Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pantofi: care va plac?
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Moda & Frumusete
Iomis
(lady)
Pantofi de la ZARA.... :wink:

Fara poze nu te credem. laugh.gif
lady
(Iomis)
(lady)
Pantofi de la ZARA.... :wink:

Fara poze nu te credem. laugh.gif

sunt superbi , au toc subtire :wink: :wink:
Iomis
Degeaba. :nustiu: Nu esti credibila. Puteai sa spui ca sunt oricum. laugh.gif
maybe
mie nu-mi mai place tocul subtire desi, probabil la toaletele de gala merge mai bine

dar e chestie de gust
Iomis
Mie nu-mi place shpitzul. Mai ales cand il primesti in .... laugh.gif
maybe
laugh.gif laugh.gif ... pardon????
Iomis
Pai unde in alta parte pacatele mele? :oops:
lady
las' ca vi-i arat
:wink:
Iomis
lady
(Iomis)

sigur nu veti fii invidiosi???
:roll:
maybe
pai mie nu-mi place tocul subtire

iar iomis nu-l poarta

so, curaj, nu ti-i ia nimeni

acuma ma chiar balbai: pozeeeeeeeeeeeee tongue.gif
Miracle
Chiar azi am fost la Zara...descrie-i ca poate ii stiu.Eu mi-am luat o geanta de la Zara gri/crem foarte mare cu ceva stelute prinse de toarta. Foarte frumoasa
lady
nu gasesc poze cu ei sa-i vezi , dar ii descriu: e o combinatie de maron cu bej, au bot rotund, toc de 7 cm subtire si lacuit, au o fundita mica si cocheta pe fazon si sunt o idee decupati la varf, cat sa se vada pedichiura pe care o ador rosie tot timpul( mor dupa oja rosie) :roll: cam asa arata... :wink:
jolie_jojo
Am gasit biggrin.gif

Nu Zara...Il Passo :inlove:
Miracle
Ugh...mie nu-mi plac nici pantofii nici geanta.Eu port tenisi si skateri in timpul liber.La birou port pantofi cu toc...cat mai jos ca eu sunt si asa foarte inalta.Imi plac foarte tare cizmele crete fara fermoar...Pantofii cu toc imi plac simpli....cu gust...bot rotund sau decupati.Am acum o boala...imi trebuie pantofi gri...
jolie_jojo
Dupa geanta nici eu nu ma omor insa pantofii astia chiar imi plac si aruncand o privire prin garderoba am si gasit costumul perfect la care sa-i asortez. Cred ca am sa ii cumpar!
Incerc sa evit sa port pantofi cu tocul atat de inalt insa uneori cand am chef de o schimbare stiu ca am ce sa scot din dulap.
lady
(jolie_jojo)
Dupa geanta nici eu nu ma omor insa pantofii astia chiar imi plac si aruncand o privire prin garderoba am si gasit costumul perfect la care sa-i asortez. Cred ca am sa ii cumpar!
Incerc sa evit sa port pantofi cu tocul atat de inalt insa uneori cand am chef de o schimbare stiu ca am ce sa scot din dulap.

foarte bine! eu te incurajez...mi se par ca fiind niste pantofi de strada chiar draguti si moderni. Exact modelele astea se poarta acum. Tocul pantofilor mei e o idee mai subtire :wink:
Sa fim frumoase doamnelor, aratoase , puse la punct, dragute , ca o viata avem... :wink: :wink:
jolie_jojo
Te contrazic un pic...culoarea este iesita din tendintele sezonului insa mie chiar imi plac :wink:
Miracle
Numai ca eu-s domnisoara da nah...Si iar cu fiti frumoase...purtati tocuri...fuste... etc etc...parca ar fi un slogan desprins de prin Bolero/ Tonica/Ioana/...
jolie_jojo
Taci mey ca acum te trezesti ca te face baietoaica laugh.gif
lady
Adica fiecare sa poarte ce-i place, si in ce se simte bine. Eu sunt adepta pantofilor fini, eleganti, nu port incaltaminte sport numai cand fac drumetii sau sport. In rest asta e gustul meu. Asortez poseta cu pantofii , curea . Prefer rochiile prinde cu curele late pe talie, fuste in combinatie cu bluzite matasoase , taiare scurte pt tinuta bussiness, lista ar continua. Adfor accesoriile ( pt diverse ocazii) :roll:
Miracle
Nu se mai poarta hat de mult pantofii asortati cu cureaua si poseta. Poate acolo in Tonica...Si jolie...cu baietoaica...poate sa ma faca doara o viata am.. laugh.gif
jolie_jojo
Hai ca m-am suparat...de maine port numai echipamentul pt mobristi ca ala nu se demodeaza in veci laugh.gif Ba imi pun si casca sa se asorteze cu ghetele laugh.gif
lady
(jolie_jojo)
Hai ca m-am suparat...de maine port numai echipamentul pt mobristi ca ala nu se demodeaza in veci laugh.gif Ba imi pun si casca sa se asorteze cu ghetele laugh.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
mda ...grozav de feminina....numai buna de cazne pe santier. Femeia de BETON.JOJO...te ador... laugh.gif laugh.gif
Miracle
Vezi ca azi manine nu te mai adora daca continui sa porti magarii din alea si nu te transformi intr-o adevarata lady cu fuste pantofi si bluze vaporoase. Ma intreb ce poarta fata asta iarna. :roll:
jolie_jojo
Stai ca ne lamureste indata :wink: Fac pariu pe ce vrei tu! laugh.gif
Miracle
Acuma e ocupata sa-si faca o noua pasiune pentru spaima lui nemo...poate-i lasa putin aer saracului Valiss.. Mie-mi plac tenisii de la converse tare tare...ca sa fiu si on topic.
lady
Port mantouri si blanuri....ce altceva sa port?? laugh.gif laugh.gif
jolie_jojo
Auzi hai sa bagam si poze ca e mai fun...si poate dam si idei altora wink.gif
tuffgirl
cat mai inalti...pe care nu pot sa ii mai port angry.gif Poate intr-o zi cand nu am ce face o sa fac poze la colectia mea dupa care o sa fiu deprimata pentru o saptamana no2.gif

....cica mantouri (ce e aia) shi blanuri, ce altceva... ptiu sa nu te deochi. superstition.gif
foxy
in general imi plac pantofii mai ciudatei tongue.gif

Uploaded with ImageShack.us
blondu_ben
Nu stiu primele, da ultimu e mai mult decat ciudat ... huh.gif adica, nu cred ca ti-ar sta bine cu el ... biggrin.gif
maybe
QUOTE (blondu_ben @ Jul 11 2011, 09:17 PM) *
Nu stiu primele, da ultimu e mai mult decat ciudat ... huh.gif adica, nu cred ca ti-ar sta bine cu el ... biggrin.gif
ben, ca un jentleman ce-mi esti, nu-ti mai da cu parerea, doar cumpara-l biggrin.gif

PS: fox, o proba, daca vrei totusi sa ne faci, n-ar fi rau - mie-mi place primul ca forma si ultimul ca ... culori wink.gif
blondu_ben
Eu totusi cred ca va chinuiti prea mult cu tocurile astea de 20 ... Voi puteti atragatoare si in alte feluri ...
jolie_jojo
Platforme, platforme si iar platforme.

Plus

Plus

Dar model "Medias" mult mai originale wub.gif
foxy
botine(sezonu rece) wub.gif

sandale wub.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno