Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Exercitii pentru un abdomen frumos
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Moda & Frumusete
FireEyes
Cum stati cu abdomenul fetelor?
Ce exercitii faceti pentru un abdomen frumos?
Exercitii fizice, diete, trucuri secrete etc.
marius
Baietii pot participa si ei ????? tongue.gif tongue.gif
Eu am un AB King Pro
Vezi video aici http://www.youtube.com/watch?v=UexuTxZbx_E
Nu le fac reclama, insa .... ma bucur de achizitie :wink: :wink:

In afara acestui aparat , bag abdomene la bara :wink:
Fara paine, cips, iute...deasemeni
maybe
(marius)
Baietii pot participa si ei ?????

cel putin pana apar itboxistele... :wink:

io nu sunt deloc perseverenta (parte si din cauza mostenirii, inca nu sunt chiar speriata de plusul la cantar)

so, indiferent ce probez, tot la nenumarate abdomene ma-ntorc :wink:
mishulina
mm....exercitii??? laugh.gif laugh.gif ce's alea?? 8)

poi..eu personal..cand nu mai sunt multumita de abdomenul meu, si soldurile mele, incep sa mananc fara paine....neparat o grefa dupa 6 seara..si bineinteles mai putine grasimi..dak se poate numai fiert, legume, carne de pasare, sau cartofiori....

cat despre ex.....prietenul meu vrea sa ma convinga sa merg la sala din aprilie.... :twisted: va tin la curent!!smile.gif)
idanyella
vreau si eu un aparat din asta, dar nush de unde sa-l iau...ca ala de la TV e cam scump...am vazut si pe niste site-uri din Europa mai ieftin, dar unele nu trimit produsele in Romania
tuffgirl
:fat: :roll:
Sweety
da deci si io am tot zis , si tot cu zisul am ramas ca o sa ma bag pe abdomene laugh.gif ca m-am facut cat :fat: dar astept sa termin cu "mutatul" si ma bag , tuff te bagi cu mine ? laugh.gif
tuffgirl
ok :crazy: Eu m-am incris la sala :mrgreen: :jeez:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno