Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bijuterii Handmade
Cafeneaua Itbox > Forum Femina > Moda & Frumusete
LexyC
Va plac bijuurile? Carei femei nu-i plac? Mie imi plac la nebunie. Dar imi si place sa fiu diferita, sa nu ma intalnesc prin RATB sau metrou cu fete imbracate la fel ca mine, sau cu acelasi model de bijuuri. De aceea m-am gandit ca cel mai bine este sa-mi creez singura podoabele. Zis si facut. Dar apoi n-am mai scapat de colegele de la birou, care ma tot intrebau de unde le am. Cand le-am zis ca le-am facut eu, m-am si trezit cu comenzi serioase: modele, culori, sa fie din sticla, lemn, etc. Pai ce, ele nu trebuie sa poarte unicate? Uite asa am inceput eu sa confectionez bujuterii si sa le si vand. Va astept si pe voi, sa-mi vizitati creatiile! smile.gif

Biju 4 Fancy Girls
mariuskl
Vezi doar sa nu te fure unii prin RATB. Pe mine nu m-au furat, dar au fost niste prietene care au patit faza asta...

Scuzand mica deviere de la subiect, bratarile sunt ok. Pentru voi fetele, sunt foarte bune... smile.gif
jolie_jojo
Si pt voi baietii sunt ok... sa le faceti cadou cool.gif tongue.gif
sand
care s-o pricepe ... care nu, "ia de-aici cardu si ia-ti ce vrei, iepuras!" ... biggrin.gif
jolie_jojo
Vai dar nu trebuia sa faci asta pt mine.... blush.gif Hai ca nu am cheltuit mult tongue.gif
(trei coliere, doo bratari si 4 perechi de cercei ) biggrin.gif
LexyC
Dar sa nu ne rezumam doar la bijuuri. Poti sa mai adaugi si un parfum, o pereche de ochelari, o geanta, o pereche de pantofi...tot accesorii sunt tongue.gif
jolie_jojo
Corect draga Lexy (PS air_kiss: ) eu insa incercam sa fiu si ONtopic wink.gif
sand
CITAT(jolie_jojo @ Aug 9 2008, 11:29 AM) *
Vai dar nu trebuia sa faci asta pt mine.... blush.gif Hai ca nu am cheltuit mult tongue.gif
(trei coliere, doo bratari si 4 perechi de cercei ) biggrin.gif

"Bine, mami, tu sa fii fericita! smile.gif hmm, cat ai fost plecata eu am facut o baie buna! nu faci si tu un dus? rolleyes.gif "
astrea
Un colier smile.gif
mariashop
QUOTE (astrea @ Mar 11 2009, 10:57 PM) *
Un colier smile.gif

Gresit, asta nu e un colier. Este uin colier SUPERB!
veronnik
Lexy sper ca nu te deranjeaza sa postez si eu aici...

Martisoare realizate din margele de sticla, de lampa, accesorii metalice. Deasemenea ele pot fi purtate ca medalioane. La cerere se pot adauga lantisoare cu inchizatoare pentru suma de 1,5 lei. Pretul unui martisor este de 3 lei. La cumpararea a 5 bucati, primiti un martisor gratuit, la alegere.

http://veroniquesboutique.blogspot.com/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.
Ziare : Anunturi : Reviste : Jocuri online in tehnologie flash : Radio online din romania si pe genuri muzicale, manele, populara, dance, petrecere, tehno