genului...pe mine nu prea ma mai atrage..nu stiu de ce
Oricum tipa e ceva criminala! Si imi place pentru ca joaca exact cum imi place mie, e tare smile.gif
Poate voua va place daca o sa-l vedetzi, da' pe mine ma dezgusta Schwartzie :>
FireEyes
Intre timp a ajuns si guvernator :-)
S3anPaul
(mihai)
Intre timp a ajuns si guvernator :-)

Nu pentru mult timp biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno