Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lenjeria ei sexy...
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Moda & Frumusete
Pages: 1, 2, 3
FireEyes
...ce culoare are?
...ce model este?
...este transparenta sau aproape transparenta?
...este cu volanase sau e simpla?
...are chilotel tanga sau pantalonas?
maybe
laugh.gif cine raspunde aci, noi sau...voi/

sfiosi? dintr-o data?
smile.gif
errrr
FireEyes
voi fetelor, voi !
Sweety
lengeria depinde, poate fi in functie de "preferinte" sau cum prinde bine la corp :wink: nici prea "goala" asa ceva semi trasparent zic io 8)
maybe
bleumarin
Nemo
http://www.just4girls.ro/prod.php?id_categ...20id_produs=110

Cea alba din stanga.

:pofticios: :pofticios: :pofticios: :pofticios:
ValiSS
Gagica ca gagica; dar aia-i lenjerie, Nemo? Pana ajungi la femeie prin perdelele alea apretezi chilotii si gata pasiunea. laugh.gif
Nemo
Aiurea,stii ce usor se desface? laugh.gif :oops:
Trust me laugh.gif
ValiSS
O sa-o trimit pe draga mea de madam sa-si cumpere asa ceva; oricum nu mai am perdea la gemuletul de la bucatarie. laugh.gif
Nemo
Uite,mai bine asta daca i-ti tremura mainile la fonte:

laugh.gif [/img]
Sweety
(Nemo)
http://www.just4girls.ro/prod.php?id_categ...20id_produs=110

Cea alba din stanga.

:pofticios: :pofticios: :pofticios: :pofticios:

baby doll , astea sunt si preferatele mele :roll:
tuffgirl
Nu cumva ati gresit locul? Care e pervertul care vrea sa stie ce chiloti purtam? laugh.gif laugh.gif laugh.gif Pe la drogoste cu voi, mai sunt shi copii mici pe aici :oops: :oops: :oops: laugh.gif laugh.gif laugh.gif
easy illusion
Este surprinzator cat de rezervata si timida este lumea cand vine vorba de lenjeria intima. Descopar cu surprindere ca lumea este nu numai retinuta cu privire la lenjeria intima ci mai mult privesc dezaprobator si companiile producatoare de lenjerie intima.
Exista oameni care se poarta ca si cum lenjeria intima ar fi o chestiune dezgustatoare. Sa fim seriosi, ce poate fi dezgustator la o persoana frumoasa imbracata intr-o rochita sexy sau un corset? Mai sunt si cei care iubesc lenjeria intima, dar ascund acest lucru si nici nu vor lasa niciodata sa se stie cat de pasionati sunt de ea, cat de multa cumpara sau cat de des o poarta.

http://www.sanatostun.ro/index.php/stiluri...ria-intima.html
jolie_jojo
Lasand deoparte faptul ca defapt incerci numai sa iti promovezi siteul, nici nu inteleg de unde ideea ca Exista oameni care se poarta ca si cum lenjeria intima ar fi o chestiune dezgustatoare
Eu nu am auzit pana acum de asa ceva huh.gif
Daca esti mai retinut in public apropos de ce chilotei porti asta nu inseamna ca esti musai si dezgustat ohmy.gif
nk_12321
a..... eu magandeam la raspunsuri mai variate..... ceva de genu... 3perechi albi 5 roz cu pete albe... etc.... ca pana la urma nu cred ca avetzi numai o pereche.... sau nu????? bune da cel mai bizar mi'se pare subiectul discutziei.....
jolie_jojo
CITAT(nk_12321 @ Aug 12 2008, 11:58 PM) *
a..... eu magandeam la raspunsuri mai variate..... ceva de genu... 3perechi albi 5 roz cu pete albe... etc.... ca pana la urma nu cred ca avetzi numai o pereche.... sau nu????? bune da cel mai bizar mi'se pare subiectul discutziei.....

Ai mare dreptate NK-ule (numai pe tema asta nu faceam polologhie) de asta cred ca nici nu prea s-a raspuns.
App...Welcome back air_kiss.gif
nk_12321
QUOTE (jolie_jojo @ Aug 13 2008, 10:35 AM) *
App...Welcome back air_kiss.gif

Ms mult air_kiss.gif
jolie_jojo
Ce spuneti de chestia asta mey boyz mey? tongue.gif
tuffgirl
ce slabanoaga shi are silicoane tongue.gif laugh.gif
sand
is acri strugurii, bata-i vina! biggrin.gif
tuffgirl
Nu draga, nu sunt acrii...oricine apreciaza un corp frumos sanatos shi cat de cat real, ceva de genul:

MAI VREI?
nk_12321
QUOTE (jolie_jojo @ Oct 20 2008, 02:19 PM) *
Ce spuneti de chestia asta mey boyz mey? tongue.gif

Eu sunt pentru biggrin.gif adica na domshoara e frumoasa wink.gif shi lenjeria pune asta in evidentza tongue.gif (se potriveshte pt preludiu)
parerea mea.... sa nu datzi cu pietre....
jolie_jojo
CITAT(tuffgirl @ Oct 20 2008, 08:33 PM) *
ce slabanoaga shi are silicoane tongue.gif laugh.gif

Eo vb de "lenjerie" nu de muiere da? tongue.gif

Mai am cateva :

Frate, in poza asta ultima, ii lipseste ceva tipei huh.gif
jolie_jojo
CITAT(tuffgirl @ Oct 21 2008, 12:00 AM) *
Nu draga, nu sunt acrii...oricine apreciaza un corp frumos sanatos shi cat de cat real, ceva de genul:

MAI VREI?

AHA cool.gif
nk_12321
Brusc incep sa ma imbolnavesc.....
jolie_jojo
De nervi? laugh.gif
Dap si eo.... ca nu am forme ca alea tongue.gif tongue.gif tongue.gif
tuffgirl
nici eu nu am dar nu mie ciuda cum crede Sand...am avut shi mi-au trecut. tongue.gif

Jojo acuma nu stiu...mie imi plac astea mai vaporoase ca babydolls and stuff cu dantele shi mai stiu eu ce rinestones stralucitoare...acum fiecare cu gustul lui...ce poarta gagicile astea doua mi se pare frumos dar prea multe atze shi pare sa fie uncomfortabile... gandestete cum te simti cu chilotii in pardon sau cand iti iasa ce ii lipseste la aia, printe ochiurile de la fishetul ala shi cum o sa arate. Pe langa asta daca sunt prea complicat de purtat, eu le las balta..inchipuieti cand esti incalzita shi nu poti sa dai jos shi te chinui mai mai sa te sugrumi cu ele..nu e prea romantic.
...din nou fiecare cu ce ii place..eu zic ca babydolls sunt putin mai usor de purtat shi de asemenea mai usor de ascuns lucruri care nu iti plac...sunt mai dreamy sau mai misterioase wink.gif
maybe
alioooooo, ficioriiiiii

ati amutit? biggrin.gif
marius
Nu bah,asteptam sa bagi tu una mai faina tongue.gif si apoi om grai biggrin.gif
Astea sunt pozeeeeee
Noi.... reality rolleyes.gif
jolie_jojo
CITAT(tuffgirl @ Oct 22 2008, 02:12 AM) *
nici eu nu am dar nu mie ciuda cum crede Sand...am avut shi mi-au trecut. tongue.gif

Jojo acuma nu stiu...mie imi plac astea mai vaporoase ca babydolls and stuff cu dantele shi mai stiu eu ce rinestones stralucitoare...acum fiecare cu gustul lui...ce poarta gagicile astea doua mi se pare frumos dar prea multe atze shi pare sa fie uncomfortabile... gandestete cum te simti cu chilotii in pardon sau cand iti iasa ce ii lipseste la aia, printe ochiurile de la fishetul ala shi cum o sa arate. Pe langa asta daca sunt prea complicat de purtat, eu le las balta..inchipuieti cand esti incalzita shi nu poti sa dai jos shi te chinui mai mai sa te sugrumi cu ele..nu e prea romantic.
...din nou fiecare cu ce ii place..eu zic ca babydolls sunt putin mai usor de purtat shi de asemenea mai usor de ascuns lucruri care nu iti plac...sunt mai dreamy sau mai misterioase wink.gif

Daca stau un pic sa ma gandesc, tind sa-ti dau dreptate mey... chiar anapoda sa vrei sa scapi mai rapid de ele de pe tine si sa te incurci in ochiurile plasei laugh.gif
Clar niciuna din cele de mai sus (postate de mine) nu poate sa fie purtata la un servici sau pe sub un pantalon ceva... ma gandeam ca-s de efect tongue.gif

CITAT(marius @ Oct 22 2008, 12:33 PM) *
Nu bah,asteptam sa bagi tu una mai faina tongue.gif si apoi om grai biggrin.gif
Astea sunt pozeeeeee
Noi.... reality rolleyes.gif

Nuj de ce dar cred ca ai sa astepti multi si bine la faza cu reality laugh.gif

Tuff ete doo mai cuminti asam
http://www.eroticfashion.ro/product_img/le....php?8061_H.jpg
http://www.eroticfashion.ro/product_img/le...7854_4873_H.jpg
nk_12321
QUOTE (jolie_jojo @ Oct 21 2008, 03:45 PM) *
De nervi? laugh.gif
Dap si eo.... ca nu am forme ca alea tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Cine trebuie... apreciaza exact cat ai wink.gif
marius
CITAT
Nuj de ce dar cred ca ai sa astepti multi si bine la faza cu reality laugh.gif

Dc??
Arata naspa?
jolie_jojo
Da mey, nu este asa spectaculoasa ca in pozele alea de mai sus.
Eo sunt adepta stilului asta
laugh.gif
Sau si mai sexy laugh.gif
marius
Daca ai si corpul adecvat acestui stil,... te felicit
Esti sexoasa rau biggrin.gif
jolie_jojo
Mnoo.... atunci o prefer p-asta
tongue.gif
marius
Mah cand va vad cum va tot laudati cu lenjeriile altora.... nu stiu... insa e ....

Ati inteles app-ul??
Va tot laudati cu lenjeriile lui x z... si din pudism, ori va laudati ori visati!!!!

Va tot afirmati cu lenjeria lui X, insa acea lenjerie sta bine pe X, nu si pe K
Asa ca buna dimineatza laudaroaselor, insa daca intr-adevar doriti sa fiti felicitate pt alegerea facuta, purtati-va ca atare!
Doar atat!

CITAT
Mnoo.... atunci o prefer p-asta

Serios???
Si noi o preferam pe asta ...insa deoarece noua nu se potriveste, nu mai discutam despre asta
Daca insa s-ar fi potrivit, eu unul acum postam o potriveala , na tongue.gif
tuffgirl
Mai Mariuse...fata ne-a cerut parerea in privintza unor lucruri ammmm mai delicate aici. Chestia e ca in afara de mine nimeni nu si-a data cu parerea. Ma gandesc ca o data ce alege ce vrea shi ii place o sa puna shi poza cu "alegerea" ei daca o rugam frumos. Nu fi si tu atat de nerabdator. Pune mana shi ajut-o sau sugereaza ceva care sa o ajute sa se hotarasca mai repede...cu cat mai mult pierzi timp argumentand mai stiu eu ce pe aici, cu atat mai mult o dureze pana sa primim poza aia rolleyes.gif
jolie_jojo
Ce poza tuh??? huh.gif
La tine pe private poate laugh.gif

Peseu: In concluzie Mariuse, trancaneala fara rost e fix pielea ^#*$^%* , academic spus laugh.gif
maybe
CITAT(jolie_jojo @ Oct 22 2008, 10:03 PM) *
Peseu: In concluzie Mariuse, trancaneala fara rost e fix pielea ^#*$^%* , academic spus laugh.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif vrei sa dezvolt EO? biggrin.gif
sand
QUOTE (jolie_jojo @ Oct 21 2008, 02:31 PM) *
Eo vb de "lenjerie" nu de muiere da? tongue.gif

Mai am cateva :

Frate, in poza asta ultima, ii lipseste ceva tipei huh.gif

sfarcurile?
jolie_jojo
CITAT(maybe @ Oct 22 2008, 10:08 PM) *
laugh.gif laugh.gif laugh.gif vrei sa dezvolt EO? biggrin.gif

Nuuu tuh, ca acum sare Marius si-ti cere poze cu chilotzi laugh.gif
maybe
CITAT(jolie_jojo @ Oct 22 2008, 10:09 PM) *
Nuuu tuh, ca acum sare Marius si-ti cere poze cu chilotzi laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif n-am
jolie_jojo
Poze au chilotzi? huh.gif
maybe
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif cand / cum tongue.gif tongue.gif tongue.gif
jolie_jojo
Atunci ia d-aci tongue.gif

Chiar Faini wub.gif
maybe
miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau biggrin.gif
jolie_jojo
Caaaaaaaaaaaaaaaaaatzzzzzz biggrin.gif

Ui si asta!!!!
maybe
CITAT(jolie_jojo @ Oct 22 2008, 10:30 PM) *
doua beri pentru brand biggrin.gif

ON: asteptam gusturile domnilor tongue.gif
sand
QUOTE (jolie_jojo @ Oct 22 2008, 10:22 PM) *
Atunci ia d-aci tongue.gif
Chiar Faini wub.gif

nu ...

QUOTE (jolie_jojo @ Oct 22 2008, 10:30 PM) *
Ui si asta!!!!

parca mai vii de-acasa cu astia ...

sau asa:
jolie_jojo
Destul de banal, rosu si negru huh.gif

Ete ceva mai... scos din tipare asam (nu le pot pune sub forma de imagini pt ca NU MA LASA dry.gif
UNA
DOUA
TREI
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno