Help - Search - Members - Calendar
Full Version: In curand se va deschide primul MALL ONLINE
Cafeneaua Itbox > Forum Tehnologia Informatiei > Internet & hosting
virus
Primul MALL ONLINE da romanilor posibilitata de a cumpara online produse la preturile din SUA!
Pe langa faptul ca produsele sunt exclusiv branduri consacrate (ex: Sony, General Electric, Fuji, Canon etc), preturile vor fi in general cu ~ 50% mai mici decat orice oferta din Romania.
Pentru mai multe detalii va invit sa accesati: Site'ul Softpedia MALL http://errors.softpediamall.com/403.html si Forumul de discutii de acolo:
http://forum.softpedia.com/showthread.php?...mp;pagenumber=1
:twisted: :twisted: :twisted:
FireEyes
eu deja stiam de el virus.
e o chestie foarte buna care sper ca va aduce si reduceri de preturi la concurenta smile.gif
virus
De mult asteptam deschiderea unui astfel de magazin..., iar preturile sunt cele din SUA ceea ce aduce 2 lucruri pozitive: sunt in dolari si sunt cu mult mai ieftine decat cele produse in europa :!:
FireEyes
Sa nu crezi ca aceste reduceri vor fi extraordinare
Oameni buni, NU va-mbatati cu apa rece.

Ramane de vazut cand se va deschide magazinul exact care vor fi preturile. Pana atunci raman doar presupunerile si speranta ca vor fi ieftine.
virus
Indiscutabil sunt cu ~ 30-50% mai ieftine..., insa din pacate conceptziile imi reamintesc ca sunt inca in Romania.
Hera17
mei,daca sunt din sua,inseamna ca sunt lucruri de calitate si bune,dar astea vor fi si scumpe,si inca cum!lucrurile bune(de marca) sunt automat scumpe...si inca cum! dar asta nu ma deranjeaza,insa romanilor nu le curg bani din cer...sa vedem ce o sa iasa ,sunt tare curioasa ...
sa fie cum ziceti voi, cu 30 sau 50% mai ieftine..ptr romani ar fi o mare bucurie ptr buzunare..
virus
Produsele fabricate in SUA sunt mult mai ieftine decat produsele fabricate in Europa..., si asta din cauza industriei/economiei lor dezvoltate, in plus preturile vor fii in USD, ceea ce se simte...E clar, nu?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno