Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Femei. Cea mai tare din Romania.
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Moda & Frumusete
Pages: 1, 2
FireEyes
Care sunt dupa voi cele mai tari din Romania?
Ma refer la modul general.
Light}{
Nicoleta Luciu
mie imi place super mult tipa
Shewanna
Se pare ca io-s singura la care nu ii place de ea :roll:
Light}{
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
mie mi se pare super frumoasa tipa.. si la caracter e chiar dulce.. ce se intampla akolo la Teo e acting . nu zic k e isteata foc.. da nici asa batuta in cap nu e

:wink:
FireEyes
Eu m-am referit la modul general.

Aleg pe Teo
marius
Deasemeni TEO, mi se pare a fi cea mai activa, chiar daca uneori ma indispune propaganda ei in ce priveste manelismul romanesc..

Apropos Luciu,...
Inteleg ca arata super .. dar cred ca mai are de lucrat ....mult chiar!
Nu imi place faptul ca e o "muta", iar atunci cand mai deschide gura da dovada de ... persoana care nu prea stie sa se exprime publicului!
Chiar daca e "vedeta" dupa care toti "barbatii mor", expresie care si-a insusito singurica sau prin intermediul reclamei pro, cred ca mai are de lucrat si in ce priveste popularitatea...
Shewanna
Mie nu imi place de ea si punct! Nu stie sa se faca placuta, si mai are si o superioritate care nu-i este funciara.
O sa ma andesc de cine imi place, caci de nimeni nu imi place in mod deosebit.
Light}{
hmmmz da
de departe cea mai adevarata e teo biggrin.gif

cand am zis de luciu ma refeream la aparitie asa.. sex-simbol.. n-am fost atenta.. my mistake

teo rullz 8)
FireEyes
Acum nu trebuie sa o luam toti cu Teo smile.gif
Vrem si alte pareri tongue.gif
Alucard
Tantza? smile.gif...
btw .. eu va spun care e cea mai tzeapana din Tg-Jiu
Ecaterina Teodoroiu (statuie).
biggrin.gif
FireEyes
Ce parere aveti de .... Raluca (stirista de la PROTV) ?
virus
La fizic, nicoleta luciu ! La modul de gandire sau de a fii, in nici un caz teo!
Alucard
Mihai .. te omor smile.gif
Se scrie REAluca ... pentru ca e fan Real Madrid si nu citeste stirile sportive de pe prompter.
Nu mai vorbiti de nevasta-mea pe forum. smile.gif
FireEyes
De unde sti ca nu le citeste de pe prompter ?
lory
Mie imi place de Monica Barladeanu de la B1tv ,e frumoasa si desteapta.
Deasemeni imi place si de Mihaela Radulescu .
angelynna
(Shewanna)
Se pare ca io-s singura la care nu ii place de ea :roll:

ba nu. mai sunt si eu pe aici! nicoleta luciu mi se pare o fiinta stearsa, nu il are pe vino-ncoa'.smile.gif) arata bine,dar degeaba arata bine o femeie dak nu are si un spirit care sa o faca sa straluceasca! mie chiar nu-mi place! plus ca saraca are rol de paiatza in emisiunea aia.e pusa acolo ca sa faca misto teo de ea! :zid:
angelynna
(lory)
Mie imi place de Monica Barladeanu de la B1tv ,e frumoasa si desteapta.
Deasemeni imi place si de Mihaela Radulescu .

si mie imi place de amandoua f mult! arata si bine si sunt si destepte. nu-mi place in schimb de andreea marin.mi se pare f prefacuta.
Shewanna
Si mie imi place de Barladeanca smile.gif Si de asta.. cum o cheama mey? Catrinel (aia blonda tinerica)
angelynna
de catrinel sandu? aia mie nu-mi place.prea fitzoasa si prea slaba!
Airman04061969
Monica Barladeanu ! Mi-e-mi plac brunetele, ce-aveti cu mine ?
skullpder
Mie-mi place de vecina de la 2. E femeie, e din Romania si dupa parerea mea e cea mai tare. smile.gif
FireEyes
Cum arata vecina ta de la 2?
Descrie un pic te rog.

Poate ai si niste poze biggrin.gif 8)
Aneisse
Ce ziceti de Andreia Raicu?Dar de Alexandra Dinu parca ii spune acum? :?:
Airman04061969
Andreea Raicu face parte din categoria "animalutze" (asta ca sa nu o fac, direct, maimuta !). Nu ma intereseaza decat frumusetea femelelor din specia umana (deci a fetelor si femeilor) nu si cea a altor specii.
Alexandra Dinu (ai dreptate !) e frumoasa, nimic de zis, da-i cam obosita. Si-apoi e blonda ori eu am spus ca-mi plac brunetele. Deci, pentru mine, nu poate fi cea mai tare.
skullpder
(mihai)
Cum arata vecina ta de la 2?
Descrie un pic te rog.

Poate ai si niste poze biggrin.gif 8)

Poate imi da o poza sau ma lasa sa-i fac una, dar daca din greseala intra pe aici si-si vede figura pe forum cre ca ma spanzura sau, si mai rau, n-o sa mai vb cu mine niciodata.
Airman04061969
Poate o convingi si pe ea sa devina forumista si-si posteaza chiar ea poze in sectiunea "Poze". Dream on, nu-i asa ? 8)
Aneisse
Pana la urma chestia asta cu cea mai tare femeie e ochestiune de gust Airman, e ceva relativ si nu o sa fie niciodata toata lumea de acord asupra unei femei. De ex. mie -mi place Raduleasca desi multa lume nu o sufera.
Cea mai tare femeie....poate daca le bagam intr-o cutie pe toate si luam de la fiecare ce-i mai bun facem rost de una...
Airman04061969
Aneisse,
Asta imi aduce aminte de prototipul femeii perfecte proiectat acum cativa ani. Trebuia sa aiba sanii lui Pamela Anderson, picioarele lui Julia Roberts si nu-mi mai aduc aminte ce. Oricum, combinand elementele pe calculator, n-a iesit mare lucru (hac ! parerea mea !).
Oricum ai dreptate cu gusturile care nu se discuta.
marius
.
poate daca le bagam intr-o cutie pe toate si luam de la fiecare ce-i mai bun facem rost de una...

Eu cred ca facem rost de..... un barbat! 8) laugh.gif
Aneisse
:? un barbat?!?
Pana la urma ...ce sa va spun, mai e shi chestia aia cu "vino-n coace". Sa arate bine, adik asa ca exemplar din specie....sunt mai multe dar....nu e suficient. Mai trebuie shi un pic de carisma (nush daca e corect scris), shi asta my friends....nu se gaseste pe toate drumurile.
Shi pana la urma voi ce preferatzi, o tipa perfecta care iti izbeste retina cand o vezi dar cam stearsa ca prezenta dupa ce ajungi sa o cunosti, sau una doar dragutzica dar cu care nu te plictisesti, te face sa razi si sa te simtzi bine ?
FireEyes
Nu trebuie sa arate bine,
De multe ori conteaza si partea materiala....
Sunt atatea cazuri , nu vreau sa fac discriminari....se stiu deja.

Eu personal prefer

doar dragutzica dar cu care nu te plictisesti, te face sa razi si sa te simtzi bine
Airman04061969
Mihai,
Din pacate, trebuie sa-ti dau dreptate, conteaza si partea materiala. Stiu ca "Livin' on love" (vorba cantecului lui Alan Jackson) poate parea fezabil, dar, dupa trei-patru ani de suferinte din motive materiale, casnicia nu mai e asa durabila. Uite cazul meu: am avut o perioada de circa un an in care am dus-o greu. Din fericire pentru noi, n-a fost la inceputul casniciei, dar vreau sa-ti spun ca ne-a zdruncinat un pic.
De circa patru ani o ducem bine (dupa standardele romanesti, chiar foarte bine) si nu-mi aduc aminte sa fi avut vreo cearta serioasa in timpul acesta.
Alte opinii ?
marius
stiati ca:
?n Rom?nia femeile sunt la putere ! Cel puţin ?n afaceri. Aşa susţine Institutul Naţional de Statistică, confirmat şi de studiile apărute ?n prestigioasa publicaţie Financial Times. Conform acesteia, ?n domeniul afacerilor rom?ncele le depăşesc cu mult pe celelalte femei din Europa.
40 la sută dintre firmele din Rom?nia sunt deţinute sau conduse de femei. Prin comparaţie, ?n Uniunea Europeană doar 20% din firme sunt ?n aceeaşi situaţie. ?n schimb, ?n Statele Unite peste 48% dintre femei conduc sau deţin afaceri

:twisted: :twisted: :arrow:
Airman04061969
Pai de aceea merge economia noastra asa cum merge laugh.gif
Cat priveste America, au reusit in patru ani, sa ajunga de la un surplus bugetar la un deficit record. Dar asta nu e numai meritul femeilor de afaceri ci si al lui Bush ! Sa-i dam Cezarului, ce-i al Cezarului ! Adica doua dupa ceafa ! :evil:
FireEyes
Nicoleta Luciu
http://www.nicoletaluciu.ro
roberto
Nicoleta Luciu 8)
Airman04061969
Mai, daca spuneati Raduleasca, mai ziceam ! Cel putin ea are ceva in cap in afara de taratze ! Dar Luciu ? Mai ales ca s-a si ingrasat in ultima perioada ! N-ati vazut ce sunculitze a facut ?
marius
mai raule...
Tu chiar nu ai auzit ca Luciu ar fi cea mai poftita femeie din Ro?
Si cica mor toti barbatii dupa ea,...fi`mi-ar sa imi fie... ca nu oi mai fi eu barbat!
Airman04061969
O fi cea mai poftita (....cenzurat .....) stiti voi ce ! Femeia nu are doar o (.... idem ....), sani si picioare. Mai are si cap ! Si multe chiar au ceva in el ! Asta o fi avand si ea creier dar cred ca are multe celule gliale si prea putini neuroni !
marius
De aceasta poza ce zici?
http://horacex.stormes.com/Page_019.html
Ai vazut putzzzza Nicoletei???
8) laugh.gif 8)
Airman04061969
Nu ne mai facem bine, asta-i clar ! laugh.gif
zozolina
nicoleta luciu mi se pare o femeie implinita din toate punctele de vedere, si numai proasta nu cred ca e 8) . ca sa ajungi unde-a ajuns ea nu ajunge sa faci o treaba nushtu cui (si nu, ptr rautaciosi, nici mai multor).
o tipa frumoasa din romania...hmm... teo sucks.. barladeanca e frumoasa da' mi se pare stearsa, andreea marin e ipocrita, alexandra ex mutu e frumoasa si finuta, raicu e.. vba lui airman (parca) ca o maimutica
hmmm... cred ca pe luciu o votez si eu laugh.gif
Aneisse
nu...ca sa ajungi unde a ajuns ea nu tre' decat sa fi fost Miss Romanaia la un moment dat...shi crede-ma e un pic prostutza....de cate ori deschide gura scapa cate un "porumbel" , daca nu era asa...avea deja emisiunea ei
FireEyes
Din ce am apucat sa vad la emisiunea Teo in ultimul timp a inceput si Nicoleta sa vorbeasca si ea ceva mai mult si fara sa spuna tampenii tongue.gif
marius
laugh.gif Da doar ca a inceput sa vorbeasca din ce in ce mai mult cu "corpul"! laugh.gif
Catalin
dupa parerea mea anna lesko :oops:
zozolina
si zavoranu are emisionea ei laugh.gif laugh.gif laugh.gif si tot tufa de venetia ii zice
Aneisse
da , da aia sigur are un "tatic" in spate
luciu n-are saraca nika...decat dotarea.....ca vad ca inca e la varsta in care mai crede in dragoste.....nu cauta sponsori
BLu3^babe
Diana Munteanu de la Mtv Ro..she's cool & pretty
Shewanna
Asa e, BlueBabe. Uit si mie imi place de tipa asta, e tare la locul ei. La fel si nevasta lui Mutu, tare simpaticuta, o iubesc in taina. :oops:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno