Help - Search - Members - Calendar
Full Version: chirurgia estetica o solutie??!!!
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Moda & Frumusete
alexababyy
chirurgia estetica o solutie,fetelor?ce ziceti?
Sweety
depinde unde ? smile.gif
alexababyy
sani?
Afurisita
Este , desigur, o solutie. Acum depinde si de ceea ce-ti doresti pentru tine.
Unele staruri, de exemplu, fac lucrul asta pentru imaginea lor, dar cunosc persoane care si-au facut astfel de operatii doar pentru a se simti bine in pielea lor.
mishulina
mm..nush...nu-mi suna bine....
categoric, este o solutie;insa, doar pentru persoanele carer nu mai au alternative.....

parerea mea... :roll:
Sweety
io am vazut sani mariti foarte urati :crazyunu: :crazyunu: , dar am vazut si nas reparat care arata de 10 ori mai bine decat inainte 8) , deci sa tragem concluzia este si bine si mai putin bine :tits:
alexababyy
da,nasul era o necesitate,iar sanii ar fi un moft.corect?
Sweety
(alexababyy)
da,nasul era o necesitate,iar sanii ar fi un moft.corect?

sau complex :shades:
alexababyy
da si complex.dar pt unele este o necesitate.bine ca am vazut si nebune de 50 de ani,asta nu mai zic.......
tuffgirl
Parerea mea e ca operatiile estetice ar trebui sa fie doar o solutie pentru motive medicale.... din pacate revistele de moda shi televizorul nu ajuta stima unor persoane care (a mai fost mentionat), au complexe despre aparenta lor. Suntem cu toti diferiti aparenta shi personalitate, este ceea ce ne face unici, odata ce fiecare incepe sa isi decupeze nasul sau sanii din revista..... am fi cu totii la fel, e cam plictisitor, nu ar mai fii nimic interesant despre o persoana shi am putea spune ca "ai vazut una , le-ai vazut pe toate" (tot parerea mea)
FireEyes
pot sa imi dau si eu cu parerea fetelor?
imi permiteti?
Sweety
da da pls hai da-ti cu parerea numai sa nu lovesti cand da-i cu parerea aia biggrin.gif
apropo .. da-i tare? sau incet ?biggrin.gif
tuffgirl
Dar chiar te rog Fire, de obicei multe din aceste simtaminte de inadecvat (?) sunt cauzate de ceea ce credem ca barbatii vor sa vada......... nu zic ca e vina voastra dar are ceva de a face cu voi tongue.gif so parerea uni barbat e binevenita, mai invatam shi noi ceva.... :roll:
alexababyy
da,da,spune sus si tare ce parere ai!!!!!!
adymacsut
Nu am habar.... dar poate ca de la o anumita varsta este necesara.
yoz_avi
uneori este necesara.personal mi as face dar in conditii extreme si nu acum poate pe la 40 de ani...pana atunci pun banii sub saltea laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno