Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Care e atu-ul tau?
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Moda & Frumusete
Rose Marie
Este foarte important sa stiti ce sa va puneti in valoare la un moment dat..asha k..ce va place cel mai mult la voi? Talia de viespe, inaltzimea,ochii, gura, sanii, fatza sau corpul per total? Cu ce va mandritzi cel mai mult?
maybe
biggrin.gif orice apreciere as face cred ca ar fi...subiectiva

dar... imi placea talia mea de-acum cativa ani :wink:
Sweety
cu haosul din dulapul meu laugh.gif

place la mine : ochii :roll: , sanii :tits: , buzele :lips: , limba tongue.gif , fundul :twisted: laugh.gif daca continui ajung narcisista asa ca am sa zic tot :wink:
selen
pistruii imi plac cel mai mult, desi lumea ma priveste ciudat datorita lor
jolie_jojo
Nimic mei
...celulita am....kg in plus am....ochii sunt cacanii(nici verzi si nici caprui) parul ciudat(nici drept nici carliontat - ondulat cica se spune)...buzele subtiri... sanii...nu mai spun nimic(dar nici bani de implant nu am) laugh.gif
nici inalta nici pitica... vai mama mea!
hai sariti sa ma contraziceti laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Da...am gasit ceva...imi plac unghiile mele! :wink:
Rose Marie
Da-mi mie kg,ochii ii avem exact la fel,aprul si el ce ne mai lipseste?:wink:
La mine imi place............ma mai gandesc si de gasesc o sa si spun,a,da,culoarea pletelor,asta da
ValiSS
(jolie_jojo)
Nimic mei
...celulita am....kg in plus am....ochii sunt cacanii(nici verzi si nici caprui) parul ciudat(nici drept nici carliontat - ondulat cica se spune)...buzele subtiri... sanii...nu mai spun nimic(dar nici bani de implant nu am) laugh.gif

Esti numai buna de maritat. Te fac de-o casnicie si-un divort rapid, asa cum este moda acu'? laugh.gif
jolie_jojo
Mai intai trebuie sa divortez de Iomis... si sincera sa fiu... chiar imi plac mancarurile lui!
Ah...m-a prins nemernicul laugh.gif
ValiSS
Uite-l, cum alearga dupa puicute:
jolie_jojo
Nu te cred!!
Dar ia spune de unde ai zambilicii astia???
Iomis
(jolie_jojo)
Nimic mei

Vorbesti prostii. Cine a spus ca frumusetea vine din interior nu a vorbit degeaba. Degeaba ai un chip frumos daca dinautru nu spui nimic. Nu esti decat o planta ornamentala frumoasa si atat. Iar tu cu totul esti extraordinara. :wink:
maybe
(Iomis)
(jolie_jojo)
Nimic mei

Vorbesti prostii. Cine a spus ca frumusetea vine din interior nu a vorbit degeaba. Degeaba ai un chip frumos daca dinautru nu spui nimic. Nu esti decat o planta ornamentala frumoasa si atat. Iar tu cu totul esti extraordinara. :wink:
biggrin.gif bueeeeeey, ia treceti-va voi marturisirile pe privat, io mi-s singurica azi si mi-e greu tongue.gif
lady
atu-ul meu??/

nush :? ......cred ca parul, ochii :wink: , ....nush :roll: ...Hipismul??? laugh.gif laugh.gif
ValiSS
(lady)
atu-ul meu??/

nush :? ......cred ca parul, ochii :wink: , ....nush :roll: ...Hipismul??? laugh.gif laugh.gif

Adica-ti place calaritul? Aaaaa... pardon. Calaria?
Miracle
Ditamai atu-ul acolo.... :roll:
lady
(ValiSS)
(lady)
atu-ul meu??/

Adica-ti place calaritul? Aaaaa... pardon. Calaria?

sttttttttttt....... laugh.gif

nu mai am atuuri :wink: , nu mai zic nimic de calul meu pursange , ca afla lumea si vin pretendentii pt valoarea calului... laugh.gif laugh.gif
maybe
huh, imi imaginez ca-i foarte greu de intretinut :wink:
lady
daaaaaaaa...ii dau numai apa, paie si bataie laugh.gif laugh.gif
maybe
laugh.gif si-l incaleci

e ok tongue.gif
lady
(maybe)
laugh.gif si-l incaleci

e ok tongue.gif

si-am incalecat pe o sa.....

maybe...mi-e rusine :oops:
maybe
laugh.gif laugh.gif io sar peste ...sa :wink:
lady
atu-ul tau care e Maybe??
Aneisse
Ce-mi place la mine? Mmmm...umerii, aerul un pic retro (da, mi se spune ca arat ca o actrita din filmele alb-negru), misterul aparent care se duce dreak imediat cum apuc sa deschid gura si sa spun tot, de la cap la coada inclusiv ce am mancat la micul dejun si cum il chema pe ursul meu de plush din copilarie :roll: :roll: Nu stiu de ce fac asta...incerc sa ma abtin dar nu-mi iese....sunt o gura sparta, asta sunt!
lady
las' esti un om deschis asta ee....estu tu , si ce daca??? Cine te place te place asa :wink: .Esti o femeie cu misterul tau...mie imi place asta laugh.gif
Iomis
Pai aia e ca nu mai lasa loc la mistere. Desi mie mi-ar place sa fiu (prieten) cu un astfel de om. Macar stii la ce sa te astepti. Prea multe secrete strica. Parerea mea.
tuffgirl
(jolie_jojo)
Dar ia spune de unde ai zambilicii astia???

SweetIM.com :roll:
Aneisse
(Iomis)
Pai aia e ca nu mai lasa loc la mistere. Desi mie mi-ar place sa fiu (prieten) cu un astfel de om. Macar stii la ce sa te astepti. Prea multe secrete strica. Parerea mea.

Da stiu...am o gramada de prieteni laugh.gif laugh.gif care o fi motivul de oi fi asa de populara ? laugh.gif laugh.gif Cu misterele e mai greu...nu prea imi iese :?
lady
(Aneisse)
Ce-mi place la mine? Mmmm...umerii, aerul un pic retro (da, mi se spune ca arat ca o actrita din filmele alb-negru), misterul aparent care se duce dreak imediat cum apuc sa deschid gura si sa spun tot, de la cap la coada inclusiv ce am mancat la micul dejun si cum il chema pe ursul meu de plush din copilarie :roll: :roll: Nu stiu de ce fac asta...incerc sa ma abtin dar nu-mi iese....sunt o gura sparta, asta sunt!

tongue.gif tongue.gif laugh.gif
groveinvave
Mi-e teama ca nimic rau nu i se poate intampla motorului, poate a devina mai linistitmai putin zgomotos si sa raspunda mai bine la apasarea acceleratiei. Dar pt asta trebuie sa alimentezi mai mult cu acelasi tip de combustibil, de preferinta unul de calitate MOL sau OMV.
By the way, to whom the biotualet is necessary, come I recommend biotualet.
foxy
nush cu ce sa incep laugh.gif
sensibilitate,feminitate si acum o spun p-aia cu inteligenta (daca ma contrazice careva.... nhl_fight.gif ) laugh.gif
blondu_ben
Banuiesc ca tot o femeie te-ar putea contrazice ... ma indoiesc ca barbatii ar indrazni sa mearga mai departe de ... feminitate! biggrin.gif
foxy
aproape uitasem cat poti fi de rau...norocul meu e ca imi amintesti mereu biggrin.gif
pt tine tongue.gif
http://www.youtube.com/watch?v=ZhL2-hWfE-k
blondu_ben
Si tu ma crezi ...
jolie_jojo
"vocea si talentul meu" laugh.gif laugh.gif
maybe
laugh.gif sa-ti dau un... LA? tongue.gif biggrin.gif
HoloCaustic
Los Angeles biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno